Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy BlackBerry Bold będzie rozsuwany?

Nowy BlackBerry Bold będzie rozsuwany?

Q! 4 Marca 2010 22:23

0 0

new boldW sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia oraz informacje na temat (najprawdopodobniej) kolejnego, trzeciego już, modelu BlackBerry z linii Bold - informuje serwis BlackBerry Leaks.

Urządzenie to posiadać ma ekran o rozdzielczości 360 x 480 pikseli. Znajdziemy tu również wysuwaną klawiaturę sprzętową QWERTY, która ma być dostępna w pozycji pionowej urządzenia.




Nowy Bold ma otrzymać wsparcie dla usługi BIS w wersji 3.0, która w szerszym niż dotychczas zakresie współpracować będzie z pocztą Gmail. Na pokładzie ma się znaleźć również najnowszy system w wersji 6.0 oraz nowa przeglądarka internetowa pracująca w oparciu o silnik renderujący WebKit.

Obecnie brak jest jakichkolwiek informacji na temat przewidywanej daty premiery czy ceny.

Źródło tekstu: engadget, wł     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • -1

    1.  2010-03-04 22:26:30

    Tragedia... To już BB ani trochę nie przypomina.

  • 1

    2. ~  2010-03-04 22:42:26  host: apn-77-112-224-62.dynamic.gprs.plus.pl

    Czemu? Mi się bardzo podoba, i moim zdaniem jest to ciekawa propozycja.

  • 0

    3.  2010-03-04 22:45:25

    Przecież obecna wersja BISa również współpracuje z pocztą gmail. W tym wypadku chodzi o wprowadzenie pełnej synchronizacji statusu przeczytana/nieprzeczytana wiadomość. W tej chwili jeżeli przeczytamy wiadomość na terminalu to oznacza się ona jako przeczytana jak wejdziemy poprzez webmaila, jeżeli zaś przeczytamy wiadomość poprzez webmaila to status na terminalu nie ulega zmianie. To właśnie ma się zmienić w BISie 3.

  • 0

    4.  2010-03-04 22:45:32

    bb tez musi innowacje wprowadzać...

  • 1

    5.  2010-03-04 22:52:22

    Kozak wyświetlacz! :D

  • 0

    6.  2010-03-04 22:52:37

    Niby tak ale jak dla mnie jest straszny. I jako taką ciekawostkę dodam, że były już telefony z taką budową i były to Samsungi: i570 oraz i620 ;) .

  • 0

    7.  2010-03-04 23:20:45

    *** ddluk - dzięki za doprecyzowanie, już poprawione. ;-)

  • 0

    8.  2010-03-04 23:25:45

    Bardzo ciekawy model. Nie cierpię klawiatury QWERTY wysuwanej z boku telefonu. Tu mamy o wiele praktyczniej jak w typowym sliderze. Ten ekranik to ile ma cali - 2.8? Ciekawi mnie jeszcze jak silną będzie mieć baterię oraz waga urzadzenia?

  • 0

    9.  2010-03-04 23:30:40

    rchico: ja dokladnie takiej konstrukcji bym potrzebowal.. i czekam i czekam..

  • 0

    10. ~  2010-03-04 23:55:06  host: 212.2.99.205

    Troche podobny (koncepcyjnie) do Palm Pre.

  • 0

    11. ~GG  2010-03-05 11:01:57  host: 109.243.184.61

    @ 10 Miałem to samo napisać:D Zgadzam się w 100%.

Dodaj swoją opinię