Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w Simplusie

Nowości w Simplusie

sirmark 7 Czerwca 2004 09:18

0 0

Użytkownicy Simplus, którzy korzystają z taryfy Team 2, za każdy SMS wysłany do innego użytkownika Simplus lub abonenta Plus GSM zapłacą tylko 15 gr brutto. Jednocześnie w ofercie Simplus pojawił się nowy zestaw w atrakcyjnej cenie 175 zł brutto. W jego skład wchodzą: telefon Sagem MyX1 Twin – dostępny wyłącznie w ofercie Simplus – karta SIM z limitem początkowym 30 zł brutto oraz dodatkowy Mini Zestaw z limitem 3 zł brutto.

Simplus oferuje także najtańszy na rynku Mini Zestaw w cenie 18 zł brutto. Początkowo na karcie SIM znajduje się 3 zł brutto. W ciągu 24 godzin od włączenia się do sieci użytkownik otrzymuje dodatkowe 12 zł brutto, co z kwotą początkową daje łącznie 15 zł brutto na połączenia i SMS﷓y.
Nowi użytkownicy usługi Simplus mogą również skorzystać z trwającej do 30 września br. promocji "10-15". Osoby, które w tym czasie włączą się do sieci oraz dokonają promocyjnych zasileń konta o wartości co najmniej 30 zł brutto, w okresie od trzydziestego pierwszego do dziewięćdziesiątego dnia od momentu włączenia się do sieci otrzymają rabat w kwocie:
· - 10 zł brutto dla pierwszego zasilenia konta w okresie od trzydziestego pierwszego do sześćdziesiątego dnia od momentu włączenia się do sieci;
· - 15 zł brutto dla pierwszego zasilenia konta w okresie od sześćdziesiątego pierwszego do dziewięćdziesiątego dnia od momentu włączenia się do sieci.

Z usługi Simplus korzysta obecnie ponad 3,2 mln użytkowników.

Źródło tekstu: Plus GSM     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Karus  2006-08-29 16:30:50  host: azm82.internetdsl.tpnet.pl

    simplus jest tani i dobry czeste promocje przekonuja mnie do simplusa ale promocji nigdy nie za wiele czekam na kolejne.pozdro

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-3-15.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet