Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy iPhone 4S ma dwie anteny komórkowe

Nowy iPhone 4S ma dwie anteny komórkowe

WitekT 5 Października 2011 13:03

0 0
4s antenasiPhone 4S ma dwie anteny do komunikacji z sieciami komórkowymi, między którymi może się dynamicznie przełączać.

Poprzedni model był słynny ze swoich problemów z zasięgiem w momencie, kiedy był nieprawidłowo trzymany. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości. Nowy system antenowy ma, podobno, rozwiązać ten problem.

Szerzej o nowym iPhonie 4S pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: Boy Genius Report, wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 2

    2. ~bob  2011-10-05 13:23:37  host: 87-206-128-128.dynamic.chello.pl

    @1 to moze kup telewizor 42" i nos go w kieszeni... :]

  • 0

    3. ~piokuk  2011-10-05 13:29:33  host: rtr-p.uek.krakow.pl

    Ciekawy jesteś jaki toto mam współczynnik SAR.

  • 0

    4. ~piokuk  2011-10-05 13:30:23  host: rtr-p.uek.krakow.pl

    Ciekawy jestem jaki "toto" ma współczynnik SAR. Jakoś dziwnie mi się poprzedni post napisał.

  • 0

    5. ~ads  2011-10-05 13:33:09  host: 77-252-234-73.ip.netia.com.pl

    heeh dokładnie, dla mnie iP jest i tak za duży, wymianil bym na SE Xperia Activ ale Android mi sie nie podoba, moze doczekam iP mini

  • 0

    6. ~  2011-10-05 13:38:09  host: z14-02.opera-mini.net

    Ciekawe czy jak się pojawi w pewnej sieci pl to pojawi mu się 4g. Tak jak w niektórych telefonach w tej sieci pojawia się w cudowny sposób modem 4g, choć producent takiego nie instaluje.

  • 0

    7.  2011-10-05 13:47:26

    Jesteście pewni takiej budowy anteny? Na zdjęciach i filmach od Apple wyraźnie widać, że antena nie jest rozdzielona w prawym dolnym rogu - owszem, jest czarna kreska, ale wewnątrz jest połączenie.

  • 0

    8. ~Volan  2011-10-05 14:03:20  host: 87-205-142-156.adsl.inetia.pl

    @ 1 Głupota młodzieży nie ma kresu. Przyłóż sobie do ucha plazmę 40", będziesz miał fun. Smartfony muszą być poręczne, ergonomiczne, a ideałem do trzymania w dłoni jest tabliczka o przekątnej właśnie 3,5", bo jeśli nie będą to ludzie zaczną kupować tablety. Tak ciężko to pojąć?

  • 0

    9.  2011-10-05 14:04:28

    No t moze w koncu zniknie problem z zasiegiem i nieumiejetnym trzymaniem telefonu przez uzytkownikow jak to Steve stwierdzil ;)

  • -2

    10.  2011-10-05 14:18:47

    @9 śmierć leworęcznym! ;)))

  • -1

    11. ~  2011-10-05 14:39:26  host: z29-12.opera-mini.net

    Kupując tel. za 4 tys. oczekuje by miał zasięg wszędzie i zawsze tu po mimo dwóch anten tego nie ma.

  • -1

    12. ~  2011-10-05 15:07:30  host: user-31-175-54-204.play-internet.pl

    4 cale ta malo galaxy sii jest swietny a iii i nexus pobija ip do cna

  • 0

    13.  2011-10-05 15:53:35

    @12 no tak ale nie wiem czy mówisz tak bo masz SGSII czy go po prostu widziałeś - tel jest fajny ale jak go nosić? w krusell hector XL jest ok ale znowu sama słuchawka jest niewygodna bo za cienka, w SGP neo hybrid jest ok ze słuvhawką ale nie mieści się w krusell... jak nie urok to sra..ka

  • 0

    14.  2011-10-05 15:54:11

    właśnie 4" galaxy S był idealny, wszystko większe to rakiety do ping pong... :(

  • 0

    15. ~  2011-10-05 16:11:06  host: z18-15.opera-mini.net

    10- a jakie to ma znaczenie ? Nie wyobrażam sobie gadać długo na prawym uchu, jakoś tak niewygodnie i papierosa ciężko zapalić.

  • 0

    16. ~  2011-10-05 17:02:55  host: user-31-174-112-31.play-internet.pl

    Krisu6230i właśnie praworęczni trzymają telefon lewą ręką ...

  • -2

    17. ~  2011-10-05 21:54:31  host: host-89-229-136-206.chelm.mm.pl

    Prawdziwi gadacze używają słuchawki Bluetooth za 200 zł i fona za 700 zł, a nie świecidełka za 4000.

  • 1

    18.  2011-10-05 22:02:45

    @17 a jak ktoś dużo dzwoni z telefonu za 150zł to już nie jest "prawdziwym gadaczem"?

  • -1

    19. ~  2011-10-05 22:05:00  host: host-89-229-136-206.chelm.mm.pl

    Nie, bo takie telefony to brzęczydełka typu pszczoła w pudełku od zapałek :D

  • 0

    20.  2011-10-06 00:00:46

    @19 yyy?

  • 0