Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy konkurs Heyah - "Akcja Heniek"

Nowy konkurs Heyah - "Akcja Heniek"

WitekT 6 Czerwca 2005 13:09

0 0

Słynny włamywacz grasuje po kraju. Jest domniemanym siostrzeńcem Kuby Rozpruwacza a tym samym bardzo niebezpiecznym przestępcą. Obrabował bank i ucieka podróżując po całej Polsce. Należy go jak najszybciej namierzyć i zagarnąć jego łupy. Ten, kto go odnajdzie zostanie nagrodzony.

Celem zabawy jest zlokalizowanie miejsca, w którym przebywa Heniek. Gracze mają za zadanie szacunkowo określić liczbę kilometrów, która oddziela ich od poszukiwanego. Każdorazowo gracz ma cztery próby namierzenia Heńka, jeśli za pierwszym razem nie określi poprawnej odległości, otrzyma SMS-y z informacjami pomocniczymi. Ostatnia wiadomość powiadamia Heyahowicza o ilości punktów jakie zdobył w danej rozgrywce. Codziennie można podjąć dowolną liczbę prób zlokalizowania Heńka.

Każdego dnia osoby z największą ilością punktów otrzymają nagrody pieniężne od 50 do 500 zł, doładowania a także upominki od Heyah. Przewidziana jest także nagroda tygodnia - skuter marki Vapor BT 50QT-9. Zdobędzie ją gracz, który okaże się najbardziej aktywnym zawodnikiem w minionym tygodniu.

Heńka można spotkać również w realnym świecie. Włamywacz pojawiać się będzie w centrach handlowych w wybranych miastach Polski. Heyahowicze zostaną poinformowani o tym via SMS. Gracz, który zobaczy charakterystyczną postać Heńka powinien nawiązać z nim kontakt i poprosić o unikalny ciąg cyfr, następnie przesłać go z dopiskiem DONOS na numer 7111. Każde spotkanie to dodatkowa liczba punktów.
Niezależnie od zebranej ilości punktów i liczby podjętych gier, każdy może spróbować sił w Rozgrywce Finałowej 27. czerwca. Główną nagrodą jest wyjazd dla dwóch osób do Monte Carlo oraz 888 Euro na szaleństwa w tym mieście. W konkursie finałowym Gracze odpowiadają SMS-owo na zadawane pytania. By zdobyć wielką wygraną wystarczy udzielić pięciu prawidłowych odpowiedzi. Za każdą z nich gracz otrzyma SMS z jedną literą lub cyfrą pięcioznakowego kodu. Wygrywa osoba, która w najkrótszym czasie odpowie na pytania a tym samym złamie kod.

Na wszystkich uczestników zabawy czekają również gadżety - darmowe dzwonki, tapety oraz logo.

Koszt wysłania jednej wiadomości SMS wynosi 1,22 z VAT.

Szczegółowe informacje i regulamin konkursu znajdują się na stronie www.heyah.pl.
heyah akcja heniek heyah akcja heniek heyah akcja heniek

Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~heh  2005-06-06 13:29:00  host: dpw80.neoplus.adsl.tpnet.pl

  rozrywkowa akcja:) no i to monte carlo...

 • 0

  2. ~WitekT  2005-06-06 13:54:00  host: witek.telepolis.pl

  Też zwróciłem uwagę na ten napis. ;)

 • 0

  3. ~ksad  2005-06-06 17:04:00  host: dial-2752.zgora.dialog.net.pl

  Kuba, please! Ty się już w Heyah nie rozpruwaj...!

 • 0

  4. ~piecyk  2005-06-07 12:44:00  host: 72.interpolska.pl

  konkurs dla dzieci, nagroda dla rodzicow!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-30-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet