Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy MobileNavigator w wersji 1.6.0 na iPhone'a

Nowy MobileNavigator w wersji 1.6.0 na iPhone'a

WitekT 12 Lipca 2010 17:59

0 0

Navigon wypuścił najnowszą wersję swojego oprogramowania na iPhone’a - MobileNavigatora. Wersja 1.6.0 ma najnowsze mapy firmy Navteq i jest kompatybilna z najnowszym iOS4.

iphone3g front weatherdetails ukmiphone3g front realityviewpro ukmiphone3g front parkingdetail ukm

Aktualizacja uwzględnia wielozadaniowość iOS 4. Kiedy inna aplikacja jest uruchomiona lub ktoś dzwoni, nawigacja i komunikaty głosowe nadal działają w tle. Kiedy użytkownik wróci do nawigacji, widzi dokładnie ten sam widok, co przed jej opuszczeniem. Grafika MobileNavigator’a została dostosowana pod kątem nowego iPhone’a 4 - przyciski i ikonki są teraz jeszcze wyraźniejsze dzięki wyświetlaczowi o wysokiej rozdzielczości.
iphone3g front multitasking allmiphone3g front destinationscreen ukm

Aktualizacja 1.6.0 przynosi wiele nowych funkcji, które usprawniają nawigację. Dzięki komunikatom głosowym w trybie pieszym, użytkownicy mogą dotrzeć do celu bez potrzeby ciągłego patrzenia na ekran. Funkcja Clever Parking podpowiada, gdzie znajduje się najbliższy celu parking, a Weather Live sprawdzi pogodę, zarówno na trasie jak i w miejscu do którego udaje się użytkownik.

Źródło tekstu: Navigon, wł     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~NaviExpert  2010-07-12 18:07:12  host: inet20909nc-3s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

  I tak nie pobije ona nawigacji NaviExpert.

 • 0

  2. ~pafnucy  2010-07-12 20:41:28  host: 81-210-123-94.ip.netia.com.pl

  navi expert syf. Nie wiem jak nowy mobile navigator, ja wole automape.

 • 0

  3.  2010-07-13 01:07:39

  Na AM jak tak dalej pojdzie jeszcze przyjdzie odrobine poczekac na iP. Juz miala byc, a tymczasem trzeba sie uzbroic w cierpliwosc. Zobaczy sie jak to bedzie...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-228-35.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet