Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w promocjach w Erze

Nowości w promocjach w Erze

sirmark 23 Stycznia 2009 12:23

0 0

Od 23. stycznia Era wprowadza zmiany w zapisach regulaminów promocji, oferując swoim klientom telefony bez blokady simlock. Pisaliśmy o tym już w tej wiadomości. W ofercie pojawiają się także nowe telefony.

W ramach wprowadzanych zmian wszystkie nowo sprzedawane telefony, zarówno w ofercie abonamentowej jak i prepaid, nie będą posiadały simlocka. Jeśli jednak aparat został wcześniej wyposażony w blokadę simlock, wówczas na życzenie klienta zostanie ona bezpłatnie zdjęta w salonie, sklepie firmowym lub w Biurze Obsługi Abonenta.

W promocji "Jedyny mix na piątkę" pojawił się nowy telefon Samsung SGH-M8800 Pixon, a cena LG KE970 Shine została obniżona.




Wprowadzona zostaje nowa promocja "Swobodne rozmowy". W ramach oferty dostępna jest bezpłatnie usługa Era Numer Stacjonarny z pakietem 1000 minut na połączenia do Ery oraz krajowe numery stacjonarne (w najniższej taryfie pakiet to 500 minut). Pakiet minut przyznawany jest co miesiąc przez cały okres umowy.

Zmodyfikowana została także promocja "Telefoniczna okazja". Oferta została rozszerzona o abonamenty za 100, 120 oraz 200 zł

Zobacz: szczegóły promocji "Jedyny mix na piątkę".
Zobacz: regulamin promocji "Swobodne rozmowy".
Zobacz: regulamin promocji "Telefoniczna okazja".

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 94
  • 0

    75. ~macko  2009-01-25 16:26:40  host: ije18.internetdsl.tpnet.pl

    do 74 pracuje w punkcie,ostatnio miałem taki sam problem ustawienie przekierowanie -niestety nie dało się,rozmawiałem z kordynatorem dzwoniłem na infolinie 602902 602900 niestety.pozdrawiam

  • 0

    76.  2009-01-25 16:31:59

    @macko: mam pytanie do Ciebie

  • 0

    77.  2009-01-25 16:33:20

    Powiedzmy ze znajoma jest zainteresowana nowa aktywacja w ramach "Swobodnej rozmowy". Czy może poprzez przeniesienie numerów zrobić tak aby miała w tej nowej aktywacji stary nr z Heyah (komórkowy) i stacjonarmy z TP SA?

  • 0

    78.  2009-01-25 16:34:07

    [Jeżeli czegoś nie pomysliłem to z Heyah nie może od razu (bezpośrednio) przenieść nru do Ery ?]

  • 0

    79. ~przemo  2009-01-25 22:08:31  host: c-67-177-192-50.hsd1.co.comcast.net

    bardzo fajny pomysł z tym stacjonarnym. ciekawa promocja, daleki zasięg. duużo minut, warto mieć taki telefon. jeszcze biorąc pod uwagę że chyba z każdej sieci na stacjonarne są darmowe pakiety, więc i więcej ludzi będzie dzwonić

  • 0

    80. ~~m  2009-01-26 15:17:01  host: bds174.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 76 - nie można przenieśc numeru z Heya a jezeli chodzi o numer stacjonarny w tej promocji tożeby miec pakiet 500 lub 1000 minut gratis trzeba miec cały czas numer który przydzieli Ci ERA w momencie podpisywania umowy.

  • 0

    81. ~absolut  2009-01-26 17:30:13  host: ekp162.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ceny telefonów w abonamencie to jakaś porażka!!!Szkoda gadać!!!

  • 0

    82. ~macko  2009-01-28 12:03:58  host: ije18.internetdsl.tpnet.pl

    z numerem z heyah mozna zrobic taki myk: -przenosimy nr z heyah np do simplusa -juz ten sam numer bedacy w simplusie przenosimy do abo w erze -minus to 2x oplata 60 zl brutto marcinb-numer z tpsa mozesz przeniesc do tej opcji era nr stacjonarny pzdr

  • 0

    83. ~  2009-01-28 18:00:21  host: ip181-30.ghnet.pl

    Ze stacjonarnego z tepsy zrezygnowałem dawno temu, ale może warto wrócić. Tylko stacjonarny w erze i wokół domu ;)

  • 0

    84. ~macko  2009-01-28 18:09:25  host: ije18.internetdsl.tpnet.pl

    83 rozwiazanie jest proste,przyjdz do punktu ery podpisz umowe abonamentowa na 12 miesiecy,abonament 15 zl brutto,do tego za 5 zl dokup sobie ta usluge.20 zl abonament brutt i 30 darmowych minut z naliczaniem sekundowym-nie jest zle pzdr

  • 0

    85. ~~~m  2009-01-29 09:19:05  host: bdr15.neoplus.adsl.tpnet.pl

    macko dodaj tylko ze ta oferta na 12 m-cy jest oferta BEZ telefonu :)

  • 0

    86. ~  2009-01-29 11:45:24  host: host-81-190-135-149.olsztyn.mm.pl

    W play za 25zl jest 166min.Mianowicie F480 sprzedajemy za 600zl na allegro co nam daje 24x50-600=600 600/24=25 zl na miesiac a jezeli przeniesiemy numer z ery to dostaniemy jeszcze 6x25zl rabatu co da nam w sumie (600-150)/24=18.75 za 166min. Czy w erze mamy jakies szanse na taki niski abo?Nawet te ich 50% przez rok przy przedluzaniu umowy i gowniany telefon i aparat nie wyjda nam tyle.

  • 0

    87.  2009-01-29 13:39:39

    Wolę jasne i klarowne promocje, bez zbędnego kombinowania. Oferta to jedno, a to ile kto z niej wyciągnie- to drugie.

  • 0

    88. ~  2009-01-29 15:44:33  host: host-81-190-135-149.olsztyn.mm.pl

    Jasne lepiej miec 30min za 20zl niz 166min za 19zl co kto woli to juz decyzje zostawiam wam.

  • 0

    89. ~macko  2009-01-30 10:12:24  host: ije18.internetdsl.tpnet.pl

    85 zgadza sie,wiesz teraz nowy tel mozesz miec juz nawet za 79 zł-ta opcja o której wspomniałem jest napewno dla ludzi ktorzy podpisuja umowy abonamentowe dla uslug a nie dla tel po 1 zl. pozdrawiam

  • 0

    90.  2009-01-30 10:46:45

    Dostajemy nr stacjonarny za 25 zł i 500 minut w strefie domowej. Dobra alternatywa dla TP gdzie za 60 minut trzeba zapłacić dwa razy tyle, szkoda że tylko dla nowych.

  • 0

    91. ~macko  2009-01-30 10:56:45  host: ije18.internetdsl.tpnet.pl

    paproch nie tylko dla nowych http://www.era.pl/pl/indywidualni/moje_konto/abonament/wymien_te lefon pierwszy raz oferta utrzymaniowa ery jest lepsza niz oferta dla nowych klientów.

  • 0

    92.  2009-01-30 16:22:57

    90 nie tylko dla nowych! podpisując aneks tez mozna uruchomic nr stac z takim samym pakietem :)

  • 0

    93. ~groszek  2009-01-31 21:24:56  host: 82-128-203-170-korvensuora-tr1.suomi.net

    myślę że dla stałych abonentów też będzie jakaś ciekawa oferta, może indywidualna? trzeba poczekać. A ja póki co skorzystam z tej dla nowych. super sprawa, opłaca się bardzo. podoba mi się ta strefa domowa

  • 0

    94.  2009-02-01 18:10:10

    Dla stałych jest możliwość uruchomienia tej strefy- jak to pisał witour.

Dodaj swoją opinię