Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w promocjach Ery

Nowości w promocjach Ery

sirmark 14 Marca 2008 02:29

0 0

Od 14. marca Era wprowadza do oferty dla klientów prywatnych dwa nowe telefony.

W promocjach pojawiają się telefony: LG KP235 oraz Sagem my511X. W ofercie abonamentowej kosztować będą 1 zł , z wyjątkiem abonamentu za 25zł, w którym cena tego pierwszego wyniesie 69 zł, a drugiego 99 zł.

Oba telefony dostępne będą także w promocjach Taryfa Era Fun i Mega Fun.




Model telefonu Era Fun 24 Era Fun 36 Mega Fun 24 Mega Fun 36
Sagem my511X 149 zł 49 zł 49 zł 1 zł
LG KP235 99 zł 1 zł 1 zł 1 zł


Zobacz: szczegółowy cennik dla klientów prywatnych.
Zobacz: szczegóły promocji Mega Fun.
Zobacz: szczegóły promocji Tak Tak fon.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5. ~Xavier88  2008-03-14 08:03:07  host: aadv70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zarąbiste telefony, w porównaniem z chyba 6 telefonami Playa. Oj chyba era się nie popisała...

  • 0

    6. ~TWDonald  2008-03-14 08:11:28  host: ip-89-174-121-98.multimo.gtsenergis.pl

    Myslałem, że wprowadzą N96, a tu kaszana ;)

  • 0

    7.  2008-03-14 08:12:36

    Spodziewalem sie czegos lepszego, ale nic to za 1zł nie ma co wybrzydzac.

  • 0

    8.  2008-03-14 08:40:54

    A kiedy wprowadzą lepiej 60gr/min do wszystkich? Bo już od dawna są w tyle!

  • 0

    9. ~yadda  2008-03-14 08:51:47  host: cxm106.internetdsl.tpnet.pl

    Fajnie to by było jak by wreszcie zamiast tych śmiesznych posunięć z telefonami zaczęli nadążać i przestali w PTC maniakalnie wpychać klientom okrojoną taryfę DATA a normalnie i po ludzku włączyli pakiety hurtowej transmisji danych do taryf głosowych! Po prostu typowy przykład gdy zdrowy rozsądek i funkcjonalność przegrywa z marketingiem!

  • 0

    10. ~moka  2008-03-14 09:10:43  host: dpn25.neoplus.adsl.tpnet.pl

    im większy wybór tym lepiej, każdy wybierze taki telefon jaki potrzebuję,to takie proste a niektórzy muszą ponarzekac...dla mniej wymagających typowy telefon do dzwonienia a nie kręcenia filmów za 1 pln jest akurat...

  • 0

    11. ~jarekt  2008-03-14 09:14:43  host: ede9.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Faktycznie na tle newsa o nowosciach w Play ta informacja wyglada blado. O tym, ze Play dotuje swoje sluchawki 3 razy mocniej nawet nie wspominam...

  • 0

    12. ~  2008-03-14 09:15:50  host: ip-83-238-66-50.netia.com.pl

    WOW no to ERA znowu górą

  • 0

    13. ~jasiek...  2008-03-14 09:36:10  host: eip90.internetdsl.tpnet.pl

    Telefony z bajerami, przeważnie służą tylko młodzieży uczącej sie, tak to po cholere aparaty i sterta bzdetnych gadżetów. Takie telefony proste, gdzie praktycznie tylko wysyla sie smsy i dzwoni są potrzebne na rynku. Chociaż sporo osób i tak kupuje tel by miec w nim wszytko a nawet z GPRS czy z MMSów nie skorzystają, bo stwierdza że za drogo jest... albo będą skomleć jak małe głupiutkie pieski, że bateria im krótko trzyma

  • 0

    14. ~Rick  2008-03-14 09:58:06  host: adea138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A tego LG nie znam to jaki nowy sprzet?

  • 0

    15. ~zax  2008-03-14 10:16:00  host: dpj160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tak, wprowadzony w Polsce pod koniec Lutego tylko w Erze. też uważam , że sporo zwłaszcza starszych ludzi potrzebuje prostych telefonów z długo trzymającą baterią, a nie gadżetów i spoko , że Era o tym pamięta i wprowadza zróżnicowane modele na rynek

  • 0

    16. ~thonka  2008-03-14 13:37:58  host: 82-173.espol.com.pl

    @13 - tak oczywiscie. moja mama nie jest najstarsza, ale swoje 40 lat ma i k800i ktory sobie wziela z abo ery nieraz sie przydal np. podczas imprez rodzinnych i wyjazdow by robic zdjecia, posluchac muzyki czy sciagnac poczte.

  • 0

    17. ~zax  2008-03-14 14:21:35  host: dpj160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a moja ma 60 i nigdy nie zrobiła nic poza wysłaniem smsa czy dzwonieniem,choc ma aparat i mp3 w telefonie...dla każdego coś dobrego,ogólnie chodzi o to, żeby był jak największy wybór

  • 0

    18.  2008-03-14 14:31:08

    i w Erze wybór telefonów jest naprawde duży, inne sieci nie mają takiej gamy dostępnych telefonów. W tej ofercie każdy może znaleźć coś dla siebie od bardzo bardzo podstawowego modelu do takiego cacka jakim jest np. LG PRADA czy SE K850i. ERA NADAJE RYTM!

  • 0

    19.  2008-03-14 15:38:46

    i dostaja jeszcze podwojne doladowanie wiec nie tak zle, telefoniki ujda wiadomo ze to nie gorna polka.

  • 0

    20.  2008-03-14 18:45:12

    ceny przystepne i kuszace, dobry ruch ery, kolejna obnizka, podoba mi sie ich strategia od nowego roku, ciagle robia jakies obnizki, konkursy, promocje

  • 0

    21. ~macs22  2008-03-14 18:51:43  host: chello087206030004.chello.pl

    Różnica w cenach telefonów jest zdecydowanie na korzyść Ery (porównując MegaFun do MixPlusa czy Nowego Twojego Mixa). Np Samsung E250 Era:49 zł, Plus: 129 zł, Orange: 349 zł. SE K550i Era:199 zł, Plus 349 zł, Orange 479 zł. W200i Era: 1 zł, Plus 129 zł, Orange 198 zł. Samsung M300 Era: 1 zł, Plus 99 zł, Orange 198 zł. I stukam głową o ścianę zadając sobie pytanie "Co za idioci wybierają Orange???" i "Dlaczego Era spadła na trzecie miejsce?"

  • 0

    22. ~wer  2008-03-16 17:17:27  host: 107-dom-6.acn.waw.pl

    razem z nową - starą - promocją 2x jest naprawdę ok, ceny niskie , telefony różne, a koszty utrzymania bardzo małe...zwłaszcza pakiecik cieszy,bo tak fajnego w Funioe nie było

  • 0