Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy cennik i regulamin w mBank mobile

Nowy cennik i regulamin w mBank mobile

sirmark 18 Września 2008 18:10

0 0

mBank mobile w czerwcu 2008 roku przeprowadził badania jakości usług i oczekiwań wśród swoich użytkowników. Po wprowadzeniu takich usług jak Pakiet Biznes oraz usługi przeniesienia numeru operator modyfikuje cennik usług oraz Regulamin Świadczenia Usług.

Użytkownicy często zwracali uwagę na rozliczanie połączeń z Działem Obsługi Klienta (mLinia). W wyniku zmiany niezależnie od czasu połączenia z mLinią użytkownicy zapłacą za całe połączenie 1 zł (wcześniej 23 gr. za minutę)

Kolejną nowością jest wprowadzenie wymiany karty SIM w razie jej uszkodzenia lub zagubienia. Usługa jest dostępna pod warunkiem wcześniejszej rejestracji numeru w systemie mobile (mProfil). Całkowity koszt zmiany wynosi 35 zł.




Nowy cennik uwzględnia też wprowadzoną 30 sierpnia obniżkę cen za połączenia w roamingu w strefie Unii Europejskiej. Cena za minutę połączenia odebranego wynosi 0,85 zł, a za minutę połączenia inicjowanego - 1,79 zł.

Wraz z wprowadzeniem usługi wymiany karty SIM i zmianami w cenniku dostosowano odpowiednio Regulamin Świadczenia Usług mBank mobile.

Zobacz: cennik mBank mobile ważny od dnia 18.09.2008 r.

Źródło tekstu: mBank mobile     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7. ~kwistas  2008-09-18 19:52:30  host: w3cache.wignet.pl

    ~bledos naucz się że tacy jeszcze ludzie istnieją i będą pisać komentarze "moja sieć the best". Nic na to nie poradzisz.

  • 0

    8. ~  2008-09-18 19:53:04  host: f143-058.opera-mini.net

    do boczi: no nie zawsze tak jest. trzeba wziasc pod uwagę ze nieraz dlugo czeka sie na sam kontakt z konsultantem w wielu sieciach telekomunikacyjnych. dlatego nieraz połączenia z BOK czesto trwaja powyżej 20-30min. gdybym musial za każda nim placic 23gr wyszlo by sporo. w tym względzie najdroższy jest BOK w HEYAH czyli 1zl za każda minutę połączenia

  • 0

    9.  2008-09-18 19:58:21

    widać że nie mają żadnej koncepcji dla rozwoju tej usługi.. ich liczba użytkowników mówi sama za siebie... dno!!! - a mają olbrzymi potencjał... usługi finansowe zostaną zintegrowane z usłuagami operatorów... już to się dzieje...ale trzęsityłki z BRE nawet nie wiedzą jak do tego podejść :p

  • 0

    10. ~q  2008-09-18 20:05:51  host: p50907ee5.dip.t-dialin.net

    ale z wymiana kart sim to polecieli w ch... 35zl za sim ,w playu dają odreki i za darmo na kartę i w abo

  • 0

    11.  2008-09-18 20:10:18

    #6,7: pod względem wymiany karty sim Taktak na pewno jest lepszy bo wymiana jest za darmoszkę a nie za 35zł.

  • 0

    12.  2008-09-18 20:13:27

    a jeśli sieć w ogóle nie oferuje wymiany karty jest dla mnie zdyskwalifikowana. Np. WpMobi gdzie aby wymienić kartę sim trzeba się osobiście udać do Gdańska. Szkoda, że nie do Władywostoku, hehe. Dyskwalifikacja.

  • 0

    13.  2008-09-18 20:14:51

    No chyba, że się używa karty na zasadzie "wygadaj i wyrzuć" Wtedy może nie być wymiany.

  • 0

    14. ~bledos  2008-09-18 20:15:00  host: 078088096073.lom.vectranet.pl

    hmm ok, powiedz proszę, jak często zmieniasz sim? Nie twierdzę że mBank ma najlepszą ofertę na rynku, ale jeśli już ktoś twierdzi, że coś jest do kitu bo sam z tego nie korzysta to nawet śmieszne nie jest, ale żałosne... Sam nie korzystam ani z TT ani z mBanku, choć mam karty obu operatorów. I nie wyjeżdzam z tekstem, że to co mam jest ok, a reszta be...

  • 0

    15. ~bledos  2008-09-18 20:18:27  host: 078088096073.lom.vectranet.pl

    co do WPmobi to nie do końca. Kiedyś Pan na infolinii mi powiedział że aby zarejestrować numer to bez wycieczki do Gdańska się nie obędzie. Trochę pogrzebałem i okazało się że da się wszystko załatwić listownie. Więc podejrzewam że wymianę też można zrobić bez wyjazdu... Ale to tylko podejrzenie, musiałbym się zorientować ;) ps. sam mam wpmobi i z tego własnie najczęściej korzystam ;p

  • 0

    16.  2008-09-18 20:21:16

    #15: No ja wysłałem maila do ich Boku jakieś 2 tygodnie temu. Miła pani mnie poinformowała, że bez wycieczki krajoznawczej do Gdańska z dowodem w garści karty sobie nie wymienię. Myślisz że mnie oszukała, czy była niedoinformowana?

  • 0

    17. ~  2008-09-18 20:28:32  host: 078088096073.lom.vectranet.pl

    r: z info na stronie wynika, że dokumenty trzeba przedstawić w POK, a jedyny taki jest w Gdańsku. Myślę, że dałoby się to załatwić naciskając na nich, że jednak nie każdemu po drodze do Gdańska po sim. Nie wiem jaki to mogłoby przynieść skutek, ale nie zaszkodzi spróbować. Tak z ciekawości, jeśli mogę spytać, zależy Ci na numerze czy kasie która na nim pozostała?

  • 0

    18.  2008-09-18 20:47:37

    #17: Chciałem używać karty WpMobi jako kolejnego numeru. Ale brak możliwości wymiany jest dla mnie nieakceptowalny. Nie zamierzam w razie czego jechać przez pół Polski aby odzyskać środki czy nr. Zrezygnowałem z ich oferty.

  • 0

    19.  2008-09-18 20:52:37

    #17: Poza tym, chyba oni sobie zdają sprawę, że nie wszystkim po drodze do Gdańska? A cisnąć ich nie zamierzam bo w imię czego mam być pionierem wymuszającym sensowne rozwiązania w tym zakresie. Niech sami się uczą od innych uczestników rynku jak się takie sprawy rozwiązuje. A tymczasem, dopóki się sprawa sensownie nie unormuje, ja z ich usług nie skorzystam.

  • 0

    20. ~rbi  2008-09-18 23:18:35  host: f96-019.opera-mini.net

    Ciekawe czy dopełnili obowiązku informacyjnego w związku ze zmiana regulaminu. Jeśli nie to UKE czeka :-) Kiedyś oberwało się za to Samym Swoim.

  • 0

    21.  2008-09-19 00:46:00

    Dlaczego w MVNO nie ma abonamentów? A co za tym idzie brak usług dodatkowych. Chętnie skorzystałbym z mBanku ale brak mi usługi "Wybrane darmowe numery".

  • 0

    22. ~  2008-09-19 08:18:05  host: z-cache.wcss.wroc.pl

    Dalej u nich trzeba wpisywać te wieśniackie kody żeby zadzwonić z zagranicy?

  • 0

    23. ~  2008-09-19 08:34:34  host: gsl130.internetdsl.tpnet.pl

    #12: to powinno być w promocji w "syberyjskich".

  • 0

    24. ~mirekb  2008-09-19 09:28:42  host: apn-77-114-57-21.gprs.plus.pl

    szkoda ze nie zainwestowali w reklame w tv..mbank zna duzo osob,moze z 4Q z prostym przekazem:46gr do wszystkich,do 5 osob po 10 gr(jest to jeszcze?),tania transmisja danych w pakietach.moze dostep do konta bankowego przez wap za darmo by dali??widac brak powaznej koncepcji.reklama dzwignia handlu,szkoda ze stosują tego

  • 0

    25. ~tomiq  2008-09-19 10:10:48  host: apn-77-115-89-12.gprs.plus.pl

    reklamy kont bankowych mają nawet ciekawe i faktycznie dziwne jest kompletny brak reklamowania własnej telefonii kom. Oferta z taką ceną za minutę jest lepsza niż u konkurencyjnego mobilkinga, do tego dochodzi rzesza ponad miliona klientów mbanku, których wystarczy tylko przekonać do skorzystania.

  • 0

    26. ~kasper  2008-09-19 11:04:05  host: acdl181.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam simplusa i powiem szczerze że zastanawiam się nad zmianą na mbank ponieważ wkurza mnie już ciągłe pilnowanie czy mi się aby pakiet minut lub internet nie skończył. pakiet na internet w simplusie mimo że drugie tyle za 5zł to wystarczy troche przewalić i poleci z 10zł z konta, a w mbanku można kupić nawet trzy pakiety czyli jak się kończy jeden można kupić już następny(tylko nie wiem czy w trakcie używania internetu jak się skończy jeden pakiet to automatycznie przechodzi na następny czy bierze kasę aż się rozłączę i połączę znowu)

Dodaj swoją opinię