Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy cennik wRodzinie, karta SIM aktywna 2 lata

Nowy cennik wRodzinie, karta SIM aktywna 2 lata

Q! 1 Lipca 2011 10:37

0 0

Od 1. lipca sieć wRodzinie wprowadza zmiany w swoim cenniku. Obniżeniu ulegają m.in. ceny połączeń do mniejszych operatorów oraz ceny w roamingu. Wydłużeniu ulega również ważność karty SIM po aktywacji lub doładowaniu.



Dotychczasowa cena połączeń do sieci Play oraz Cyfrowego Polsatu została obniżona. Zamiast 69 groszy, klienci wRodzinie zapłacą 49 groszy dzwoniąc do sieci Play oraz 27 groszy za każdą minutę połączenia do sieci Cyfrowego Polsatu.




Od 1. lipca cena za minutę odebranego połączenia w roamingu wynosić będzie 53 grosze (wcześniej 75), natomiast wysłanie wiadomości SMS oznaczać będzie wydatek 53 groszy (wcześniej 55). Obniżka zgodna jest z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego, o którym pisaliśmy w tej wiadomości.

Oprócz tego wRodzinie wydłuża ważność karty SIM od momentu aktywacji lub po doładowaniu. Dotychczasowy okres 12 miesięcy został przedłużony do 24 i jest to jednocześnie najdłuższy obecnie okres ważności karty SIM na polskim rynku.

Jak oceniasz odświeżoną ofertę "wRodzinie"?

Bardzo atrakcyjna
26.22%
Atrakcyjna
22.04%
Nie wyróżnia się
11.14%
Mało atrakcyjna
8.35%
Bardzo mało atrakcyjna
22.97%
Nie mam zdania
9.28%

Wszystkich głosujących: 431



Źródło tekstu: wRodzinie     

Dodaj do:
w sumie: 94
  • 0

    88. ~lee  2011-07-02 16:13:33  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    85: *111#

  • 0

    89. ~  2011-07-02 16:53:47  host: cmk191.neoplus.adsl.tpnet.pl

    87 no , to ciekawa koncepcja ale jak wyjaśnisz zróżnicowanie ceny minuty do play 19gr 29gr, 49gr , 53gr, 56gr, 63gr 72gr 75gr najbardziej pazerni nawet 80gr,

  • 0

    90. ~...  2011-07-02 17:07:49  host: 109.250.28.217

    ad 79 Rzeczywistość alternatywna? Ciekawe ile według Ciebie zarabia większość ludzi w polsze? Normalnie chyba polubię ten kraj. "Godzina roboty, kupujesz wiosło i piecyk" Nie musisz się martwić ile wydasz na rozmówki przez telefonik. Fajna ta polsza a zawsze myślałem, że niefajna.

  • 0

    91. ~Dziecic  2011-07-02 18:26:10  host: v03-15.opera-mini.net

    @90: Choć do mnie na wiśnie Malciku, dam ci zaakwaterowanie i wyżywienie, dzień porwiesz i masz 20 zł na rękę, gdzie tyle zarobisz.

  • 0

    92.  2011-07-02 21:52:10

    2 lata! no to już po Playu ;-)

  • 0

    93.  2011-07-02 21:54:51

    ~Zdzicho Sobiesiak - a ja jak kupiłem za 5 zł TT ze 2-3 m-ce temu tak do dzisiaj używam. nie płacę a już dobre kilkadziesiąt godzin wygadałem ;-) i tak jeszcze 3 kwartały...

  • 0

    94. ~  2011-07-02 21:58:01  host: avd196.internetdsl.tpnet.pl

    wlo - chyba się tym nie martwisz? A przy okazji : jednak stać Polaka na zakup Plusa, więc drżyj, jak dostaniesz nowe stawki, po wypowiedzeniu starych. Bo może się okazać, że będzie konieczna zmiana operatora ;-) I wpadniesz w ramiona Ojca Dyrektora :-)

  • 0

    95. ~  2011-07-03 15:14:55  host: 83.218.104.106

    do 94: ojciec Dyrektor już jakiś czas temu wycofał się z projektu wrodzinie.

  • 0

    96.  2011-07-03 17:58:20

    94. - nie wydaje Ci się chyba, że podniosą stawki? jeśli tak, to powiem jedno - śmieszny jesteś ;-) Czy obniża znacząco? Po co? Co konkurencja ma lepszego, oprócz milionów darmowych minut do milionów numerów w swojej sieci? I to w promocji tylko zachęcającej do zakupu... Ja nie muszę do milionów dzwonić, nie wydzwaniam nawet tysiąca minut, więc po co mi to? kilka groszy za minutę natomiast drożej... noi nie rozśmieszaj mnie. No wiesz... Te 2 lata już mnie zainteresowąło - za kilka złotych mieć aktywny tepefon przez 2 lata! To jest coś!

  • 0

    97. ~  2011-07-03 20:01:41  host: afsw205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wlo liczyć umiesz? play 5zł na rok cnet 25 zł na dwa lata ale mniejsza o takie drobne , ale najlepsze że ten mohertelekom daje lepsze warunki niż w3 aha wlo teraz bediemy cię nazywać mmoherem bo jak wiesz "plus elastyczna dla jeleni" i centernet to teraza jedna sieć

  • 0

    98. ~  2011-07-03 21:53:30  host: 46-dzi-10.acn.waw.pl

    97: skąd te 25 zł wytrzasnąłeś. Przelewając wpłatę na konto Centernetu i 10 groszy przedłuży ważność od 2 lata ;-)

  • 0

    100. ~  2011-07-03 22:14:04  host: afsw205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    98 przelew minimum 10zł

  • 0

    101. ~  2011-07-03 22:16:03  host: afsw205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale to szczegóły ważne ze obydwie sieci maja praktycznie nie przepadajace pieniadze

  • 0

    102.  2011-07-04 17:05:17

    no to ile w końcu? co mam kupować? bo się wymądrzacie a nic nie wiecie z tego wynika...

  • 0

    103. ~Leszek  2011-07-06 18:36:12  host: 77-242-232-2.net.pbthawe.eu

    2 lata darmowych rozmów z Moherną Nadajnicą.To sobie dopiero można poplotkować na antenie :-)

  • 0

    104. ~POPIERAM JOJO  2011-07-07 19:36:26  host: 178-36-183-129.adsl.inetia.pl

    Tylko czekałem, aż ktoś to napisze. ;-D Dokładnie wiem, że w każdym polskim pre-paidzie W3 można sobie załadować jednorazowo 50 zł na 3 miesiące (albo jednorazowo 100 zł na 5 miesięcy, itp. itd.) Jesteś kolejną osobą, która powtarza to jak mantrę. Nic dziwnego skoro operatorzy przez lata wmusili (przyzwyczaili) do takich doładowań. Ja wiem co piszę. 20 zł i tyle! Nie potrzebuje i nie mam ochoty lądować 50 zł, mnie jest potrzebne 20 zł albo 15 i za tyle ładuje konto. Dlaczego mam ladować 50 zł w danym miesiącu, żeby potem przez dwa następne tego nie robić? Bo tak nauczyli nas operatorzy W3!? A inny przykład. Ładuje sobie za 15 zł, bo sądzę , że starczy mi tyle na miesiąc. Po jakimś czasie okazuje się, że to za mało i potrzebuje doładować jeszcze za 15 zł w tym samym miesiącu - jak wyglądają w takiej sytuacji pre-paidy W3. Pytanie retoryczne. Czy Plus umożliwi mi doładowanie 30 zł na 2 miesiące, tak abym mógł cały czas korzystać ze środków zgromadzonych na koncie + korzystał z darmowego numeru!? Czy jeszcze tego nie dostrzegasz, że roczna ważność konta na wychodzące po każdym doładowaniu to najbardziej elastyczne, a tym samym najlepsze rozwiązanie, a na pewno lepsze nisz tez z polskiej W3. O co w ogóle chodzi osobom często korzystającym z komórki - bo nie łapie? Czemu bronisz gorszych rozwiązań? Już pisałem pod innym newsem - skoro korzystasz/cie często z komórki, to co Ciebie obchodzi czy połączenia wychodzące będą na rok do przodu za 5 zł? Ty przecież nie odczujesz żadnej różnicy, a inni, którzy korzystają ze swojej komórki w odmienny sposób będą zadowoleni. Dla Ciebie może to nie jest istotne, ale dla kogoś tak. Jest to dla niego jeden z głównych powodów wyboru takiej, a nie innej oferty. I tu nie chodzi o to, że "wielbię" Play, bo to akurat on pierwszy i na razie jako jedyny wprowadził takie rozwiązanie. Tu problemem jest to, że do tej pory pozostali operatorzy tego nie zrobili!

  • 0

    105. ~Mar  2011-07-08 09:53:30  host: staticline51430.toya.net.pl

    Głupi polski narodzik daje się manipulować tym z w3 i jeszcze sobie to chwali. Ja natomiast nigdy ale to nigdy nie kupię pre paida w sieci, która po doładowaniu nie da mi co najmniej roku ważności konta. To jest usługa przedpłacona jak sama nazwa wskazuje i jakaś korzyść powinna być dla płacącego z góry pieniądze. Jak będę chciał płacić regularnie to se wezmę abonament.

  • 0

    106.  2011-07-09 22:36:48

    Co mi po 2 latach ważności karty SIM? Oferta niezła, ale 25gr za sms skreśla ją w moich oczach. Świadom jednak jestem, że dla niektórych może być to korzystna oferta.

  • 0

    107. ~  2011-07-09 23:05:42  host: z28-06.opera-mini.net

    [madmax]. Tobie, mnie - nic. Ale niech daja na 2 lata, moze W3 ciutke sie ugnie...

  • 0

    108. ~Płaska Kura  2012-01-19 16:28:28  host: apn-95-40-201-4.dynamic.gprs.plus.pl

    Pojawił się wreszcie ktoś kto nie zamierza nachapać się na ubogich rodzinach polskich dając im jednocześnie dostęp do tego co należy się każdemu, nie tylko bogatym. Jest to GSM wRodzinie (telefonia komórkowa)oraz AERO 2.(darmowy dostęp do internetu) Życzę powodzenia w realizacji zamierzeń czyli bezpłatnych połączeń w sieci oraz konkurencyjnych stawek do innych operatorów, którzy zmuszeni będą do uczciwego potraktowania klienta, lub bakructwa.

Dodaj swoją opinię