Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy Firefox w Google Play

Nowy Firefox w Google Play

LuiN 26 Czerwca 2012 20:47

0 0

mozilla firefox android new avialable Do Google Play trafiła właśnie kolejna odsłona przeglądarki Mozilla Firefox. Najistotniejsza zmiana? Gigantyczny skok szybkości działania.

Według Mozilli nowa mobilna przeglądarka jest wydajniejsza niż Opera, Chrome, Dolphin czy systemowa przeglądarka Androida. Po instalacji powita nas odświeżony design aplikacji, z konfigurowalną stroną startową.




Podobnie jak w poprzedniej wersji aplikacji, nie zabrakło funkcji Firefox Sync, dzięki której cała historia przeglądania, zakładki i hasła mogą być łatwo przetransferowane z komputera do telefonu. Zoptymalizowaniu uległy karty, działanie Flash i HTML 5 oraz obsługa dodatków.

Darmowej aplikacji szukać należy pod tym adresem.

Źródło tekstu: Mozilla, wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    6. ~pokal  2012-06-26 21:38:53  host: apn-77-112-139-243.dynamic.gprs.plus.pl

    Rzadzi to chrome. Błyskawica. Dostępny na razie tylko na ICS i bez flasha.

  • 0

    7. ~Olek  2012-06-26 21:48:00  host: host-81-190-42-63.szczecin.mm.pl

    Nowy Firefox faktycznie dużo szybszy - przewrócił się już kilka sekund po starcie. Chwilę potem, po synchronizacji z Firefoxem na komputerze przewrócił już cały telefon - nastąpił jego restart. Brawo!

  • 0

    8.  2012-06-26 22:00:46

    Opera.. A tfe!...

  • 0

    9. ~dex3  2012-06-26 22:22:39  host: 89-79-116-146.dynamic.chello.pl

    Nikt nie wie jak zaznaczyć tekst? A może jest jakiś dodatek?

  • 0

    11. ~  2012-06-26 22:58:08  host: static-ip-77-89-104-178.promax.media.pl

    Nawet niezły :)

  • -1

    12. ~  2012-06-26 22:59:56  host: z29-04.opera-mini.net

    Ale Opera Mini tez jest niezla.

  • 0

    13. ~  2012-06-26 23:06:29  host: public-gprs151475.centertel.pl

    rzeczywiście działa fajnie nowa wersja. Ale nie da się tekstu zaznaczyć i skopiować.

  • 0

    14. ~dex3  2012-06-26 23:12:05  host: 89-79-116-146.dynamic.chello.pl

    Czyli jednak nie można? Trochę do chrzanu, mam nadzieję że to naprawia...

  • 0

    15. ~  2012-06-26 23:15:11  host: aaya26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no w porównaniu do delphin to powiem szczerze że skubana jest szybka ta przeglądarka, ale niestety nie da się zaznaczyć tekstu przedmowcow ale swój w polu do pisania już mogłem

  • 0

    16. ~  2012-06-26 23:16:16  host: aaya26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Miało być dolphin

  • 0

    17. ~Nonda  2012-06-26 23:24:59  host: 77-253-53-236.adsl.inetia.pl

    Najlepsza przeglądarka to UCBrowser, nawet dolphin jej nie dorównuje

  • 0

    18. ~Razem lepiej  2012-06-26 23:28:17  host: z44-10.opera-mini.net

    Szkoda, że nie ma Mozilli Firefoxa na Symbiana.

  • 0

    19. ~  2012-06-26 23:58:30  host: user-46-113-122-204.play-internet.pl

    Nie potrafią dobrze zrobić Firefoksa na Linuksa: wersja 13 wywala się na niektórych stronach. A zabierają się za wersję dla Androida... Moje pierwsze doświadczenia były jak najbardziej negatywne. Dwa restarty telefonu, podziękował.

  • 0

    20. ~  2012-06-27 08:31:46  host: z44-15.opera-mini.net

    ad 19 Na jakich stronach wersja linuksowa sie wywala? U mnie na Ubuntu 12.04 dziala idealnie i chetnie przetestuje www o ktorych wspominasz. rcicho

  • 0

    21. ~pisul  2012-06-27 10:26:35  host: nat1.res.pl

    Powinn tak jak w natywnej przegladarce ze przewijajc chowam pasek adresu, a tu jest caly czas. Po kiego ma mi zaslaniac ekran. Co prawda mozna dograc wtyczke full ekran ale wtedy znika calokwicie. Jesli to poprawia przerzuce sie z glownej samsunga. Poprostu plynniej to wszysystko dziala procz nieszczesnego paska.

  • 0

    22. ~grzech  2012-06-27 10:40:46  host: wars.cel.com.pl

    Napisali gdzieś, że to wersja na CS? Na tel gio nie da się zainstalować:(

  • 0

    23. ~Th0mas  2012-06-27 12:51:53  host: user-164-127-75-63.play-internet.pl

    Na HTC Desire też nie można pobrać :/

  • 0

    24. ~maxthon  2012-06-27 16:16:25  host: host-89-228-250-0.olsztyn.mm.pl

    Ciekawe czy w Play ta przeglądarka jest także dostępna jak ktoś ma tel na kartę. Fajnie że play współpracuje z firefoxem.

  • 0

    25. ~@ 24  2012-06-27 19:46:38  host: v06-16.opera-mini.net

    Podobno w PLAY na www.play.pl nie ma jeszcze tej przeglądarki do pobrania, próbowałem przez google jej szukać tak jak w tytule artykułu sugerują, ale jeszcze nie ma. Mam androida, więc chyba powinni udostępnić na ten OS.

  • 0

    26. ~robren  2012-06-30 07:53:37  host: host85.marbis.pl

    szybki rewelacyjny ale bez flasza i raz zrobil mi restart fona. ale polecam. pobieranie na pasku i rewelacyjne karty....

Dodaj swoją opinię