Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy komórkowy chip od Philipsa

Nowy komórkowy chip od Philipsa

WitekT 4 Listopada 2005 16:41

0 0

Phillips zaprezentował nowy układ z serii Nexperia Cellular System Solution dla telefonów komórkowych, który łączy w sobie multimedialne rozwiązania sprzętowe i systemowe. Zastosowanie nowego chipa eliminuje konieczność stosowania oddzielnego koprocesora.

Układ Nexperia Celullar System Solution 5210 GSM/GPRS/EDGE wyposażono w oprogramowanie Philips LifeVibes, współpracujące z formatem dźwięku stereo e-AAC+, które umożliwia korzystanie z korektorów muzycznych i nagrywanie dźwięku w stereofonicznej jakości. Ponadto, nowy układ obsługuje 1,3-megapikselowe aparaty cyfrowe (lub lepsze, przy zastosowaniu wideo procesora) oraz umożliwia nagrywanie i odtwarzanie filmów wideo w rozdzielczości QCIF z szybkością 30 klatek na sekundę.
Dużym ułatwieniem jest możliwość zewnętrznej konfiguracji wszystkich funkcji dzięki portowi USB. Nowa platforma Phillipsa możliwa jest do zastosowania w czterozakresowych telefonach, wspiera EDGE Class 12 i oferuje lepszą jakość transmisji danych dzięki zastosowaniu zaawansowanych algorytmów.

Źródło tekstu: Digit-Life, 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~RobertD  2005-11-05 14:31:57  host: 213-238-123-49.adsl.inetia.pl

    "EDGE Class 12" mogę tylko powiedzieć wow Do tej pory funkcją edge mogły się pochwalić tylko telefony Nokii ale klasą 6 i z przemizernym wyświetlaczem Czekam na pierwsze egzemplarze z tym chipem i ich testy

  • 0

    2. ~WitekT  2005-11-05 14:34:26  host: pentla.ds.pg.gda.pl

    RobertD: EDGE Class 6 to głównie Motorola. Prawie we wszystkich Nokiach jest Class 10.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet