Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w zestawach Tak Tak

Nowości w zestawach Tak Tak

sirmark 1 Lutego 2008 15:36

0 0
Era w ofercie Tak Tak wprowadza nowy model aparatu oraz obniża ceny innych modeli.

Użytkownicy Tak Taka znajdą w ofercie nowy model Nokia 1208 w cenie 139 zł. Obniżone zostały ceny telefonó, m.in.: telefonu Sagem my200X - nowa cena 99 zł (poprzednia cena 119 zł) oraz muzycznego telefonu SonyEricsson W200i z 329 zł na 299 zł.

Dodatkowo w ofercie Tak Tak Fon cena na muzyczny telefon SonyEricsson W200i zostaje obniżona z 79 zł, w kontrakcie 36-miesięcznym, na 39 zł.

Zobacz: szczegóły promocji Tak Tak.
Zobacz: szczegóły promocji Tak Tak fon.



Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12. ~  2008-02-01 17:44:27  host: 80.51.91.252

    obciach to mieć telefon w sieci, do której prawie mało kto dzwoni - ludzie nie są głupi i nie będą płacić stawek sprzed dziesięciu lat za rozmowę z kimś kogo mają w pleju :>

  • 0

    13.  2008-02-01 17:52:34

    ~~skalarek w PLAY mieć to wielki obciach i na dodatek mieć samsunga... Orange na pewno się lepiej reprezentuje na wyświetlaczu, niż PLAY na dennym zasięgu PLUSA. I ja jeszcze na dodatek mam pomarańczowy złoty numer, a ty bidula musisz się męczyć z jakimś dennym prefiksem pewnie 791 albo coś takiego. Współczuje twojemu telefonowi że musi się męczyć w tak marnej obciachowej sieci. xD

  • 0

    14. ~skalarek  2008-02-01 17:53:15  host: 212.122.214.240

    ta praktyka to glównie w twojej ukochanej pomarańczy, nie znam dokładnie ceny ale mówisz że u was nadal stawki sprzed 10 lat ? no cóż faktycznie trzeba być idiotą by tam być :/

  • 0

    15. ~golfiarz  2008-02-01 17:54:59  host: systemy22.toya.net.pl

    skalarek*** nie dyskutuj z dzieckiem co po jednym piwie dorwało się do Internetu :).

  • 0

    16. ~skalarek  2008-02-01 17:56:04  host: 212.122.214.240

    @kwistas pomarańczowy złoty numer ? buhahaha to w końcu a jaki to jest pomarańczowy 500-IDIOTA ??

  • 0

    17. ~piokuk  2008-02-01 17:56:15  host: 82.160.57.42

    Nie wiem ile kwistasie masz lat, ale pewnie nie za wiele (sądząc po poziomie uzywanych przez Ciebie argumentów). Przeniosłem swój podstawowy numer z orange do Play a wygląda on następująco: 501 01 0X 01 - też obciach? Pozdrawiam.

  • 0

    18. ~berdys  2008-02-01 18:47:43  host: ip-89-174-120-58.multimo.gtsenergis.pl

    O , troll sie pojawil ;)

  • 0

    19.  2008-02-01 18:50:42

    LOL nie gadam z wyrośniętymi idiotami, bo szkoda słów... Idiotyzm skalarka jest niestety nie uleczalny... mój numer sie zaczyna na 500 hmm dalej nie powiem ale mogę powiedzieć ze sie powtarza przykładowo 500sssssc. Skalarek jeszcze raz współczucie dla twojego samsunga.

  • 0

    20. ~  2008-02-01 20:05:49  host: 80.51.91.252

    skalarek uwielbia wciskać innym kit w typie pleja - niech każdy wybierze sieć taką, jaka dla niego najlepsza, a skalarkowe rady można sobie wsadzić gdzieś daleko :>

  • 0

    21.  2008-02-01 20:23:55

    zgadzam się z poprzednikiem. :>

  • 0

    22. ~  2008-02-01 23:00:32  host: 80.55.130.133

    Kwistas - ale w200i, funkiel nowy, bez simlocka, kupisz za mniej niż 299 zł. Tak o 50 zł mniej. Zaś, a K530i, to ponad 400 zł. No i małe róznice.. wyświetlacz, aparat, wygląd, jakość wykonania. Zapomniałem o 1GB MS? A - no własnie - jeszcze 1GB memory stick. Wideorozmowy tyle samo co głosowe, w prawie każdym większym mieści 3g jest. Jak nie Playa, to Plusa. BTW 791 234 5x7, w erze mam kiepawy, a w pomarańczy miałem złoty (narzeczona pracowała w salonie). Kiedy go sprzedawałem - o mnp nikt nie myślał wtedy, to zapłaciłem abo erowski rok z góry :)

  • 0

    23.  2008-02-02 00:55:58

    kwistas: inni maja już 3g w Lublinie:) Na szczęście dla stałych czytelników za kilka dni skończą się ferie i powrócą merytoryczne dyskusje. Każdy okres w roku ma swoje prawa:) Trzeba przeczekać

  • 0

    24.  2008-02-02 13:26:56

    A po chu... mi 3G??? Jak mam w810i i mi nie potrzeba 3G tylko super zasięgu EDGE a akurat Orange ma EDGE najlepsze spośród 3 opów. ~~piotrM ferie w Lubelskim skończyły sie już tydzień temu dla twojej informacji...

  • 0

    25.  2008-02-02 14:04:06

    Tobie po nic 3G, bo Twoja słuchawka jest 2G. Ale innym i owszem, się przydaje. No - i jak sam napisałeś, usługi związane z UMTSem w pomarańczce są w chu drogie. To i po co telefony 3G w pomarańczy, skoro później Was nie będzie na to stać.

  • 0

    26.  2008-02-02 14:46:04

    Naprawdę ludzie zapomnieli do czego służy telefon...

  • 0

    27.  2008-02-02 14:49:11

    A i jak by co to w Orange POP czy GO jest minuta połączenia wideo po 60gr/ min... Aha i jeszcze jedno sprawdźcie sobie czy przykładowo z telefonu PLAY na wideo sie dodzwonisz przykładowo do ERY. Niestety PLAY w zasięgu 3G wideo nie łączy do innych sieci.

  • 0

    28.  2008-02-02 15:58:31

    Czyli jednak nie są takie drogie? A wideorozmowę Play - Era przeprowadziłem. PS Naprawdę ludzie zapomnieli do czego służy telefon... - napisał facet który oczekuje od telefonu odtwarzacza MP3, radia i w miarę dobrego aparatu. Wideorozmowy - to jednak komunikacja. Tylko lepsza, pełniejsza...

  • 0

    29.  2008-02-02 16:16:56

    Wideo rozmowy nie są drogie ale i tak jest słaba jakość wideo... Normalnie kratka na kratce PS to był SE K530i i SE k770i... a zasięg był full 3G i tak były kratki... LOL ale mi PLAY multimedialna sieć że nawet tych ich wspaniałych wideo rozmów nie można prowadzić... xD

  • 0

    30.  2008-02-02 19:33:34

    ?? Kratek?? Może w statki grałeś? Ja i parę innych osób na jakość wideorozmów nie narzekałem. Fakt - film to nie był, czasem stopklatka - ale bez przesady. Jasne - tak sobie to tłumacz. Moja zaś opowieść o tanim Oranżu: potrzebowałem dwa abo lub mixy, do 30 zł/mies., tanie rozmowy pomiędzy tymi dwoma numerami i na tel stacjonarne. Pierwsza myśl - Orange - 10 000 000 much nie może się mylić. A pani za biureczkiem, na dzień dobry mnie spławia, że nie w takim przedziale cenowym, że minut tyle a tyle jak coś (oferta koło tej z reklamy to nawet nie stała). Era nic specjalnego.. Plus Mix - cóż, telefony czekają na właścicielki. Minuta w sieci i stacjonarne od 10 do 16, oraz sob-niedz, za 8gr/min, od 16 do 8mej - 5gr. W200i za 129 zł przy 24 doładowaniach. Akurat inne brałem - ten jest przykładowo. W nawiązaniu do wcześniejszych wypowiedzi.

  • 0

    31.  2008-07-21 15:34:51

    fajnie ze w erze mozna sobie takie gadzeciarskie telefony wybierac, ale ja i tak optuje za prostymi rozwiazaniami chyba malo kto pamieta po co jest telefon :P

Dodaj swoją opinię