Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy cennik roamingowy w "Taryfach Kubali"

Nowy cennik roamingowy w "Taryfach Kubali"

WitekT 12 Czerwca 2007 11:23

0 0

Plus ujednolica stawki roamingowe w Taryfach Kubali. Daleko im jednak do poziomu proponowanego przez Komisję Europejską, który wdrożyć powinni pod koniec wakacji.

Nowy cennik roamingowy w Taryfach Kubali wchodzi od 25. czerwca. Połączenie z krajów Unii Europejskiej do Polski i UE kosztują 4,27 zł, zaś przy korzystaniu z sieci Vodafone - 3,05 zł. Tymczasem Komisja Europejska wydała rozporządzenie zatwierdzone już przez Parlament Europejski, które zatwierdzili już tzw. "porozumieniem politycznym" zebrani w Luksemburgu ministrowie ds. telekomunikacji wszystkich krajów, ustalające te stawki na poziomie 2,27 zł brutto, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.




O nowych stawkach stawkach roamingowych w Taryfach Kubali można przeczytać na stronie www.plusgsm.pl.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~marnet  2007-06-12 11:49:02  host: ano34.internetdsl.tpnet.pl

    Zwykle zmiany cennika (podnoszące koszty usług) umożliwiają rozwiązanie umowy promocyjnej bez ponoszenia kosztów kar umownych, po wyrównaniu przyznanych ulg.

  • 0

    2.  2007-06-12 12:20:42

    Wstrętne sknery - a ten Kubala to podejrzany typ - zlustrować go trzeba;)

  • 0

    3.  2007-06-12 13:05:59

    'przy korzystaniu z sieci Vodafone - 3,05 zł.' - początku ofery Vodafone w Plusie? widać, że to usługa Vodafone Passport

  • 0

    4.  2007-06-12 13:11:50

    United-Mobile i nic nie zarobia, na urlopie spokoj, bo ludzie beda dzwonic tylko w powaznych sprawach, do tego darmowy odbior

  • 0

    5.  2007-06-12 14:34:14

    nie rozumiem ... po co jest ta obnizka, skoro jest nieznaczna i w dodatku niezgodna z zaleceniami KE

  • 0

    6.  2007-06-12 14:42:43

    no prosze, zmiana cennika, a to nieladnie, bedzie mozna odstapic od umowy :) Ciekawe co zrobi Komisja Europejska jesli Plus nie wyrobi sie ze zmiana do konca wakacji?

  • 0

    7.  2007-06-12 14:59:42

    kubik - do Vodafone Passport jeszcze dużo brakuje. W vodafone Passport dzwonisz po stawkach krajowych (+ opłata za inicjację połączenia - na Węgrzech ok 3 zł).

  • 0

    8. ~Krzys1  2007-06-12 15:50:31  host: chello084010220157.chello.pl

    Skoro jeszcze przez dwa miesiące mogą wyjść na plus (zgodnie z nazwą), to nic dziwnego, że korzystają. Takie rzeczy to tylko w Plusie...

  • 0

    9.  2007-06-12 15:52:39

    Wmawia sie klientom ze bedzie im lepiej bo maja nizsze ceny ... tak naprawde bedzie tak samo :)

  • 0

    10. ~badziusia  2007-06-12 15:55:55  host: dip161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w nowym cenniku jest informacja o tych zmianach roamingowych "w okresie 25.06.2007-30.06.2007 wszystkim Abonentom korzystającym z Taryf Kubali zostanie automatycznie aktywowana usługa Stałe Stawki w Roamingu. Od ......."

  • 0

    11.  2007-06-12 17:31:25

    Jaki nowy ciennik? Co w nim nowego jest? Co jest tańsze, co jest droższe?

  • 0

    12.  2007-06-12 17:34:13

    Cennik jest od dani wijścia w życie taryf Kubali i jest tam jak byk napisane, że w dniach 25-30 czerwca, abonentom korzystającym z Kubali automatycznie aktywują usługę stałe stawki w roamingu... i tyle. Jaki nowy cennik?

  • 0

    13.  2007-06-12 17:36:47

    Po prostu zamiast klasycznej zasady stawki operatora zagranicznego plus marża 15%, zgodnie z cennikiem, w tym okresie następuje zmiana - i taki jest ten "nowy" cennik :-)

  • 0

    14.  2007-06-12 17:37:05

    Zacznijcie czytać to za co płacicie ;-)

  • 0

    15.  2007-06-12 17:39:02

    Aha! I nie ma to żadnego związku z postępowaniem w sprawie obniżenia stawek za roaming ;-) Naprawdę - albo czytajcie, albo jak nie korzystacie z konkretnej usługi, dajcie sobie spokój bo sami sobie w głowach mieszacie ;-)

  • 0

    16. ~Nuciak  2007-06-12 21:28:11  host: ekk145.internetdsl.tpnet.pl

    I jakie to obnizki?? do tej pory z niemiec z vodafone bylo moze troche wiecej, ale tez cos okolo 4,5 zl za minute... ale za to poza godzinami szczytu bylo o polowe mniej... a i sms byl po okolo 60 gr, a nie prawie zlotowka :/ te cale taryfy kubali to jedna wielka podwyzka...

  • 0

    17.  2007-06-13 16:05:28

    ~Nuciak - z Vodafone w Niemczech dzwonisz do Polski za 3,05 ;-) Rzeczywiście to więcej niż poza szczytem, ale też znacznie taniej niż w szczycie ;-)

Dodaj swoją opinię