Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy dyrektor w PTC

Nowy dyrektor w PTC

WitekT 6 Października 2004 13:06

0 0

We wrześniu 2004 r. stanowisko Dyrektora Departamentu Komunikacji Rynkowej w Polskiej Telefonii Cyfrowej objął Wojciech Kliniewski. Jest on odpowiedzialny za działania komunikacyjne marki Era.

Wojciech Kliniewski swoje dotychczasowe życie zawodowe spędził w koncernie Unilever Polska, gdzie pracował od 1994 roku. Przeszedł w nim przez wszystkie szczeble kariery, począwszy od stanowiska asystenta w dziale marketingu, aż do stanowiska Dyrektora Sprzedaży, członka zespołu zarządzającego Algidą.
Wojciech Kliniewski ukończył Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, studiował także w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Hadze (Holandia) oraz na Uniwersytecie w Hull (Wielka Brytania).

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-93-19.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (13)

Archiwum Ankiet