Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy Android Market

Nowy Android Market

Ringu 13 Grudnia 2010 11:11

0 0
new android market W ciągu najbliższych dwóch tygodni ma się pojawiać nowa odsłona Google Android Market. Oprócz zmiany wyglądu nastąpi skrócenie okresu w którym można odstąpić od zakupu pobranego programu.

Nowa aplikacja będzie dostępna dla wszystkich urządzeń pracujących na systemie Android w wersji 1.6 lub wyższej.

Zmieni się interfejs, który będzie przypominać karuzelę, oraz zostaną dodane nowe kategorie programów - Widgets i Live Wallpapers.

Obecnie można zrezygnować z zakupu płatnej aplikacji w ciągu 24 godzin od jej pobrania i odzyskać pieniądze - w nowej wersji ten czas zostanie skrócony do 15 minut.


Źródło tekstu: Gizmondo     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~xad  2010-12-13 11:45:48  host: bbd73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @2 Na 2.1 czy na 2.2 ta Twoja Spica śmiga? Magi na 2.1+Sense jeszze starsza wersja.

  • 0

    4.  2010-12-13 11:56:03

    Na 2.1

  • 0

    5.  2010-12-13 12:57:11

    U mnie na Spicy w androidzie 2,1 jest po staremu.

  • 0

    6. ~mario 10406  2010-12-13 13:33:17  host: host-81-190-201-242.gorzow.mm.pl

    Ja już mam nową wersję na HTC Desire 2.2-wszystko działa ok.

  • 0

    7. ~denis  2010-12-13 13:41:54  host: c39-61.icpnet.pl

    warto by skrócić ten czas do 15 sekund. Wszak darmowe testowe użytkowanie programu przez 15 minut to zbytnia rozpusta.

  • 0

    8. ~siwy  2010-12-13 14:00:59  host: aek20.internetdsl.tpnet.pl

    te 15 minut to masakra :/ w obecnym stanie mozna bylo sobie w dzien w cos pograc albo sprawdzic aplikacje i sie zdecydowac czy zostaje czy out..a 15 to strasznie malo :/

  • 0

    9. ~  2010-12-13 14:30:46  host: 75.126.123.211-static.reverse.softlayer.com

    nie lubie androida właśnie przez takie zagrywki google...15 minut..ech

  • 0

    10.  2010-12-13 15:38:47

    A jak to wygląda u konkurencji? Ile można w Ovi, a ile w AppStore testować?

  • 0

    11. ~  2010-12-13 15:42:18  host: 77-255-96-231.adsl.inetia.pl

    @up Apple nie daje ani sekundy na zwrot, ani inni producenci! Więc Google i tak wychodzi na przeciw użytkownikom chroniąc ich przez przypadkowymi zakupami. W Apple ludzie musieli się sądzić o zwrot $500 za omyłkowy zakup aplikacji typu "I'm rich" a i tak zwrotu kasy nie dostali.

  • 0

    12. ~  2010-12-13 15:45:01  host: 77-255-96-231.adsl.inetia.pl

    A wspomniana aplikacja polegała na tym że nie robiła nic, miała tylko na celu wyłudzić kasę od nieostrożnych użytkowników. W Androidzie 15 min w zupełności wystarczy żeby zwrócić w razie czego aplikację.

  • 0

    13. ~x  2010-12-13 16:19:31  host: aduo126.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kto daje i odbiera ten się w dev/null/ poniewiera

  • 0

    14. ~clondike  2010-12-13 16:20:44  host: 77.252.244.56

    @11 Prostując - support apple może wyrazić zgodę na zwrot pieniędzy za zakupioną aplikację. Fakt, to jest arbitralne, ale droga anulowania zakupu istnieje.

  • 0

    15. ~  2010-12-13 18:02:34  host: 77-255-96-231.adsl.inetia.pl

    @up Tak, istnieje - jako czysta fikcja.

  • 0

    16.  2010-12-13 23:30:46

    pewnie zbyt wielu ludzi kupowalo sobie na no jeden dzien program jak byl im potrzebny a potem rezygnowalo

  • 0

    17. ~Rzepa  2010-12-27 00:10:26  host: piotr25.net.autocom.pl

    I tak sie dziwię że android jest tak słabo zabezpieczony przed piractwem. Kupowałeś, instalowałeś program, jak miałes roota to wchodzą do data/app kopiowales z tamtad *.apk i już mogłeś bezpiecznie odinstalować to co kupiłeś, zwracali ci kasę a ty instalowałeś ja sobie ponownie ze skopiowanej *.apk. Sam zresztą tak robiłem ale obecnie wszystko mam juz legalne, bo to naprawdę niewielkie pieniądze i warto wspierać niewielkich producentów.

  • 0

    18.  2011-02-03 16:43:27

    Masz racje! Dużo polega nad tym czy masz legalne czy nie. Dużo już "programów" ściągnąłem przez Market i nie miałem jeszcze problemu. Ale wiem że coraz popularne są wirusy które są w pirackich aplikacjach. Tutaj już trzeba uważać.

  • 0

    19.  2011-02-10 11:41:14

    da się też walczyć z wirusami, jak już zostaliśmy zainfekowany. ja na przykład korzystam z Dr Web for Android Light, i działa bardzo fajnie i bez problemów. Co do kupna płatnych aplikacji... nie nigdy nie kupiłem jeszcze. Nie trafiłem na taką, za którą wydałbym akurat kasę, nawet jeden grosz. Ale nie jestem przeciw wsparciu producenta. A w kwestii nowego Androida: bardziej mi się podoba ten interfejs od tego wcześniejszego.

  • 0

    20.  2011-02-15 11:26:15

    Tak da się, ale jak już dostał się do twój smartphone, to nić nie możesz zrobić tylko resetować.. niestety. Jestem zadowolony z Android Marketem, bo nawet superowe i bardzo przydatne są te darmowe aplikację. Już nie mógłbym wyobrazić moje życie bez z tych funkcji :)

  • 0

    21.  2011-02-23 11:07:49

    ja pisałem wyżej, wirusy można zniszczyć z pomocą programów typu Dr Web albo akurat płatna aplikacja też istnieje: MYAndroid Protection 2.0+, w ciągu pierwszych 30 dni za darmo, albo Antivirus Free - NetQin, Norton Mobile Security, Lookout Mobile Security, itd. Więc trzeba się nie martwić, tylko trochę myśleć i unikać takich sytuacji po prostu.

  • 1

    22.  2011-03-04 13:47:29

    dziś znalazłem taki artykuł, a tam pisano że znaleziono 21 zainfekowanych aplikacji w Markecie ale Google już osunęło je. Eh.. hackerzy i tacy coraz bardziej się orientują telefonami, wymyślają takie wirusy i w ogóle... A tak: te aplikacje miały w nazwie funny, sexy albo super. Jakby co, to pamiętajcie o tym!

Dodaj swoją opinię