Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy Mini zestaw Simplus z taryfą Team2

Nowy Mini zestaw Simplus z taryfą Team2

sirmark 6 Kwietnia 2004 10:07

0 0
Od 7 kwietnia wprowadzono do oferty SIMPLUS nowy Mini zestawu z taryfą Team2. W zestawie oferowanym w cenie 18 zł z VAT jest 15 zł z Vat na połączenia i smsy. W momencie zakupu użytkownik ma na karcie SIM kwotę 3 zł zaś następnego dnia po włączeniu się do sieci* otrzymuje w postaci doładowania dodatkowe 12zł stanowiąc 15zł.Zestaw nie jest objęty promocją 5-10-15 która dotyczy zestawów z telefonem oraz Mini zestawów SIMPLUS w cenie 39 zł brutto.

Źródło tekstu: Plus GSM     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-221-246.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet