Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy członek zarządu Netii

Nowy członek zarządu Netii

WitekT 1 Marca 2005 23:28

0 0
Netia poinformowała, że 1. marca Rada Nadzorcza powołała Piotra Czapskiego na stanowisko członka Zarządu ds. strategii i rozwoju.

Piotr Czapski ma 39 lat. Przed podjęciem współpracy z Netią był zatrudniony jako Partner w firmie McKinsey & Company w Warszawie (w latach 1997-2005). Wcześniej pracował jako inżynier badawczy w Chrysler Corporation w USA (w latach 1995-1997) oraz jako asystent na University of Washington w Seattle, USA (w latach 1990-1995).

Piotr Czapski ukończył studia oraz obronił pracę doktorską w zakresie elektroniki na University of Washington, USA.


Źródło tekstu: Netia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet