Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy cennik usług Carrefour Mova

Nowy cennik usług Carrefour Mova

sirmark 7 Maja 2010 21:22

0 0

Od 7. czerwca w Carrefour Mobile Mova zacznie obowiązywać nowy cennik usług w ofercie na kartę.

W nowym cenniku, poza czterema głównymi operatorami telefonii komórkowej, zostają dodane kolejne pozycje. Tym samy, drożeją połączenia do Cyfrowego Polsatu (stawka taka jak do Play, czyli 0,49 zł) oraz do CenterNetu i innych, niewymienionych krajowych operatorów infrastrukturalnych (stawka 0,80 zł).




W cenniku pojawiają się także stawki za video rozmowę w wysokości stawek za połączenia głosowe. Zmianie ulega także kolejność wykorzystania jednostek - w nowym cenniku najpierw wykorzystywane jednostki uzyskane z wymiany punktów z karty Rodziynka, a dopiero potem jednostki uzyskane w ramach obowiązujących ofert, takich jak "Minuty za zakupy". W obowiązującym jeszcze cenniku jest odwrotnie.

Zobacz: cennik Carrefour Mova na kartę ważny od dnia 17.08.2009r.
Zobacz: cennik Carrefour Mova na kartę ważny od dnia 7.06.2010r.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 1

    8.  2010-05-08 00:41:14

    3: Tak to się pisze - przez "iy". Jakiś bardzo mądry markietoidalny łeb musiał to wymyśleć :-P.

  • 1

    9.  2010-05-08 00:43:25

    2: Gadułer też podniósł ceny do OjaDyra :-).

  • 2

    10. ~  2010-05-08 01:51:17  host: t11-07.opera-mini.net

    Podwyżka bardziej wynika z zabezpieczenia sie przed sztucznym generowaniem ruchu do Centernetu. Play chce utrzymac jedna stawke i dopóki sie nie dogadaja to zablokowal polaczenia a inni zabezpieczaja sie cennikiem. Jak ktos ma znajoma kasjerke to z minut za zakupy moze kilkaset minut ma m-c zdobyc, chyba ze sa limity? Przeciez wiadomo ze to nie jest siec dla malolatow co pisza po 100sms na dzien ale lepsza na pewno od SS. Przynajmnie waznosć konta sie sumuje

  • 1

    11.  2010-05-08 08:38:48

    Jaki kod MNC mają karty SIM wRodzinie? Bo aż zgłupiałem ;-)

  • 1

    12.  2010-05-08 08:39:14

    Z tego wynika, że 15, a ja żyłem w świadomości, że 02 ;-)

  • 2

    13.  2010-05-08 08:48:40

    10: aż dziwne, że Era jeszcze nie podniosła. A jak podniesie, to co - w reklamach Heyah będą mówić: "do Play i innych nowych drożej - absurdalnie proste" ;-)? Przy okazji, nie narzekajcie, że u wszystkich robi się do Karkosika&Rydzyka baredzo drogo - to jest przynajmniej uzasadnione MTRem. Super drogo to jest to, co Plus zapodaje na stacjonarne w końcu VoIPy w SN 39 - 60 gr/min :-P.

  • 0

    14.  2010-05-08 11:15:54

    #3 Rydzyka

  • 2

    15.  2010-05-08 11:42:45

    Może nie jest to najlepsza oferta na rynku ale nie jest na pewno najgorsza. Oczywiście nie mowie tutaj o użytkownikach, których interesują pakiety internetowe. Carrefour Mova Mobile jest ciekawym rozwiązaniem dla osób, którzy tylko dzwonią a takich nadal jest chyba większość. Tak jak ktoś wcześniej wspomniał można paragony z kodami zasilenia wziąć ze sklepu ponieważ większość nie odbiera ich a poza tym takie doładowanie minutami przedłuża ważność konta o 6m-cy na wychodzące i sumuje się max. do 12m-cy. Czyli dla osób umiarkowanie i mało korzystających z telefonu jest to ciekawa alternatywa. Minut za zakupy można max. w miesiącu 200 doładować a to całkiem sporo. Dla niektórych jest to zdecydowanie tańsza oferta (ze względu na ważność konta i cennik 25gr/min.) od Orange, Simpusa, Tak Taka. Osoby, które i tak robią tam zakupy mogą dodatkowo punkty wymieniać na minuty. Nie jest to operator dla młodzieży na pewno ale dla starszych jest ciekawą alternatywą.

  • -1

    16. ~bełkot  2010-05-08 17:31:58  host: 212-102-17-27.adsl.inetia.pl

    @Ruben, Nie rozśmieszaj mnie! Nie znasz realiów. Nie wiesz jakie są oferty na rynku???? Pierwsza oferta z brzegu: operator w ofercie na kartę daje mi co MIESIĄC za NIC cala GODZINĘ do wszystkich! do wygadania + duży pakiet internetu za DARMO. Doładowanie 5zl/mc wystarczy aby na dwóch numerach uzyskać słownie dwie godziny rozmów co miesiąc za darmo. ps.5zl wciąż zostaje na koncie np. na 50 smsów. Gdzie tak? Mbank Mobile........ A to był tylko przykład. Jeśli gadasz więcej jest dużo ciekawych ofert.

  • 1

    17.  2010-05-08 17:56:57

    @Bełkot (wpis 16): czy mówisz o promocji "minuty na Bank"? Tam trzeba konkretne warunki spełniać - pożyczki, karty kredytowe etc. Już nie dają bonusu za trzymanie 500zł na eKoncie, a 50 minut na "Koncie Mobile" jest przyznawane tylko na start, a nie co miesiąc.

  • 1

    18. ~  2010-05-08 18:10:57  host: t22-14.opera-mini.net

    do 17: dokladnie. panu z postu nr 16 cos sie pomyliło albo za duzo popił.. oferty bywają dobre ale w mbank mobile to ja chwale tylko te 50MB co 30dni za free z naliczaniem co 1kB i płaską stawke 19gr za min brutto do wszystkich sieci w pl. natomiast co do drugiej taryfy to zamiast wersji 27gr wole gaduair.. ewentualnie play fresh. no chyba że heyah a dokladnie nowa heyah wprowadzą procz tego co mają dodatkowo pakiety netu z naliczaniem co 1kB. czyli 100MB za 5zl, 500MB 10-15zl i 1GB za 20-25zl (pakiet wazny 30dni i by pakiety sumowały sie). wtedy mozna by powiedziec że heyah powraca. puki co nowa heyah śpi jesli chodzi o net

  • 1

    19. ~  2010-05-08 20:32:14  host: t10-16.opera-mini.net

    @belkot: podaj nazwe tej oferty w mbank gdzie otrzymujesz tyle minut co miesiac,chyba ze kredyt splacasz i karta placisz? Mbank tez jest ok. Ale w taryfie 27gr krotka waznośc konta poza tym doladowania w zabce tylko lub z rachunku. Sam teraz pisze z karty mbank i oferte znam b.dobrze. Tak jak Mova nie jest dla kazdego tak i mbank ale warunki przedluzania waznosci za minuty za zakupy sa faktycznie dobre dla malo dzwoniacych. Obecnie z mvno to GA, mBank, Play Fresh sa godne uwagi a C Mova dla tez nie jest zla np. W porownaniu do SS

  • 1

    20. ~ion  2010-05-08 20:42:56  host: 83.218.120.118

    do 15: Ruben. Przyznam szczerze że nie wiedziałem że za zakupy darmowe minuty przedłużają konto o 6 miesięcy i ważność konta może się kumulować do 12 miesięcy... Myślałem że CM ma standardowe ważności konta: 20-25zł 30dni i np 50zł 90dni. Tutaj mnie zaskoczyłeś... Jeśli to prawda - to faktycznie dla osób które mało dzwonią a często kupują w ich sklepach to oferta jest dość ciekawa rzekłbym...(chodzi o ważność konta). (jako kontroferta do samych swoich czy wrodzinie)..

  • 1

    21.  2010-05-08 21:12:54

    @20: standardowe ważności sa takie jakie były wcześniej tylko teraz z ciekawości szukałem o ile przedłużają minuty za zakupy, bo o tym w newsie nic nie było mowy i tak znalazłem regulamin. Wynika właśnie z niego: 2. W miesiącu kalendarzowym Użytkownik może doładować na konto maksymalnie 200 „Minut za zakupy”. 3. “Minuty za zakupy” przedłużają ważność konta na wykonywanie połączeń wg zasady: każde doładowanie Minut za zakupy na konto Użytkownika przedłuża ważność konta o 6 miesięcy od aktualnie obowiązującej daty ważności konta Użytkownika na wykonywanie połączeń, z ograniczeniem maksymalnego przedłużenia ważności konta do 12 miesięcy od momentu doładowania. 4. Niewykorzystane “Minuty za zakupy” tracą swoją ważność, a tym samym przepadają z konta Użytkownika w przypadku, jeśli zostanie przekroczona data ważności konta Użytkownika na wykonywanie połączeń lub jeśli zachowana jest ciągłość ważności konta przez Użytkownika najpóźniej do 31.07.2011 r. Trzeba tylko min. raz na 3m-ce skorzystać z usługi telekomunikacyjnej czyli np. wysłać SMSa ;) Można powiedzieć, że to kolejna oferta dla mało dzwoniących, która powoduje, że nie tworzy się nam skarbonka a przy tym ceny do Movy są na normalnym poziomie.

  • 1

    22. ~Kris  2010-05-08 21:14:59  host: host-81-190-89-147.gdynia.mm.pl

    Carre4 jakoś potrafi dać stawkę 49 gr do Play a W3 nie?? Bardzo dziwne... A ludzie dają się rąbać na stawkach mimo, że nie grają w porąbanej reklamie :p

  • 1

    23.  2010-05-08 21:21:32

    *bełkot16: chyba to Ty nie znasz realiów. Napisz więcej za co otrzymujesz 60min. co miesiąc i czy jest to oficjalna oferta dostępna dla każdego. Pisząc o Movie zaznaczyłem, że jest dobra dla tych, którzy nie potrzebują dużych pakietów a Ty z pakietem wyjeżdżasz ;) Poza tym 50MB/m-c to nie jest duży pakiet jak dla mnie chociaż jeśli jest za darmo, to ok ale innych pakietów kupić nie można. Zaznaczyłem także, że jest to oferta dla umiarkowanie korzystających z telefonu.

  • 1

    24. ~  2010-05-09 13:29:29  host: chello089078003064.chello.pl

    W C4 za zakup doładowań dostajemy 20% gratis i tak np. za doładowanie 50zł dostajemy bon za 10zł, który można wymienić na doładowanie czyli za 50zł dostajemy 60zł. Powoduje to, że efektywna stawka wynosi około 20gr a do tego dochodzą minuty za zakupy, które wydłużają konto przy okazji o 6m-cy i punkty za zakupy, które też można wymieniać na minuty. Ta oferta dla osób, które potrzebują długiej ważności konta i nie są zainteresowane pakietami transmisji stanowi dość ciekawą pozycję.

  • 0

    25. ~  2010-05-09 13:33:17  host: chello089078003064.chello.pl

    @16: "pierwsza z brzegu oferta mBank mobile" - nieźle jak to jest pierwsza z brzegu :D Przecież to niszowy operator, który pomimo dobrej oferty ma około 40tyś. użytkowników czyli chyba nawet mniej niż MobilKing (50tyś) i Carre4 Mova (około 100tyś)

  • 1

    26. ~  2010-05-09 21:50:23  host: t24-03.opera-mini.net

    Play Fresh jest najlepszy chociaz jesli to prawda ze te minuty wydluzaja konto do 12miesiecy to Carfur tez moze byc. Ja akurat potrzebuje pakietow na neta wiec dla nie dla mnie ta oferta ale dziadkom chyba przeniose z Fresha a do tego dostana 50zl gratis za przeniesienie a potem co miesiac niech wklepia kod za zakupy i jest ok ;-) Fresh cos szwankuje we Wroclawiu i przerywa polaczenia a do Plusa nie mozna sie zalogowac.

  • 0

    27. ~madzia  2010-11-21 13:11:37  host: d227-213.icpnet.pl

    czy sa w tej sieci jakies pakiety ?np sms czy rozmowy?

Dodaj swoją opinię