Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy MultiPhone PAP7505DUO od Prestigio

Nowy MultiPhone PAP7505DUO od Prestigio

sirmark 19 Marca 2014 09:16

1 4

Firma Asbis zaprezentowała swój nowy flagowy model Prestigio MultiPhone PAP7505DUO z 5-calowym wyświetlaczem IPS FullHD, działający w oparciu o procesor octa-core z zegarem 1.7GHz i 2GB pamięci operacyjnej.



Nowy MultiPhone dysponuje ośmioma rdzeniami procesora wspomaganymi pamięcią operacyjną 2GB, 5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczość 1920x1080 pix oraz aparat główny 13 Mpix z autofokusem i frontową kamerę z 8 Mpix. Urządzenie obsługuje najnowszy standard NFC służący do bezprzewodowej komunikacji ze sprzętem mobilnym oraz terminalami płatniczymi i wyposażeniem biurowym, np. drukarką. W telefonie znalazł się także Bluetooth 4.0, dwa sloty na kartę SIM, a także odbiornik GPS. Szybką łączność zapewnia standard HSPA o prędkości pobierania do 21 Mb/s. Zasilanie zapewnia akumulator o pojemności 2300 mAh, a całość działa pod kontrolą systemu Android 4.4 KitKat.

prestigio pap7505duo prestigio pap7505duo




Prestigio PAP7505DUO dostępny jest w dwóch wersjach - 16GB i 32GB pamięci wewnętrznej, zaś jeśli chodzi o kolorystykę, to dostępne są trzy warianty obudowy - czarna, srebrnobiała i czerwona.

Prestigio oferuje także dodatkowe oprogramowanie, tj. 200 GB w chmurze SurDoc, dostęp do 3000 darmowych e-książek na prestigioplaza.com oraz preinstalowane aplikacje Navitel, McAfee i pakiet biurowy.

Cena urządzenia nie jest jeszcze znana.

Źródło tekstu: Asbis     

Dodaj do:

Tagi: prestigio

w sumie: 28
  • 2

    12. ~Johny11  2014-03-19 10:34:15  host: 212.191.66.251

    @8 ja miałem czytnik linii papilarnych w Toshibie G500 parę ładnych lat temu. Nie widzę w tym niczego szczególnego. Gadżet do wywalenia. Nikt tego nie używa.

  • 0

    14. ~  2014-03-19 11:04:33  host: apn-95-41-87-170.dynamic.gprs.plus.pl

    @11: wymień mi proszę 3 najważniejsze plusy procesorów 64 bitowych w telefonie?

  • 0

    15. ~  2014-03-19 11:06:42  host: ip-93-154-145-126.free.aero2.net.pl

    Nie karmcie trolla!

  • 0

    16.  2014-03-19 11:19:37

    @11 ja nie stawiam tez a pytania. Nauczycielka też cię z klasy wyrzucała kiedy wprowadzała nowy temat z krzykiem "*** wiesz więc nie mamy o czym rozmawiać!" czy przekazywała ci wiedzę?

  • 0

    17.  2014-03-19 11:20:40

    Chyba, że sam nie wiesz do czego to służy a swoją niewiedzę chcesz zamaskować atakiem. Jakie to do ciebie podobne....

  • 0

    18. ~Staszi  2014-03-19 12:00:42  host: ptcnat.t-mobile.pl

    Dobra specyfikacja ;) Będzie hit.

  • 1

    19. ~m76  2014-03-19 12:25:31  host: user-46-113-185-132.play-internet.pl

    Wszystko fajnie tylko czemu on nie ma obslugi LTE ?? W chinach nie maja ?? No i zapewne ten dual to na zasadzie 1 karta 3G druga 2G jak na zdjeciach. Przy obecnej cenie LG G2 (1600 EuroAGDRTV, 1380 allegro z pelna FV, a od 1100 uzywki) to ile to by musialo kosztowac ?? 600 -800 zl ?? A 200GB w chmurze SurDoc na rok czasu pozostawiam bez komentarza.

  • 1

    20.  2014-03-19 12:26:52

    Jeśli nie przesadza z ceną, zapowiada się hit. W specyfikacji niczego nie brakuje (no, może bateria trochę mała), jeśli oprogramowanie da się znieść to będzie fajna słuchawka na 2xsim.

  • 0

    21.  2014-03-19 12:44:41

    A on nie ma przypadkiem 6" ???

  • 0

    22. ~Staszi  2014-03-19 13:24:13  host: ptcnat.t-mobile.pl

    LTE... Dajcie na luz. 21 mega wystarcza nawet do filmów na yt w HD :)

  • 0

    23. ~ZOPO  2014-03-19 14:19:37  host: 89-77-28-62.dynamic.chello.pl

    specyfikacją podobny do ZOPO 998, którego można wyczaić za 310$ (z europejskiego magazynu, więc bez cełsreł).

  • 0

    24. ~LOOL  2014-03-19 15:59:38  host: ptcnat.t-mobile.pl

    14 - musisz chwile poczekać, szuka na guglach...

  • 0

    25. ~pabloki  2014-03-19 16:16:45  host: 46.204.10.6.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    kolejna zabawka , dla gadżeciarzy. nie ma mksera, blendera, shakera i nie umie podgrzewać jedzenia jak mikrofala... no i pewnie nie ma lampy ksenonowej. e nie kupie tego.

  • 0

    26. ~pabloki  2014-03-19 16:48:40  host: 46.204.10.6.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    A wogóle to o wzrok mi się obiło że applefan korzysta z logotypu apple więc pewnie jest raczej z marketingu apple skoro tak sobie wstawił zastrzeżony znak towarowy.

  • 0

    27. ~  2014-03-19 17:06:50  host: apn-31-1-147-16.dynamic.gprs.plus.pl

    hooyigio powinien się ten chłam nazywać...

  • 0

    28. ~pabloki  2014-03-19 18:29:38  host: 37.30.62.158.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    no no widze że applefan poszedł po rozum do głowy.

  • 0

    29.  2014-03-19 18:50:19

    @28 bo czyta temat, tylko boi się coś napisać bo niewygodne pytania padły.

  • 0

    30. ~m76  2014-03-19 20:01:00  host: user-46-113-185-132.play-internet.pl

    @22 tu nie chodzi o to do czego starcza, tylko o oferty netu mobilnego, obecnie na LTE w playu jest duza promocja, prawdopodobnie jak orange w pelni a TMobile w ogole odpali swoje LTE to pojawia sie u innych promocje na transfery po LTE. Jednak jest to nowy telefon i mozna wymagac czegos wiecej niz absurdalnego ppi ekranu i dziesiatkow mpix w aparacie. Poza tym zasieg HSPA nie jest jakos oszalamiajacy i w mojej okolicy orange na swoim HSPA DC+ wyciaga mi max 12Mbit, gdzie na LTE jednak udaje mu sie przekroczyc 20Mbit z duzo nizszym pingiem.
    Osobiscie czekam na dualsima 4g/3g + 3g/2g, ze wzgledu na prace uzywam 3 kart do netu mobilnego. Obecnie jedna jezdzi w MiFi, druga w telefonie a trzecia jest jakby tamte stracily zasieg.

  • 0

    31. ~Ado  2014-03-19 23:05:48  host: dns2.stansat.pl

    @ 23 Testowałęm to Zopo - badziew. Stare Prestigio serii 5k jest lepsze.

  • 0

    32. ~Staszi  2014-03-20 12:30:29  host: ptcnat.t-mobile.pl

    @ 31: ok, zgadzam się, masz oczywiście rację, jesteś bardziej zaawansowanym i wymagającym użytkownikiem. Sam mam ZTE v970. Fajna jest Nubia, też od nich oraz mój faworyt ZTE v978 czy 975 GEEK....

    Dual sim 4G / 3G- pewnie pod koniec roku zaczną się pojawiać, LTE jeszcze w sumie raczkuje.

Dodaj swoją opinię