Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy dekoder Netia Player 2.0

Nowy dekoder Netia Player 2.0

sirmark 17 Marca 2017 21:33

3 4

netia player 2

Netia udostępniła nowy dekoder Netia Player 2.0 (N7800), tzn. następcę wersji 1.5 (N7700), której używa obecnie najwięcej użytkowników Telewizji Osobistej.

Model 2.0 to lepsze parametry techniczne, tj. szybszy procesor i większa pamięć podręczna, wraz z nowym oprogramowaniem znacznie poprawiają komfort użytkowania urządzenia i pozwalają na dalszy rozwój usługi telewizji o nowe aplikacje i funkcje.

Dekoder z Internetem można podłączyć albo kablem sieciowym Ethernet albo poprzez Wi-Fi - urządzenia obsługuje najszybszy standard 802.11ac, dzięki czemu użytkownicy przestaną narzekać na słabe połączenie, a operator będzie mógł przestać rekomendować podłączenie za pomocą kabla. Urządzenie obsługuje rozdzielczość HD, a także posiada zainstalowane najpopularniejsze kodeki potrzebne do odtwarzania zewnętrznych treści multimedialnych.




netia player 2 0

Operator chwali się także mniejszym o 2 W zużyciem energi: w nowym sprzęcie pobór mocy wynosi 10W, a w trybie czuwania zaledwie 0,5W.

Netia Playery 2.0 domyślnie wyposażony jest w nowe oprogramowanie, do którego w ostatnim czasie zaktualizowane zostały urządzenia N7700. Aktualizacja oprogramowania wprowadza m.in. nowy interfejs użytkownika, który zwiększyć ma komfort użytkowania oraz dać więcej możliwości użytkowych.

Źródło tekstu: Netia, wł     

Dodaj do:

Tagi: netia player | netia

w sumie: 21
  • 1

    2.  2017-03-17 22:05:35

    Kto obecnie ogląda telewizję...

  • -1

    3.  2017-03-17 22:08:33

    @2 śmieszny wpis :)

  • 2

    4.  2017-03-17 22:21:28

    Dlaczego? Ekspertem nie jestem, do badań nie mam dostępu, ale wśród znajomych, rodziny, sąsiadów, obserwuję powolne zmiany przyzwyczajeń. Muzyka: płyty lub Spotify zamiast radia; filmy/seriale: showmax/netflix/ipla/youtube/torrent :) zamiast TV. Czasy, kiedy trzeba się było o17:05 usadowić przed TV, aby obejrzeć kolejny odcinek serialu zaczynają odchodzić w przeszłość...

  • 0

    5.  2017-03-17 22:35:38

    Jeśli chodzi o Netię, to plusem są ich routery do netu z dwoma USB, co można podłączyć urządzenia i są widoczne w sieci wifi

  • 0

    6. ~  2017-03-17 23:37:30  host: 207.244.86.240

    1. Przecież to jest TELEpolis, podobnie jak np. "Teleexpress", więc wszystko gra!

  • -1

    8. ~Praworządny  2017-03-18 00:15:52  host: public-gprs388511.centertel.pl

    Tak, w naszej narodowej telewizji publicznej, która realizuje jedyną słuszną misję i panuje w niej Porządek i Szykowność

  • 0

    9. ~  2017-03-18 07:51:58  host: host-176-221-123-98.dynamic.mm.pl

    Netia to ta śmieszna firemka, którą reklamowały małpy i kot?

  • 0

    10.  2017-03-18 08:38:28

    @2 codziennie 65% Polaków, kilka razy w tygodniu dodatkowe 27%

  • 0

    11. ~Bukas  2017-03-18 08:53:10  host: public-gprs411384.centertel.pl

    Akurat standard ac nie spowoduje ,,lepszego połączenia'' a co najwyżej polepszy transfery

  • 1

    12. ~  2017-03-18 09:30:04  host: host-176-221-123-98.dynamic.mm.pl

    A co to znaczy "polepszy transfery"? :D

  • 0

    14. ~xx  2017-03-18 10:57:58  host: 78-11-139-172.static.ip.netia.com.pl

    mam nadzieję że ten wreszcie wspiera format audio DTS

  • 0

    18.  2017-03-18 13:29:08

    PFf POLSAT ma lepsze dekodery nie ma to jak EVOBOX

  • 0

    19. ~tkubon  2017-03-18 15:37:06  host: 178.43.210.168.ipv4.supernova.orange.pl

    @11: Mam na FunBoxie z Orange ac i starszy router w tym samym miejscu siał mniejszy zasięg niż to co mam obecnie i to w tym samym pasmie.

  • 0

    20. ~xxx  2017-03-18 16:46:57  host: host-81-190-242-83.dynamic.mm.pl

    @19 masz ftth z tv? Jak tak to czy dekoder samsunga i jak się sprawuje?

  • 0

    21. ~tkubon  2017-03-18 17:11:57  host: 178.43.210.168.ipv4.supernova.orange.pl

    @20: nie mam tv, bo nie oglądam tylko net, funbox 2.0 sprawuje się super

  • 0

    22. ~Gliwice  2017-03-18 21:54:53  host: pub-137.65.multiplay.pl

    Więc YouTube nadal ten Player nie będzie obsługiwać?

  • 1

    23.  2017-03-19 00:38:45

    @4 sluszne spostrzezenie. tendencja do tego, by rezygnowac z telewizji w mieszkaniach jest coraz większa. wiadomo, ze u młodszych osób w szcególnosci, starsi sie juz raczej nie odzwyczają

  • 0

    24. ~  2017-03-19 15:07:59  host: 178-36-216-106.adsl.inetia.pl

    @M@jkel To by sie mniej wiecej zgadzalo z % prloli. W tygodniu oczywiscie mniej, poniewaz za...dalaja do roboty i nie maja czasu na nic innego.

  • 0

    25. ~co z ta netia  2017-03-19 20:45:27  host: 77-253-179-255.adsl.inetia.pl

    Bylo kiedys yutoub w aplikacji dekodera teraz niema,byl bezplatny dostep do tvn player teraz niema. nowe menu dali do dekodera .ktore to tnie sie jak niewiem co sprobujcie ustawic 2a przypomnienia programu . raczej zniechecaja teraz.

  • 1

    26.  2017-03-20 14:48:28

    No netia dogania konkurencje, winszuje!
    U mojej teściowej już jest nowy dekoder, co śmieszne, dzieciaki jak wcześniej narzekały, ze internet tylko z kabla tak teraz wszyscy podłączeni do wifi, i telewizje sie lepiej ogląda. Jest plus ale nie dla babci

Dodaj swoją opinię