Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w promocjach Mix Plus

Nowości w promocjach Mix Plus

WitekT 15 Lipca 2006 03:56

0 0

Od 17. lipca ruszają nowe odsłony promocji w Mix PlusMixujesz, Korzystasz, Oszczędzasz – zastępując dotychczasowe promocje Wielka Obniżka w MIX II.



Do oferty mix wprowadzono dodatkową, specjalną taryfę na 42 doładowania po 30 zł. W obecnej promocji wprowadzono do sprzedaży Nokię 6103. Zmodyfikowano także ceny niektórych pozostałych telefonów.




Benefit w promocji dla nowych użytkowników, to usługa Darmowy Numer w MIX, czyli możliwość jednorazowego nieodpłatnego uruchomienia na 30 dni usługi nielimitowanych połączeń z jednym wybranym numerem w sieci Plus. Promocja trwa do 31. lipca.

Dodatkowe usługi obniżające koszty w MIX:
- możliwość uruchomienia na 30 dni usługi nielimitowanych połączeń z jednym wybranym numerem w sieci Plus za 10 zł brutto (tylko w okresie trwania promocji Darmowy Numer w MIX),
- możliwość zakupu pakietu 500 SMS-ów za 5 zł (dotyczy dotychczasowych i przyszłych użytkowników MIX),
- możliwości aktywowania pakietu 60 minut połączeń w wieczory i weekendy do Plusa i na stacjonarne za 5 zł.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~  2006-07-15 12:15:20  host: 82.160.85.253

    to na końcu to są usługi przez cały czas trwania umowy, czy tylko promocje które za miesiąc mogą się skończyć?

  • 0

    4. ~matt  2006-07-15 13:41:14  host: bpk230.neoplus.adsl.tpnet.pl

    chyba najwyższy czas odświeżyć tego mixa, bo o ile DWiW i Darmowy numer są OK, o tyle stawka w Swojakach jest raczej nie zachęcająca.
    btw to Darmowy numer, jeśli wierzyć regulaminowi jest do końca lipca, a DWiW są "do odwołania".

  • 0

    5. ~D  2006-07-15 15:56:05  host: abz82.internetdsl.tpnet.pl

    Mam pytanie... nie chce mi się grzebać po necie, bo mi zaraz ślepia odmówia posłuszeństwa... czy można przejść z simplusa do mixa z tym samym numerem?

  • 0

    6. ~Rambus  2006-07-15 16:02:23  host: cjc125.neoplus.adsl.tpnet.pl

    D - niestety nie mozna przejsc, mnie tez to interesowalo wiec napisalem do bok-u. To bylo jakies 2 tyg temu wiec raczej sie to nie zmienilo.

  • 0

    7. ~shq  2006-07-15 16:06:41  host: SZAKAL.czuby.pl

    ten caly mix jest kuszacy tylko ze wzgledu na paliety 60minut i 500sms'ow - gdyby zrobili to jako staly punkt umowy to by przyciagneli wiecej klientow, a tak to kij wie czy sie to za miesiac nie skonczy a wtedy caly mix jest o kant tylka potluc....

    Cierkawe czy ceny tel spadly w przypadku opcji 24 doladowan - to mnie nteresuje najbardziej, czy cos wiadomo na ten temat, bo na stronie plusa jeszcze nic o nowej promocji nie widac - no chyba ze ja juz slepy sie robie :)

  • 0

    8. ~shq  2006-07-15 16:12:23  host: SZAKAL.czuby.pl

    Edit: widze ze ceny w ofertach na 24 doladowania stoja w miejscu, generalnie jakos nie widze wiekszych roznic miedzy ta oferta a poprzednia - tylko tyle ze dodali umowe na 42 doladowania. Bez sens, poprostu jakies szopki....

  • 0

    9. ~sayz  2006-07-15 17:16:09  host: apn-100-185.gprsbal.plusgsm.pl

    no zeby to byla jakas rewolucja to nie powiem.. mam co prawda plusa, ale zastanawiam sie czy sobie nie darowac..

  • 0

    10. ~  2006-07-15 20:54:11  host: ein143.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja biore Nokie 6103 już w poniedziałek za 149zł w 42 doładowaniach.Lepsza propozycja niż Abonament.Polecam.I tak będę miał ten telefon pół roku:)

  • 0

    11.  2006-07-16 02:12:37

    ecchhh te 42 doładowania :/ upadli na głowę chyba. Co jak co ale bez przesady mogło by już być...

  • 0

    12. ~sayz  2006-07-16 10:15:42  host: apn-99-85.gprspla.plusgsm.pl

    A ja porownalem sobie wczoraj oferty i wychodzi na to, ze era ma najbardziej korzystna

  • 0

    13. ~D  2006-07-16 11:20:42  host: 80.51.180.110

    Rambus: Dzięki. Chyba przejdę do abonamentu bo mój nuer 601... zresztą oszalałbym chyba gdybym miał wszystkich informować o nowym numerze.

  • 0

    14. ~shq  2006-07-16 12:06:46  host: SZAKAL.czuby.pl

    D: ja sie pytalem co prawda nie w bok'u a u przedstawiciela plusa i cos mi wspominano ze mozna przeniesc numer z simplusa do mix'a - niestety nie wiem na jakich warunkach bo pytalem z czystej ciekawosci. Oczywiscie mozesz przejsc na abonament, jednak mix w plusie ma ta wielka zalete ze umowa nie jest na okreslona ilosc miesiecy tylko okreslona ilosc doladowan - czyli teoretycznie umowa na 24 doladowania moze Ci sie skonczyc w ciagu roku badz krocej (zalezy ile wydzwonisz).
    Dla mnie mix w plusie to bardzo ciekawa oferta gdyby jeszcze tylko telefony w ofercie na 24 miesiace byly w rozsadnych cenach bo obecnie to juz sa niewiele tansze niz nowki z allegro :( a niektore sa wrecz drozsze...

  • 0

    15. ~hettman  2006-07-16 12:44:40  host: host86-142-59-100.range86-142.btcentralplus.com

    42 doladowania, szkoda ze nie 142. idiotyzm

  • 0

    16. ~D  2006-07-16 18:18:36  host: 80.51.180.110

    shq: dzięki za info, chociaż że ja to wszystko wiem,a z tym numerem to może jakos przeżyje chociaż żę jestem przywiązany do starego :) 601 :), a do wszystkich co krytykuja 42 doładowania: znajdą się ludzie którym ta promo będzie odpowiadać i ją kupią np. JA

  • 0

    17. ~ReReQmQm  2006-07-17 05:28:42  host: apn-100-182.gprsbal.plusgsm.pl

    W tym Plusie chyba znowu cos sie pochrzanilo bo wlasnie od 3h powinienem miec zablokowanego Simplusa. Juz mam napewno debet na jakies 4 zl. a oni nic, cisza...konto odblokowane. Czyzby kolejna wielka awaria zarowno starej jak i nowej platformy? :) Moze Witek ma jakies przecieki bo jednak cos tu nie gra.

  • 0

    18. ~  2006-07-17 08:49:43  host: SZAKAL.czuby.pl

    sadze ze poprostu powinienes sie cieszyc :) plus juz tak ma ze nie blokuja wszystkiego od reki - u mnie w rodzince jest kilka mix'ow i nie sa blokowane nawet po tygodniowym przekroczeniu waznosci konta :) Zdaje sie ze Plus ma poprostu taki gest :D

  • 0

    19. ~shq  2006-07-17 15:32:40  host: SZAKAL.czuby.pl

    widze oficjalnie ta promocja weszla - ale co to za promocja jak czesc telefonow podrozala w stosunku do poprzedniej....

  • 0

    20. ~emilo331  2007-11-23 15:59:53  host: bhq241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hej odpowiedzcie mi: o co chodzi w ofercie dzieki ktorej przy konczacej sie umowie mozna wymienic fona m.in. na nokie 5200!!!

  • 0

    21. ~nick  2007-11-23 19:03:32  host: acoe172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja chyba zmienie moj stary telefon na mixa, bo super te promocje a te reniferki tez fajne, ciekawe tapetki :)

  • 0

    22. ~  2008-03-19 12:48:10  host: ados254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    di huja

Dodaj swoją opinię