Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w SIMextra w sieci Era

Nowości w SIMextra w sieci Era

sirmark 22 Marca 2004 10:47

0 0

Użytkownicy usługi SIMextra w sieci Era mają możliwość korzystania z trzech nowych serwisów dostępnych w menu SIMextra pod zakładką Specjalne, są to:

- Psychotesty - w zakładce dostępnych jest 5 różnych psychotestów: "Test na IQ", "Czy Cię lubią", "Casanova", "Sex Wamp", "Asertywność".
- Drink dnia - prezentuje nazwę drinku wraz z opisem składników i sposobem przygotowania danego drinku.
- Biorytm - dla podanej daty urodzenia prezentuje kondycję psychiczną, fizyczną i intelektualną na wybrany przez użytkownika dzień (domyślnie jest to dzień bieżący).

Każde pobranie informacji o drinku lub biorytmie wiąże się z opłatą 0,50 zł (0,61 z VAT). W przypadku psychotestów użytkownik płaci 0,50 zł (0,61 zł z VAT) za każde pytanie i wynik psychotestu.
SIMextra jest usługą dostępną w menu telefonu użytkowników sieci Era. Skorzystać z niej mogą wszyscy użytkownicy posiadający kartę SIMextra. Serwis nie wymaga konfiguracji, dostępny jest nawet w najprostszych telefonach z monochromatycznym wyświetlaczem.

Serwis SIMextra zawiera serwisy rozrywkowe i informacyjne, wśród których każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. Do najpopularniejszych serwisów należą dowcipy i horoskopy. Poprzez SIMextra można zapoznać się z informacjami z kraju, ze świata oraz sportowymi, wysłać e-mail lub skorzystać z usług mobilnej bankowości.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2009-12-24 23:05:03  host: 095160144161.rudaslaska.vectranet.pl

    a to wszystko za darmo oprócz tych przepisów?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-220-72.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet