Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w zestawach Play Online na kartę

Nowości w zestawach Play Online na kartę

WitekT 15 Listopada 2011 16:29

0 0
Play wprowadza nowy zestaw z modemem w ofercie Play Online na kartę, a cenę jednego na stałe obniża.

Zestaw z modemem USB Huawei E173U-2 (HSDPA) wraz ze starterem i 1 GB transmisji kosztuje teraz 129 zł (poprzednio 219 zł). Ten sam zestaw z transferem 30 GB na rok kosztuje 449 zł.

Zestaw z modemem USB Huawei E353U-2 (HSPA+) wraz ze starterem i 1 GB transmisji kosztuje 415 zł.


Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4.  2011-11-15 17:32:03

    3: wtedy ceny byłyby znacznie wyższe. Z reguły cały pakiet nie jest wykorzystywany przez zdecydowaną większość klientów - w ten sposób kalkulowana jest cena (na podstawie średniego zużycia).

  • 0

    5.  2011-11-15 17:35:09

    Modem Huawei z 1G kosztował 129 zł,o co chodzi z tą obniżką?

  • 0

    6. ~  2011-11-15 17:49:36  host: z18-11.opera-mini.net

    Ponoc 173u2 obsluguje u 900 aero2.ma ktos wiecej info?modem testowalem na 4g playa i lipnie to wyszlo,handover na u2100 po 5min i spadek predkosci z 500 na 300kbs i to niestabilnie.modem oplaca sie kupic a sim only od w3..zasieg pokazuje ok ale teraz to juz u2100 playa to co innego niz rok temu..w bambuko mozna zrobic kogos raz a potem juz nie.mirekb

  • 0

    7. ~wroc  2011-11-15 17:51:00  host: 89-73-44-49.dynamic.chello.pl

    @5: To taki marketingowy bełkot ;)

  • 0

    8. ~  2011-11-15 18:08:18  host: 87-206-234-228.dynamic.chello.pl

    6*: obsługuje. Zajrzyj na stronę jdtech.pl

  • 0

    9. ~  2011-11-15 18:23:12  host: 83-168-70-11.static.espol.com.pl

    kupowalem 31.10 modem Huawei E173U-2 za 129zl, wczesniej ten modem tez byl takiej cenie, ...

  • 0

    10. ~  2011-11-15 18:27:54  host: z10-04.opera-mini.net

    Ja też mam E173u-2 za 129 zł z Play. Mam nadzieje za pół roku cena E353u-2 też spadnie do 129 zł wtedy go kupię na pewno do Aero2 bo na E173u-2 mogą mnie odłączyć ci z Aero2 choć net działa jak bajka.

  • 0

    11. ~x  2011-11-15 18:43:46  host: user-109-243-79-242.play-internet.pl

    Bo wcześniej e173 był za 129zł w "promocji" :) a teraz to stała cena

  • 0

    12. ~  2011-11-15 22:38:56  host: host-217-172-234-253.gdynia.mm.pl

    no tak, tyle ze problem w tym, ze w wielu miejscach Play ma słaby sygnał, na tyle słaby, ze te modemy sa kompletnie bezuzyteczne - mowa o centrum miast

  • 1

    13. ~  2011-11-16 02:13:27  host: v29-03.opera-mini.net

    Ten modem byl po 129zl w saturnie i mediamarkt. Mozna go zdobyc za darmo zakladajac konto w deutsche bank.

  • 0

    14. ~  2011-11-16 10:11:58  host: 77-254-80-215.adsl.inetia.pl

    @13 - nie takie za darmo, trzeba spełnić kilka warunków

  • 0

    15. ~  2011-11-16 11:11:18  host: 79.162.245.12

    @1 Orange daje konto ważne 2 lata i prędkość EDGE.

  • 0

    16. ~  2011-11-16 11:24:54  host: 46.204.87.68.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    w RedBull Mobile na karte (PLAY) aktywowałem pakiet 1GB danych. który skończył sie w 2 dni! Karta była w tel. z Androidem, nie łączyłem sie z internetem (jako modem do kompa), nie pobierałem plików, tylko android. w Era 300MB wystarcza mi prawie na 30 dni a w PLAY 1GB na dwa dni. Ciekawe jak liczą dane?

  • 0

    17. ~PlayOnLine/OrangeFree-AJ  2011-11-16 11:30:34  host: user-31-175-116-177.play-internet.pl

    W Częstochowie trudno znaleźć Salon Play, w którym ten modem (E173U-2) można kupić, za 129 zł-ze Startem 1GB (starsza wersja startera, ale z możliwością przejścia-kodem-na NowyPlayOnLine). Sprzedawcy wieszają tylko puste pudełka po tym modemie,z plombą na wieszaku; ponoć starterów już brakło w każdym Salonie Play, tak jest od dawna, jedynym wyjątkiem, czasami, jest Salon Play w Tesco, przy ul. Drogowców w Cz-wie. Same pudełka od Modemu E173U-2 ze Starterem 1GB- niby tylko to dostają od szefostwa Play, aby wieszać na regale w Salonie. Jakaś bzdura, pazerność saloniarzy od Play (Polak potrafi...), na zawieranie umów na abonament z tym modemem, bo to zapewne dla nich lepsze niż sprzedaż samego modemu; Pewnie mają większą prowizję od umów na abonament. Ten sam modem jednak zawsze jest w częstochowskich Salonach Play, ale z umową na abonament, za 1 zł... Natomiast w sklepie Internetowym Play nie ma problemu z zakupem tegoż modemu, ale z dopłatą 10 zł za przesyłkę. Pytanie - czy w innych miastach Polski też tak sobie pogrywają z klientami panowie i panie z Salonów Play, z tym modemem E173?

  • 0

    18.  2011-11-16 14:29:15

    @17: zwykle te modemy pojawiają się okazyjnie, więc to jest stała oferta, ale popyt przekracza podaż... Poza tym, te modemy dołączają do konta w DBNet.

  • 0

    19.  2011-11-16 14:29:56

    (c.d.#18: i to za free; no, dobra, za 1500PLN zamrożone przez 14 dni)

  • 0

    20. ~nie ma lepiej teraz jak w Orang  2011-11-16 16:12:03  host: user-31-174-215-102.play-internet.pl

    Szkoda że wcześniej ten niemiecki bank nie zdobył się na tę promocję to bym u niego założył konto a tak już mam modem od Playa a teraz pożegnam playa bo mam już kartę z taryfą FREE od Orange a tu szybkość większa a za 50 zł przy ważności konta na dwa lata, dostanę te 50 zł na rozmowy oraz dodatkowo ponad 2 GB na internet.

  • 0

    21. ~  2011-11-16 19:47:54  host: z50-16.opera-mini.net