Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy modem w ofercie iPlusa

Nowy modem w ofercie iPlusa

sirmark 18 Lutego 2009 17:39

0 0

Od 18. lutego Plus wprowadza nowe odsłony oferty bezprzewodowego dostępu do Internetu iPlus. Do oferty został wprowadzony nowy modem.

W promocjach dostępny jest nowy modem ExpressCard Merlin X950D HSPA 7,2 Mb/s wraz z adapterem PCMCIA w cenie od 1 zł w wyższych planach taryfowych.




Także od 18. lutego dostępna jest ciekawa promocja Razem lepiej w Plusie, skierowana do dotychczasowych klientów Plusa, o której pisaliśmy w tej wiadomości. W ramach promocji dotychczasowy użytkownik taryfy głosowej Plusa kupujący dowolną, dedykowaną ofertę iPlusa (np. z modemem), do aktywacji głosowej otrzyma bezpłatnie usługę iPlus z limitem 500 MB na czas trwania dedykowanej umowy iPlusa. Po 500 MB operator zastrzega sobie możliwość zmiany parametrów transferu.

Zobacz: regulamin promocji "iPlus dla Ciebie - od 1 zł"
Zobacz: regulamin promocji "iPlus dla Firm - od 1 zł"

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~  2009-02-18 18:08:31  host: apn-77-112-100-186.gprs.plus.pl

    plus rządzi - era ledwo działa - play śmiga tam gdzie jest ale ma mały zasięg natomiast orange działa tak sobie

  • 0

    2. ~  2009-02-18 18:20:16  host: ip-94-42-45-21.multimo.gtsenergis.pl

    Znowu konkurencja w opluwaniu tych "głupszych"userów i chwaleniu "swojego" ,najmądrzejszego wyboru.W dodatku anonimowo, bez nicka , czyli bez klasy. Używam pre-paidów netowych Ery i Plusa, bo JEDYNIE RAZEM wystarczają do sprawnego MOBILNEGO internetu. dla tych, którzy korzystają z mobila jako ZAMIENNIKA dla stacjonarnego łącza, to każdy Op dający najlepszy sygnał w JEGO jaskini jest NAJLEPSZY, a inni to nieudolny "s..f". Jakie to narcystyczne i infantylne.

  • 0

    3. ~  2009-02-18 18:30:46  host: ip-94-42-45-21.multimo.gtsenergis.pl

    Wpisywałem się jako 5-ty , po kilku żenujących poziomem wpisach.Teraz jako 2-gi, rozumiem, że Admin zupełnie zasłużenie wywalił je do kosza. W imię jakości forum, popieram gorąco.

  • 0

    4.  2009-02-18 18:38:52

    #3. niestety jest pare osob, ktore maja problem z dodaniem przynajmniej akceptowalnego komenta.

  • 0

    5.  2009-02-18 19:25:42

    po dzieciach neostrady zaczela sie moda na dzieci play i ich opery mini ;)

  • 0

    6. ~  2009-02-18 19:30:53  host: f96-026.opera-mini.net

    Ja mam operę i nie jestem dzieckiem - przy okazji pozwolę sobie stwierdzić ze nawet najlepszy op oczywiście na danym terenie czasem pada tak ze nie daje się z niego korzystać

  • 0

    7. ~PLANET  2009-02-18 19:38:45  host: p203.ppp.eranet.pl

    To ja teraz moze sie zaniszuje jako dziecko bezplatnych hotspotow Ery w Maku ? ;) A powazniej, to iPlus rzeczywiscie rzadzi - przynajmniej IMHO. Gdzie indziej nie maja tak tanich (no dobra, MIELI ;) i fajnych netbookow ;D ### Sam nowy modem nieco anachroniczny moznaby pomyslec, ale w praktyce - dla osob ze starszymi lapkami z PCiMCIĄ ;) i potrzebujacymi HSUPA (dotychczas takie modemy zwykle mialy tylko HSDPA) jak znalazl. #2: swieta racja. Doswiadczenia i tak sa bazowane na lokalnych zasiegu - wiec mozna to oceniac TYLKO subiektywnie. Realnie - Play Online jest mimo wszystko najgorszy z prozaicznych powodow - najbardziej dziurawy (jak ser szwajcarski, a wlasciwie tego zasiegu jest tyle, co tych dziur w serze :P) i ograniczony predkosciowo. iPlus moze nie jest demonem predkosci jesli chodzi o upload (rzadko przekracza megabit, a POWINIEN dochodzic czasem choc do 2 - a rzadko sie zdarza nawet niecale 1,3), ale juz stabilnosc IMHO ma najlepsza, takze download (ostatnio musialem na szybko sciagnac Open Office'a - lecial 4-5 Mbps nonstop !), na pingi takze nie narzekam (100 +/- 25 ms, przynajmniej tam gdzie pinguje, nie pinguje niestabilnych (routing! no i sama struktura strony, ilosc wejsc, jej stabilnosc etc.) gowien typu wp.pl ;P). @thonka: bez przesady. Opera Mini od dawna pozwala na logowanie (aczkolwiek nie na tymczasowy nick bez logowania), jak rowniez prozaicznie wpisanie nicka za wypowiedzia. Wystarczy troche kultury.

  • 0

    8. ~  2009-02-18 21:00:25  host: f96-023.opera-mini.net

    Mam takie pytanie do Admina lub kogos kto sie orientuje?mam taryfe godziny 55 i na przedluzenie umowy zaproponowano mi rabat na abo 50% czyli po rabacie placil bym 27,50 zl,czy w takim przypadku bede mogl skorzystac z promocji "razem lepiej w iPlusie" bo w regulaminie tej promocji napisane jest ze wysokosc abonamentu/pakietu kwotowego musi wynosic co najmniej 47,58 zl wiec juz sam nie wiem czy bede mogl skorzystac z tej promocji?

  • 0

    9.  2009-02-18 23:07:54

    Zawsze to cos ale mogliby podniesc troche limity na dane, aby ten net stal sie faktycznie zamiennikiem kablowego. Wtedy mogliby zmniejszyc zainteresowanie Playowym internetem. A tak narazie jak ktos malo sie porusza albo w wiekszych miastach to Play jednak ma najrozsadniejsza oferte, bo i limit lepszy i cena nizsza. Na prowincji oczywiscie Plus, Orange lub era

  • 0

    10.  2009-02-19 08:40:55

    7: wszystko zalezy w jakiej lokalizacji, ja np. w domu w plusie wyciagam 1Mpbs a w orange 4-5 Mbps, ogolnie orange mysle ze sie duzo poprawilo, 3G zaczynam lapac w coraz mniej oczekiwanych miejscach. Zarowno w plusie jak i orange sa miejsca w ktorych internet nie dziala/dziala baardzo slabo i z tym trzeba sie pogodzic (jak ktos pamieta czasy dialup tp to bedzie w stanie z tego korzystac, ale wychowani na neostradzie beda bardzo zawiedzeni ;P

  • 0

    11.  2009-02-19 08:45:17

    9: IMO na sam mobilny internet 500 MB wystarczy, ja rzadko tyle przekraczam a to moj jedyny dostep do internetu. Jedynie jak potrzebuje sciagac jakies wieksze pliki limit moze zejsc szybko

  • 0

    12.  2009-02-19 08:47:28

    nie mniej jednak limity dzialaja psychologicznie (raczej odrzucaja od oferty) bo nie majac limitow sciagam 500mb/m-c i jest dobrze, a jak bym mial limity to bym pewnie narzekal ze 1GB to malo...

  • 0

    13. ~dzetex  2009-02-19 18:33:07  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    To fakt teraz dzieci Playa zachwalajacy wszsytko...ble. No ale dobra, Osobiscie mnie nei przekonuje internet w Plusie, raz ze powstaly jakies antyreklamy w necie to i strona o ich internecie. Takze sadze ludzie nie wzieli sobie tego z nie wiadomo skad. Dwa ze jednak drogo sobie licza 60zl za 1gb to jednak jest dosyc sporo. Swojego czasu uzywalem blueconnceta na zasieg naprawde nie narzekalem a jezdzilo sie swojego czasu dosyc sporo - praca i wybranka serca nie mieszkala 30km odemnie. Placilem 48zl za 1gb, teraz oddalem bratu wiec pisze ze placilem. O internecie Orange sie nie wypowiadam bo nie mailem stycznosci co do Play-a szkoda slow...

  • 0

    14.  2009-02-19 21:09:49

    dzetex: A ja się wypowiem. I to kolejny raz o Tobie. Jesteś totalnym analfabetą i tyle w tym temacie. Jeździłeś to może gimbusem do szkoły i pewnie dalej jeździsz z TakTakiem w kieszeni:)

  • 0

    15. ~dzetex  2009-02-19 21:58:52  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    No niestety Tak Taka nigdy nie uzywalem:) szkole mialem pod domem, moze tak zejdziesz ze mnie i poszukasz sobie blizszych przyjaciol co?... Bo jakos nie wypowiadasz sie zbytnio w tematach, tym razem takze jedynie biadolisz bzdury... Wiec badz tak mily i hmm...nara. A tak na marginesie to nie wazne czy w ksywce czy nie, imie pisze sie z duzej litery.

  • 0

    16.  2009-02-20 17:14:38

    wiesz, ja kupiłem ostatnio Iplusa i jestem zadowolony - jesli chodzi o rozwiazania netu mobilnego. dodatkowo, spodobala mi sie ta oferta z muzodajnią w plusie - dla fanow muzyki - wiec mozna powiedziec, ze jestem uzalezniony od Plusa

  • 0

    17. ~gregor  2009-02-21 20:16:37  host: aasq107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na limity są zawsze pakiety także nie ma aż tak co narzekać. Mam iplusa od dłuższego czasu i patrząc jak działa np erowski net to ja dziękuję bardzo. Iplus zostaje ze mną na długo.

  • 0

    18. ~solej  2009-02-26 14:47:05  host: aasc43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Też nie wiem o co chodzi ludziom z tymi limitami. Korzystam z iplusa do pracy i żeby sobie pograć wieczorkami na sieci i 3gb mi zawsze starcza. Zasięg też ma dobry, nawet w piwnicy mam HSDPA :P

Dodaj swoją opinię