Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy konkurs Sami Swoi

Nowy konkurs Sami Swoi

WitekT 1 Czerwca 2005 19:33

0 0
Od 1. czerwca w sieci Sami Swoi znowu można wygrać samochód! Ponownie nagrodą główną w loterii jest Chrysler PT Cruiser, ufundowany przez Polkomtel, operatora sieci Sami Swoi.

Aby wziąć udział w loterii i losowaniu nagrody, wystarczy w okresie między 1. czerwca i 31. lipca 2005 r. kupić dowolny zestaw Sami Swoi i wysłać z niego na numer 7121 SMS-a o treści Sami Swoi Tanie Gadanie. Losowanie nagród w odbędzie się 20. sierpnia. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.samiswoi.pl.


Źródło tekstu: Polkomtel     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-230-68.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet