Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy modem w iPlusie

Nowy modem w iPlusie

WitekT 31 Stycznia 2007 13:56

0 0
Od 1. lutego w ofercie iPlus pojawi się nowy modem oparty o złącze ExpressCard.

Wspomniany modem to Merlin XU870 3G. Więcej szczegółów w dziale Promocje.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1. ~Alienus  2007-01-31 14:37:50  host: 195.160.253.4

    A kiedy nowe ceny w iPlusie? Ceny "kablowego" internetu w zeszłym roku wyraźnie spadły...

  • 0

    2. ~  2007-01-31 14:52:47  host: inet20909na-0.eranet.pl

    Właśnie,przydała by się tańsza wersja iPlusa,np.abonament 30PLN i limit 500MB.Sporo osób korzysta tylko poza domem i taki limit im wystarcza.

  • 0

    3. ~dt  2007-01-31 14:58:46  host: wap.plusgsm.pl

    Dopoki nie wejdzie P4 nie nalezy sie spodziewac ruchow cenowych a i nawet wtedy cena moze zostac bez zmian. Moze zwieksza limit.

  • 0

    4.  2007-01-31 15:01:03

    Z checia bym kupil modem usb po komputer stacjonarny ale tego nie zrobie bo mam tylko gprs plusa w domu :/ a o modemie usb option z umts/hsdpa to moge zapomniec jak umts bede mial pewnie za 2lata dopiero :/ czekam na kuriera z netii ale maja tam burdel straszny teraz !!!

  • 0

    5. ~stz  2007-01-31 15:12:42  host: aaxr60.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja chciałem sobie kupić ostatnio iPlusa z modemem pod usb, ale mój znajomy z mPunktu powiedział, żebym się wstrzymał, gdyż będą niedługo zmiany w iPlusie.

  • 0

    6. ~dt  2007-01-31 15:35:24  host: wap.plusgsm.pl

    Szalony tez czekam na kuriera ale ja biore 1Mb na rok a ty 6Mb? U mnie potrwa to dluzej bo nigdy nie mialem neo.

  • 0

    7. ~Szalony  2007-01-31 15:46:27  host: 195.189.142.173

    DT- tak 6 ale na 5komputerow :-), i jak masz moze juz to edge ? Swoja droga ciekawe czemu jak plus mowi 1kwartal to pewnie da edge na koniec marca a nie w styczniu :-(

  • 0

    8. ~  2007-01-31 16:02:37  host: dqf183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    lepszy jest Blue Connect.

  • 0

    9. ~fuhmen  2007-01-31 17:42:40  host: apn-99-40.gprspla.plusgsm.pl

    no ja już czekam na edge 2 lata i męczę się w iplusie gprs

  • 0

    10.  2007-01-31 19:29:24

    no niestety..jeśli klienci będa generowac duży ruch kupując urzadzenia z UMTS terminale, modemy to wtedy Plus jak i każda inna siec ma powód by stawiac BTS 3G, bo jak wiadomo zasieg jednego BTS-a to 1km a koszt duży !

  • 0

    11. ~mirekb  2007-01-31 19:30:55  host: bmw47.neoplus.adsl.tpnet.pl

    po co modem??jak chcecie gprs/edge to 6020,6021,v235 i starczy ale z takim rowzojem to te500mb za 30plm to bylaby bomba

  • 0

    12. ~~Szalony  2007-01-31 19:37:56  host: 195.189.142.173

    tylko ze plus szczegolnie oferte telefonow z umts ma mizerna, choc tak naprawde cala trojka aparaty umts nie preferuje :-( no ale najpierw musi byc zasieg umts :-o kto moze miec taryfy firmowe polecam maxprofit tam mozna miec gprs taniej niz iplus60 pod warunkiem ze nie zjadamy wiecej jak 350mb na miesiac

  • 0

    13. ~duży  2007-02-01 15:56:55  host: nat-pr2.aster.pl

    moim skromnym zdaniem iPlus jest obecnie najlepszy na rynku. nieco w tyle blue connect a totalne dno to orange ze swoim biznes coś tam.

Dodaj swoją opinię