Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy mix i prepaid w Plusie - pierwsze szczegóły

Nowy mix i prepaid w Plusie - pierwsze szczegóły

WitekT 11 Maja 2011 16:14

0 0

13. maja, w ramach nowego wachlarza taryf, w Plusie pojawi się nowa taryfa mix oraz prepaid. Taryfy przeznaczone będą dla nowych i dotychczasowych klientów. TELEPOLIS.PL udało się dotrzeć do pierwszych szczegółów oferty.

Zmiany w stosunku do wcześniejszej taryfy Mix 4 duo to głównie obniżenie stawki za minutę rozmowy z 0,58 zł do 0,49 zł i wprowadzenie nowych usług. W taryfie prepaid podstawowa cena minuty to 0,59 zł, którą można obniżyć do 0,29 zł w ramach usługi Taniej do dużych sieci, która jest cykliczna (744 godziny, czyli 31 dni) i kosztuje 2 zł, a uruchamia się ją kodem *136*11*03.

Minuta do P4 i Cyfrowego Polsatu (0,73 zł) oraz CenterNetu (0,81 zł) pozostaje bez zmian. Wzrasta cena MMS-a do 0,40 zł (za każde 100 kB) oraz transmisja danych do 0,49 zł (za każde 100 kB). SMS będzie kosztował 0,19 zł.

Pakiety SMS

Cykliczny pakiet 500 SMS-ów do Plusa i 36.6, który odnawia się co 744 godziny (31 dni), o ile abonent ma odpowiednią ilość środków na koncie. Pakiet kosztuje 5 zł i w tym czasie można go uruchomić jednokrotnie. Uruchomienie kodem *121*11*01#, dezaktywacja *121*00*01#.

Cykliczny pakiet 250 SMS-ów do wszystkich sieci, który odnawia się co 744 godziny (31 dni), o ile abonent ma odpowiednią ilość środków na koncie. Pakiet kosztuje 10 zł i w tym czasie można go uruchomić jednokrotnie. Uruchomienie kodem *121*11*02#, dezaktywacja *121*00*02#.

Wybrane numery




5 wybranych numerów w Plusie i na stacjonarne, do których minuta połączenia kosztuje 0 zł. Cykliczna opłata za każdy zdefiniowany numer to 5 zł za 744 godziny (31 dni). Aktywacja numeru kodem *106*11*48numer_telefonu#, dezaktywacja kodem *106*01*48numer_telefonu#.

5 wybranych numerów w sieciach Centertela i PTC, do których minuta połączenia będzie kosztować 0,19 zł. Cykliczna opłata za każdy zdefiniowany numer to 5 zł za 744 godziny (31 dni). Aktywacja numeru kodem *106*12*48numer_telefonu#, dezaktywacja kodem *106*02*48numer_telefonu#.

Stała opłata za rozmowę

Stała opłata za rozmowę to usługa, w ramach której opłata za połączenie do Plusa, w tym 36.6 bez względu na czas jego trwania wynosi 0,39 zł (dla nowych abonentów miksa) lub 0,29 zł (dla stałych - przedłużających umowę w ramach oferty mix oraz dla prepaid). Aktywacja kodem *136*11*01# dla nowych klientów to koszt 1 zł, dla stałych 0 zł.

Pakiety Internetowe

Pakiety internetowe pozostają bez zmian. Szerzej pisaliśmy o nich w tej wiadomości i w tej wiadomości. Pozostają także pakiety Facebook.

Jak oceniasz nową ofertę Plusa - mix i prepaid?

Bardzo atrakcyjna
7.17%
Atrakcyjna
3.59%
Nie wyróżnia się
10.11%
Mało atrakcyjna
18.50%
Bardzo mało atrakcyjna
56.40%
Nie mam zdania
4.24%

Wszystkich głosujących: 1227



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 213
  • 1

    227. ~  2011-05-14 17:47:24  host: dck185.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wlo nikt inny nie interesuje, ale musi ciągle pokazywać, jaki to najlepszejszy jest dla niego jego taryf biz w Plusie. Musi się dowartościować? Jak myślicie?

  • 1

    228.  2011-05-14 18:06:40

    Raczej wdepnął z 5 aktywacjami o różnych terminach obowiązywania. Z tego nie tak łatwo wyjść.

  • -1

    229.  2011-05-14 19:15:43

    224. TomekO - a czy coś mówiłem o cenie, że pytasz? nie - nie mam, ale to najmniejszy problem ;-) Chcesz zobaczyć moje umowy? Zanim zaczniesz się nade mną litować, zastanów się po co? Masz w tym interes czy co?

  • -1

    230.  2011-05-14 19:22:45

    Zrozum jedno. Że mnie nie rusaa czy na fakturze mam 220 złotych (to chyba jest miniumum, czy 320 albo 280 do zapłaty ;-) Naprawdę to nie są rzeczy, którymi się przejmuję ;-) Przeciętna cena minuty to jakieś 14-20 groszy - zależnie od numeru i naprawdę to mnie satysfakcjonuje. A Wasze opowieści i porady dla siebie zostawcie, bo mnie najmniej obbchodzą. Macie po 0 złotych? No bardzo mnie to cieszy! Zostańcie tam, gdzie Wam najbardziej odpowiada - ja nikogo nie namawiam na zmianę operatora! Chyba, ze na TT - ja mam nielimitowane rozmowy przez rok za 5 złotych ;-D

  • 0

    231. ~  2011-05-14 19:45:35  host: v03-15.opera-mini.net

    wlo jesteś typowym ekshibicjonista. Co nas obchodzi ile płacisz na miesiąc i jaką masz stawkę w taryfce biz i czy za free będziesz rozmawiał z kolegą w TT za 5 zł/msc. Piszesz te swoje pierdoły w imię czego? Siedź gdzie masz najlepiej. Mam (nie)limitowane rozmowy za 5 zł na rok w PF dzięki ZM i co z tego? Każdy radzi sobie na swój sposób. Tylko z postów wynika, że ten co wydaje masę kasy na telefony to jest gość, a ten co jest zaradny to biedak. Moje ego nie musi się dowartościowywać ani telefonem, ani operatorem czy w inny sposób. Natomiast dzięki mobilnym osobom pozostałe na tym korzystają (indywidualni), bo jednak operatorzy muszą się bardziej starać. I tutaj właśnie dziwi np. nowa oferta bez telefonu w Plus.

  • 1

    232.  2011-05-14 19:56:23

    Człowiek z natury jest litościwy. Zawsze można mieć taniej niż 5 zł. na rok. Na portalu telekomunikacyjnym ja poruszam problemy zgodnie z tematyką. Jak mam inne to idę gdzie indziej. Ja Ci nie doradzam zmiany operatora tylko grzecznie zaproponowałem pomoc ;) Mam cenę minuty w okolicach 2 gr. i internet za darmo ale wiem że na dzień dzisiejszy to mało realne do osiągnięcia więc pod każdym postem tego nie piszę. Widzisz gdyby zebrała się odpowiednia grupa i kupiła Play VIP oraz wszyscy skorzystali z teleplaya, bo chyba tak się da, można gadać i gadać. Muszę to po testować i sprzedać pomysł rodzinie.

  • 1

    233. ~  2011-05-14 20:03:52  host: afbd58.neoplus.adsl.tpnet.pl

    230 wlo nie martw się wszyscy w w3 podobnie przepłacają

  • 1

    234. ~  2011-05-14 20:09:02  host: afbd58.neoplus.adsl.tpnet.pl

    232 ciekawy pomysł, a próbowałes już uzywać teleleplaya na telefonie

  • 1

    235.  2011-05-14 20:30:02

    @234 telefon musi obsługiwać flasha tego w którym serwis teleplay jest zrobiony. Jak testowałem działało jednocześnie połączenie w telefonie i przez www. Dwie rozmowy w jednym czasie obie płatne. Jeżeli ktoś się zaloguje ponownie poprzednia sesja www jest zrywana. Miałem problemy z autoryzacją numeru innego niż główny w serwisie. Ciekawe kiedy takie rzeczy w Plusie. Przy takich cenach cenach powinni wprowadzić natychmiast.

  • 1

    236. ~  2011-05-16 07:23:00  host: p20-03.opera-mini.net

    Co tu komentować. Stawki najgorsze w Polsce i zero usług dodatkowych, które warto aktywować. internet na tle reszty wygląda najmniej odstraszająco. 36.6 wygląda dużo lepiej ale to też taka miernota. Ładując genialnym swego czasu sposobem gaduairowca 150+30zł niezależnie czy w tym czy w starym simplusie dalej będziemy mieć drogo, bardzo drogo albo bardzo bardzo drogo w zależności, jak to pisze grószka, która czynnośc sadomasochistyczna bardziej będzie nas cieszyć. A jak komuś się nie podoba to można przejść do samych swoich i jest do tego specjalny kod którego użycie to koszt jedynie 1,5zł więc można nazwać to promocją.

  • 1

    237.  2011-05-16 07:29:13

    #236 - NIE MOŻNA MIGROWAĆ pomiędzy ofertą Sami Swoi a pozostałymi. Sam z ciekawości spróbowałem i okazało się, że jest to niemożliwe ( włączyłem migrację do iPlusa). Pani z BOK-u stwierdziła, że promocja została zakończona z powodów problemów technicznych, pomimo iż w regulaminach wyraźnie jest napisane, o możliwości migracji do dowolnej taryfy prepaid.

  • 0

    238. ~xy  2011-05-16 14:59:32  host: nat.pansa.pl

    Mam takie pytanko... Mam teraz taryfę Twój Profil, w niej aktywny Swobodny Numer za 10zł. Jeśli zmienię taryfę na tę nową to czy ten Darmowy Numer mi przepadnie czy będzie nadal aktywny?

  • 1

    239. ~Jermin  2011-05-16 22:24:55  host: nat-bem2-89.aster.pl

    Opcji "stała opłata za rozmowę" w Simplusie nie można włączyć do dnia dzisiejszego. Lipa. Po prostu nie działa.

  • -1

    240. ~+-  2011-05-16 22:34:56  host: euk178.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Działa, włączyłem dziś rano, SMS potwierdzający przyszedł w ciągu kilkunastu sekund, odbyłem kilka rozmów - rozliczone jak trzeba.

  • 1

    241. ~domur  2011-05-17 07:49:26  host: 78-131-151-226.gal.pl

    a ile pobralo Ci za oplaty za mniej niz minute polaczenia?

  • 0

    242. ~???  2011-05-17 16:57:09  host: user-46-113-245-125.play-internet.pl

    @241: Ja mogę Ci powiedzieć za kilka dni jak zmienię taryfę :-)

  • 0

    243. ~woler  2011-05-17 21:46:13  host: 178-36-230-69.adsl.inetia.pl

    do domur: "29 groszy za całą rozmowę w sieci, niezależnie od długości jej trwania" czy rozmawiasz 5 sekund czy 5 godzin to płacisz 29gr

  • 1

    244. ~  2011-05-18 07:44:28  host: t13-11.opera-mini.net

    Przerażające jest to że ktoś z tego będzie korzystał a jak widzę to niemało jest zainteresowanych.

  • 1

    246. ~  2011-05-18 08:35:46  host: p15-08.opera-mini.net

    Nowe startery mają być w sprzedaży o nominałach m.in. 9 i 25zł, które w ramach promocji będą premiowane za zasilanie konta.

  • 0

    247. ~jacek  2011-05-20 17:27:13  host: 92-63-44-25.ip.mgk.pl

    nowe taryfy w Plusie, bonusy za usługi łączone w konkurencyjnej sieci (Orange Combo), chyba nie ma co narzekać na stablizację ofert.

Dodaj swoją opinię