Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy dyrektor sprzedaży w Samsungu - oficjalnie

Nowy dyrektor sprzedaży w Samsungu - oficjalnie

WitekT 18 Listopada 2005 12:10

0 0

KI4H1335 mOd listopada nowym Dyrektorem ds. Sprzedaży i Marketingu telefonów komórkowych w polskim oddziale Samsunga został Wojciech Wasilewski. Zastąpił na tym stanowisku Pawła Dwornika.

Wojciech Wasilewski przez ostatnie 5 lat pracował w Siemens Polska, w tym trzy lata na stanowisku Dyrektora ds. Sprzedaży telefonów komórkowych na Europę Wschodnią (m.in. Polska, Rosja, Ukraina, Białoruś, Węgry, kraje bałtyckie).

W Samsung Electronics Polska do swoich najważniejszych celów biznesowych na 2006 rok Wojciech Wasilewski zalicza sprzedaż miliona sztuk telefonów i osiągnięcie przez Samsung drugiej pozycji na rynku. Ponadto zapowiada intensyfikację działań marketingowych, umocnienie świadomości marki i zwrócenie uwagi konsumentów na Samsunga jako czołowego producenta telefonów komórkowych na świecie.
Wojciech Wasilewski jest żonaty, ma jedno dziecko. Jego hobby to muzyka bluesowa i sport.

Nieoficjalnie o zmianie na tym stanowisku pisaliśmy 8. listopada w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 2
 • 0

  1. ~zofia  2005-11-18 13:19:09  host: gate.malnet.pl

  Strasznie to wszystko dziwne, no bo sprawy sprzedaży w Europie Wschodniej załatwiały firmy współpracujące z polskimi Operatorami, dziś wzmiankuje o tym "Rzeczpospolita" i ten wątek bada Prokuratura, co tu jest grane? Może ten Pan coś wie na ten temat? Bo że nie wie to mało prawdopodobne...Poza tym chyba Rosjanie też pytają między innymi Siemensa o te sprawy?
  Może jakieś małe wyjaśnienie poprosimy lub sprostowanie naszej niewiedzy?

 • 0

  2. ~zofia  2005-11-23 13:03:47  host: gate.malnet.pl

  I już podobno chłopiec jest w objęciach "meeecieniasa"...:) źle mu to wróży....

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-42-146.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Kto wygra w meczu Polska - Senegal?

Promocja doładowań w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet