Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy kanał sprzedaży w Erze

Nowy kanał sprzedaży w Erze

sirmark 29 Sierpnia 2008 18:01

0 0

Era wprowadziła nowy kanał sprzedaży dla klientów biznesowych pod nazwą - Centrum Obsługi Klienta Biznesowego.

Na COKB składają się specjalne sklepy własne Ery, gdzie obsługiwani są tylko klienci biznesowi. Na wizytę z konsultantem trzeba się wcześniej umówić poprzez wypełnienie specjalnego formularza lub wysyłajać emailem na adres podany na stronie Ery.




Operator deklaruje, że dzięki wizycie w COKB klient zostanie obsłużony bez kolejki, co pozwoli zaoszczędzić czas, a przy okazji będzie mógł na miejscu przetestować wybrane usługi. Na klientów czekać ma też bezpłatny parking.

Na razie COKB działa w dwóch lokalizacjach: w Poznaniu oraz Katowicach. Więcej informacji na stronie operatora.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~12345  2008-08-29 19:06:28  host: aech218.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oj Ero nie tędy droga do poprawy miejsca w ilości klientów. Masz już Doradców Biznesowych, Przedstawicieli Handlowych skupionych przy Biurach Regionalnych, Autoryzowanych Doradców Biznesowych przy Autoryzowanych Centrach Biznesowych lub przy Autoryzowanych Punktach Sprzedaży, a teraz jeszcze sklepy biznesowe COKB. Zacznij wiecej płacić tak jak to zrobił Plus swoim G300 lub Orange - Konsultatom Klienta Biznesowego.

  • 0

    4. ~Przemek  2008-08-29 19:23:56  host: idc82.idc.net.pl

    Dokładnie tędy droga, brawo Era. Nareszcie nie będę musiał stać w kolejkach, a klient biznesowy będzie traktowany tak, jak wszędzie.

  • 0

    5. ~  2008-08-29 19:28:29  host: 217.116.100.234

    dobrze dobrze ;/

  • 0

    6.  2008-08-29 19:45:13

    no to jest ciekawe to wszystko....na co taki punkt...wyobrażacie sobie widzi ktoś sklep ery zwykły klient wchodzi i coś się chce zapytać..a koleś przepraszamy ale my tylko biznes obsługujemy...

  • 0

    7. ~dealer  2008-08-29 19:47:55  host: adml155.neoplus.adsl.tpnet.pl

    troche lipa , kolejny kanał konkurencyjny we własnej sieci ... sprawdznumer pl

  • 0

    8. ~bolek  2008-08-29 20:14:33  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    opcja ciekawa, fajnie ze robia specjalne stanowiska dla biznesu czasem przychodza klienci ktorzy potrzebuja naprawde duzo czasu do obslugi takze super sprawa

  • 0

    9. ~happy  2008-08-29 20:23:58  host: uj186.internetdsl.tpnet.pl

    Już widzę rozsierdzonych klientów strategicznych z tak takami przeklinających za odprawienie z kwitkiem ;)

  • 0

    10.  2008-08-29 20:38:18

    No widze ze troche sie spozniliscie... bo to juzdawnoooooooooooooo jest ;)

  • 0

    11.  2008-08-29 20:43:59

    Jawna segregacja klientów na lepszych i gorszych raczej nie poprawi wizerunku firmy, miliony wydane na reklamę chyba zostaną #%^&@* [wyrzucone w błoto] ;)

  • 0

    13. ~asd  2008-08-29 21:46:13  host: chello089076156051.chello.pl

    @B "Jawna segregacja" jest już od dawna bo jest podział na oferte biznesową i indywidualną wiec Ameryki nie odkryłeś - mała dygresja

  • 0

    14.  2008-08-29 22:07:02

    "wysyłajać" - ładne słowo ;)

  • 0

    15.  2008-08-30 10:03:43

    Co innego "specjalne traktowanie" a co innego afiszowanie się z tym, tak jak napisano w poście #6

  • 0

    16.  2008-08-30 14:53:47

    B - nie bądź śmieszny ;)

  • 0

    17.  2008-08-31 11:45:39

    wlo - ja jestem śmieszny? czy może osoba próbująca zdyskredytować moją opinię bez podania racjonalnych (a właściwie - żadnych) argumentów? wlo, nie bądź śmieszny ;P

  • 0

    18.  2008-08-31 11:47:01

    era strzela sobie marketingowego samobója i tyle

  • 0

    19. ~wer  2008-08-31 13:01:33  host: 107-dom-6.acn.waw.pl

    nie widze tu żadnego działania marketingowego...po prostu ułatwiają klientom biznesowym (którzy w każdej firmie sa ważniejsi) kontakt. nie ma mowy o reklamowaniu tego, nie ma mowy , że taki punkt będzie nowym salonem, wg adresów 2 istniejących, są to już istniejące salony Ery, gdzie zapewne jest wydzielone 1 czy 2 stanowiksa i tyle. zatem jaki strzał w stopę?

  • 0

    20. ~  2008-08-31 13:08:15  host: 87-205-40-134.adsl.inetia.pl

    W Katowicach jest to całkiem nowy punkt w biurowcu, Biurowiec jest położony z dala od ciągów pieszych - idealne miejsce dla klienta biznesowego.

  • 0

    21. ~wer  2008-08-31 20:57:03  host: 107-dom-6.acn.waw.pl

    @ 20 - niejako dziękuję, bo moje przypuszczenia snute z Warszawy mają potwierdzenie, bo choć w Poznaniu jest to stary punkt, to jak widać w Katowicach wygląda to inaczej, ale też korzysynie dla klientów biznesowych

  • 0

    22.  2008-09-03 14:15:07

    dlaczego samobój?

  • 0

    23. ~adam...  2008-09-14 21:51:26  host: inet20908ni-2.eranet.pl

    cokb to genialny pomysł, zadzwoniłem do ery, po kilku godzinach oddzwonili i umowilem sie na spotkanie, zalatwilem wszystko to, o czym w zwyklym salonie nikt nawet nie słyszał...i to bez czekania w kolejce, polecam wszystkim ktorzy maja firme aby najpierw sprobowali a pozniej wpisywali tu komentarze...

Dodaj swoją opinię