Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w SIMextra w sieci Era

Nowości w SIMextra w sieci Era

sirmark 22 Marca 2004 10:47

0 0
Użytkownicy usługi SIMextra w sieci Era mają możliwość korzystania z trzech nowych serwisów dostępnych w menu SIMextra pod zakładką Specjalne, są to:- Psychotesty - w zakładce dostępnych jest 5 różnych psychotestów: "Test na IQ", "Czy Cię lubią", "Casanova", "Sex Wamp", "Asertywność".
- Drink dnia - prezentuje nazwę drinku wraz z opisem składników i sposobem przygotowania danego drinku.
- Biorytm - dla podanej daty urodzenia prezentuje kondycję psychiczną, fizyczną i intelektualną na wybrany przez użytkownika dzień (domyślnie jest to dzień bieżący).

Każde pobranie informacji o drinku lub biorytmie wiąże się z opłatą 0,50 zł (0,61 z VAT). W przypadku psychotestów użytkownik płaci 0,50 zł (0,61 zł z VAT) za każde pytanie i wynik psychotestu.

SIMextra jest usługą dostępną w menu telefonu użytkowników sieci Era. Skorzystać z niej mogą wszyscy użytkownicy posiadający kartę SIMextra. Serwis nie wymaga konfiguracji, dostępny jest nawet w najprostszych telefonach z monochromatycznym wyświetlaczem.

Serwis SIMextra zawiera serwisy rozrywkowe i informacyjne, wśród których każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. Do najpopularniejszych serwisów należą dowcipy i horoskopy. Poprzez SIMextra można zapoznać się z informacjami z kraju, ze świata oraz sportowymi, wysłać e-mail lub skorzystać z usług mobilnej bankowości.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    1. ~  2009-12-24 23:05:03  host: 095160144161.rudaslaska.vectranet.pl

    a to wszystko za darmo oprócz tych przepisów?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-87-73-110.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet