Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy dyrektor generalny GTI

Nowy dyrektor generalny GTI

sirmark 16 Listopada 2006 18:24

0 0

GTI powołała Michała Smolarskiego na stanowisko dyrektora generalnego. Do jego obowiązków należeć będzie realizacja strategii i rozwoju spółki.
Michał Smolarski od początku swojej kariery był związany z branżą telefonii komórkowej. Zaczynał w 1993 roku w strukturach sprzedaży firmy Global Telesis International, która ściśle współpracowała z PTK Centertel. W latach 1997 - 2001 jako Dyrektor ds. Marketingu i Rozwoju rozwinął firmę w największą sieć sprzedaży usług telefonii komórkowej w Polsce.
Od 2001 roku był Z-cą Dyrektora Generalnego i Prokurentem spółki GTI w Krakowie. W 2005 roku jako osoba odpowiedzialna za przeniesienie firmy do Warszawy rozpoczął tworzenie nowego działu handlowego. Do dzisiaj pełnił funkcję Z-cy Dyrektora Generalnego i Dyrektora Handlowego koordynując prace i wytyczanie celów poszczególnych działów firmy, kreując politykę sprzedaży i marketingu spółki GTI - dystrybutora telefonów i usług sieci Orange.

Źródło tekstu: GTI     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-42-146.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet