Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy adres dla zasileń Simplusa

Nowy adres dla zasileń Simplusa

WitekT 6 Czerwca 2005 11:27

0 0

http://sklep.plusgsm.pl to kolejny adres, z którego klienci Plus GSM mogą dokonać zasilenia swojego telefonu.

Dotychczas Plus GSM udostępnił dwie strony w sieci, z których użytkownicy Simplus i MixPlus mogli łatwo i bez zbędnych poszukiwań, skorzystać z możliwości zasilenia konta swojego telefonu przez Internet. Są to: https://zasilenia.simplus.pl oraz http://www.miastoplusa.pl. Obecnie dostępny jest trzeci adres strony - http://sklep.plusgsm.pl, na której znajduje się zakładka poświęcona zasileniom.
Każdy użytkownik telefonu korzystając z usług sklepu internetowego może jednocześnie zasilić telefon, bez przechodzenia na inną stronę. trona, poświecona zasileniom jest przejrzysta i nie odbiega od poprzednich, jeśli chodzi o sposób przeprowadzenia transakcji. Sposoby płatności pozostały bez zmian. Wybór kwoty zasilenia zawiera się w przedziale od 10zł do 150zł. Przeprowadzenie transakcji jest bezpieczne i nie pociąga za sobą żadnych dodatkowych opłat.

Źródło tekstu: Blue Media     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-46-127.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jaki jest Twój ulubiony gatunek gier mobilnych?

Harry Potter: Hogwarts Mystery  zadebiutuje wiosną

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet