Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy LG w tuBiedronce

Nowy LG w tuBiedronce

WitekT 18 Kwietnia 2009 12:38

0 0
lg kp17016. kwietnia w ofercie sieci tuBiedronka pojawił się nowy zestaw z telefonem - oczywiście prosty i tani, jak przystało na dyskont.

W zestawie kosztującym 159 zł, wraz z kartą SIM znajduje się LG KP170, czyli prosty, dwusystemowy telefon z wyświetlaczem 128x160 pix, wyświetlającym 65 tys. kolorów, aparatem cyfrowym VGA oraz własną pamięcią 4 MB.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 49
  • 0

    30. ~Boj  2009-04-18 18:27:10  host: ch100.internetdsl.tpnet.pl

    U nas w Koninie jest ok w Biedronce my od lat robimy tam zkupy bynajmniej jest gdzie auto zaparkawac blisko drzwi wejsciowych co ostatnio mi sie udaje i kobiety sa urodziwe pijaków tan nie widac i nigdy nie słyszałem zeby Panie przeklinały.

  • 0

    31. ~  2009-04-18 19:05:47  host: 94-40-85-100.tktelekom.pl

    drogo

  • 0

    32.  2009-04-18 19:33:19

    30: nie żebym się czepiał, ale "bynajmniej jest gdzie auto zaparkawac blisko drzwi wejsciowych" to znaczy, że wcale nei ma gdzie auta zaparkować... bynajmnie znaczy "wcale nie"

  • 0

    33. ~jojo  2009-04-18 20:13:47  host: ekj115.internetdsl.tpnet.pl

    Potrze M (28) pozwól, że w tym miejscu zacytuję słynnego i wieloletniego "wyjadacza" forów telekomunikacyjnych - wlo: "nie ma nakazu klikania na konkretną wiadomość". Pozdrawiam! ;-)

  • 0

    34. ~prof. Miodek  2009-04-18 20:50:29  host: 94.254.209.170

    32: niestety ale od dłuższego już czasu zauważyłem - co oczywiste namiętnie piętnuję na każdym kroku - iż ludzie zamiast słowa "przynajmniej" używają "bynajmniej", ba, niestety zdecydowana większość nawet nie ma pojęcia iż wyraża się nieprawidłowo, myśląc że są to zamienniki :/

  • 0

    35. ~neo  2009-04-18 21:05:21  host: ehl49.neoplus.adsl.tpnet.pl

    > angelo 23. Takie co lecą na komórki to pewnie "komórczaki" :) Statystyczna blondynka ma dwie komórki; z czego jedną w torebce :))

  • 0

    36. ~z  2009-04-18 21:36:59  host: aapm131.neoplus.adsl.tpnet.pl

    prosty i tani ! ... racja

  • 0

    37.  2009-04-18 21:54:24

    Gal.Bardzo delikatny z Ciebie człowiek,może nam zdradzisz,gdzie ma co dzień kupujesz?Pewnie chciałeś kupić piwo w Biedronie i Tobie nie sprzedali i jestes obrażony na nich.Telefon całkiem sympatyczny za tę cenę.

  • 0

    38. ~adrianet  2009-04-18 22:51:44  host: agy131.internetdsl.tpnet.pl

    ja kupiłem opony w biedronce 20%taniej niz w jakimkolwiek innym sklepie. oczywiscie pierwszej jakosci i ogolnie wszystko w porzadku. nie wiem o czym mowicie;]

  • 0

    39. ~kamil  2009-04-18 22:52:00  host: 94.254.162.194

    @21 jakość zdjęc też można by powiedzieć , że jest kiepska w porównaniu z prawdziwą cyfrówką, wiec wg ciebie nie powinno sie montować w tel. takich rzeczy , więc albo jestes jakimś dziadkiem przedpotopowym albo poprostu cię pogrzało. Co do tel. to moze i adekwatny do ceny, ale dla siebie bym nie kupował.

  • 0

    40.  2009-04-18 23:10:46

    kamil.Tu sie zgadzam,telefon jest do komunikacji.Jeśli sa w nim dodatkowe gadżety,to chwała producentom,zawsze się do czegoś przydadzą,czasem lepiej,czasem gorzej.Jak z każym sprzętem,te droższe są lepsze,te tańsze trochę gorsze.W lepszych telefonach playery MP3 nie są takie złe,napewno dużo lepsze od playerów Mp3 za 200 zł.Ta sama anologia jest aparatami cyfrowymi foto.

  • 0

    41. ~  2009-04-19 09:09:55  host: f142-040.opera-mini.net

    Jest wybor dla konsumenta.to priorytet, najwazniejszy.mirekb

  • 0

    42. ~janos84  2009-04-19 09:40:37  host: ip-94-42-34-217.multimo.gtsenergis.pl

    witam kupiłem taki telefon bez simlocka w Auchan za 168zł

  • 0

    43. ~~Rekinek  2009-04-19 09:53:12  host: f96-049.opera-mini.net

    Biedronka to normalny sklep jak inne wydaje mi się że na reklamówce w opisie tego telefonu widziałem 125 tys. Przy opisie monitora to chyba niezłe naciąganie.

  • 0

    44.  2009-04-19 11:48:00

    Kolejny piotrM pod #28? Nie, to nie ja:)

  • 0

    45.  2009-04-19 15:24:37

    Biedronka = sieć dyskontów, tuBiedronka = sieć komórkowa [taka sama jak myAvon, ale jakoś myAvon nie przeszkadza]. Biedronka fajny sklep, zanim powiecie coś o towarach typu "no name" spójrzcie na tył opakowania i przeczytajcie co jest napisane: Wyprodukowane przez XYZ dla Biedronka. Produkty dla biedronki produkują dobrze znane i lubiane firmy, ale te produkty są tańsze, bo nie płacimy za markę, a jakość produktu wewnątrz opakowania jest identyczna. No i kto tu daje się nabić w butelkę? Czy kupilibyście bluzę w Biedronce gdyby była wyprodukowana przez jakiegoś znanego producenta, pozbawiona jego loga, ale z informacją na metce, że to on wyprodukował tą bluzę dla tej sieci? Pewnie nie, bo to przecież bluza "made by biedronka" a nie Adidas, Reporter czy LPP.

  • 0

    46. ~  2009-04-19 16:15:44  host: adof132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy ktos moze cos powedziec wiecej na temat tego telefonu ? Ile wynosi gwarancja ? Kiedys w MM, moze nawet i teraz, nie wiem bo juz niechodze tam, mozna bylo kupic taniej sprzet, ale kosztem krotszej gwarancji, jak jest tutaj, czy jest to moze wersja okrojona ? Jak z serwisem ?

  • 0

    47. ~dezir  2009-04-20 12:23:40  host: 77-252-124-35.ip.netia.com.pl

    Nie widzę nic złego w tym że telefony LG można kupić w Biedronce, poza tym po przeczytaniu specyfikacji telefon nie jest wcale taki zły, czytałam sporo pozytywnych opinii na temat tego telefonu i wiele starszych osób ceni sobie markę i pomysł umieszczenia telefonów w supermarkecie, jest to dla wielu dużym ułatwieniem. bo przy okazji zakupów można sobie zakupić telefon.

  • 0

    48. ~a  2009-04-24 11:07:59  host: aarq18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja uważam że takie tanie telefony to bardzo dobry pomysł

  • 0

    49. ~jolka  2009-06-24 12:11:22  host: 77-252-124-35.ip.netia.com.pl

    Od 15. czerwca w ofercie tuBiedronka pojawi się nowy zestaw z telefonem - tym razem będzie to myPhone 3350 w cenie 199 zł, więc widzę, że inni producenci zaczynają kopiować pomysły LG

Dodaj swoją opinię