Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy Mini zestaw Simplus z taryfą Team2

Nowy Mini zestaw Simplus z taryfą Team2

sirmark 6 Kwietnia 2004 10:07

0 0
Od 7 kwietnia wprowadzono do oferty SIMPLUS nowy Mini zestawu z taryfą Team2. W zestawie oferowanym w cenie 18 zł z VAT jest 15 zł z Vat na połączenia i smsy. W momencie zakupu użytkownik ma na karcie SIM kwotę 3 zł zaś następnego dnia po włączeniu się do sieci* otrzymuje w postaci doładowania dodatkowe 12zł stanowiąc 15zł.

Zestaw nie jest objęty promocją 5-10-15 która dotyczy zestawów z telefonem oraz Mini zestawów SIMPLUS w cenie 39 zł brutto.


Źródło tekstu: Plus GSM     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-17-239.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet