Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy adres dla zasileń Simplusa

Nowy adres dla zasileń Simplusa

WitekT 6 Czerwca 2005 11:27

0 0

http://sklep.plusgsm.pl to kolejny adres, z którego klienci Plus GSM mogą dokonać zasilenia swojego telefonu.
Dotychczas Plus GSM udostępnił dwie strony w sieci, z których użytkownicy Simplus i MixPlus mogli łatwo i bez zbędnych poszukiwań, skorzystać z możliwości zasilenia konta swojego telefonu przez Internet. Są to: https://zasilenia.simplus.pl oraz http://www.miastoplusa.pl. Obecnie dostępny jest trzeci adres strony - http://sklep.plusgsm.pl, na której znajduje się zakładka poświęcona zasileniom.


Każdy użytkownik telefonu korzystając z usług sklepu internetowego może jednocześnie zasilić telefon, bez przechodzenia na inną stronę. trona, poświecona zasileniom jest przejrzysta i nie odbiega od poprzednich, jeśli chodzi o sposób przeprowadzenia transakcji. Sposoby płatności pozostały bez zmian. Wybór kwoty zasilenia zawiera się w przedziale od 10zł do 150zł. Przeprowadzenie transakcji jest bezpieczne i nie pociąga za sobą żadnych dodatkowych opłat.

Źródło tekstu: Blue Media     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-229-220.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet