Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w promocjach dla indywidualnych w Plusie

Nowości w promocjach dla indywidualnych w Plusie

sirmark 10 Listopada 2007 01:53

0 0

Od 12. listopada Plus wprowadza zestaw nowych promocji dla abonentów indywidualnych.



W nowych odsłonach promocji "Taryfy Kubali" oraz "Cafe Plus" zmieniono ceny następujących modeli telefonów: LG KE970 Shine, Motorola RAZR V3 EDGE, Motorola RAZR2 V8, Nokia 3110 classic, Nokia 6103, Nokia 6120, Nokia 6125, Nokia 6230i, Nokia 6233, Nokia E50, Nokia E65, Huawei Plusfon 401i, Samsung SGH-E900, SonyEricsson K320i z zestawem Bluetooth, SonyEricsson K510i, SonyEricsson K550i, SonyEricsson K750i, SonyEricsson W200i.


Zobacz: szczegóły promocji Taryfy Kubali.
Zobacz: szczegóły promocji Cafe Plus.


Nowością jest promocja "Pakiet na Święta w Taryfach Kubali". Każda osoba, która podpisze umowę w ramach promocji "Taryfy Kubali" będzie mogła w okresie trwania promocji aktywować dodatkowy pakiet minut zgodnie z tabelą. Taki pakiet dostępny będzie także dla osób przedłużających umowę w ramach Programu Wymiany Aparatów.


Pakiet Taryfa Kubali 25 Taryfa Kubali 40 Taryfa Kubali 55 Taryfa Kubali 75 Taryfa Kubali 100 Taryfa Kubali 180
Dodatkowa liczba minut w ramach Pakietu 220 340 460 630 840 1500
Opłata miesięczna za korzystanie z Pakietu 0 zł (z VAT)
Liczba okresów rozliczeniowych obowiązywania Pakietu 2 2 2 2 2 2

Aktywacja i korzystanie z pakietu nie wiąże się z dodatkowymi opłatami. Dodatkowy pakiet minut dopełnia liczbę minut w ramach abonamentu, tak, że koszt minuty w abonamencie wynosi 10 groszy.
Pakiet będzie przyznawany od momentu samodzielnej aktywacji przez 2 pełne okresy rozliczeniowe.
Minuty z pakietu można wykorzystać na połączenie do Plus oraz na numery stacjonarne.
Minuty przyznane w danym okresie rozliczeniowym nie przechodzą na kolejne okresy.
Pakiet rozliczany jest zawsze w pierwszej kolejności przed innymi pakietami.




Zobacz: szczegóły promocji Pakiet na Święta w Taryfach Kubali.


Dla użytkowników MixPlusa przygotowano promocję "Pakiet na Święta w MixPlusie". W ramach pakietu klient otrzymuje 50 minut do wykorzystania na krajowe połączenia głosowe do sieci Plus oraz na numery stacjonarne. Pakiet kosztuje 5 zł. Pakiet może być wykorzystany w ciągu kolejnych 30 dni po uruchomieniu. Wyklucza on się z innymi pakietami głosowymi - z DPiW, Rozmowy co dzień i Taniej do Wszystkich. Aktywuje się go za pomocą krótkiego kodu - *121*11*14#.


Zobacz: szczegóły promocji Pakiet na Święta w MixPlusie.


Kolejną przygotowaną promocją jest "Konto Rodzinne". Umożliwia ona wykonywanie połączeń w cenie 10 groszy za minutę, pomiędzy 6 numerami w Plusie. Maksymalnie 3 z tych 6 numerów muszą znajdować się na jednym koncie abonenckim, a maksymalnie 3 pozostałe to dowolne numery Simplus i MixPlus. Uruchomienie usługi następuje na konto, czyli wszystkie numery postpaidowe zarejestrowane na jednym koncie będą automatycznie objęte usługą, a na fakturze pojawi się opłata miesięczna 5 zł. Objęcie prepaidów usługą powoduje obniżenie im stawek na połączenia do numerów w ramach Konta Rodzinnego. Trzeba tylko pamiętać, ze numery włączane do Konta Rodzinnego powinny być najpierw usunięte z usługi Swojaki.


Zobacz: szczegóły promocji Konto rodzinne.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 48
  • 0

    29. ~aaa  2007-11-11 09:57:03  host: bbservice74.mmpnet83.tnp.pl

    #28 a play 49gr :) wkońcu 60 to mniej od 49 he he he

  • 0

    30.  2007-11-11 11:34:41

    17. Faktycznie, pakiety na rozmowy gratis w Plusie dla taryf Kubali sa tylko do Plusa. Dla mnie byloby to za duze ograniczenie.

  • 0

    31. ~  2007-11-11 13:03:45  host: chello089076030166.chello.pl

    a Play rusza w tym tygodniu z nową promocją, w której przez pół roku płaci się tylko połowę ceny abonamentu, w przypadku taryf 50 i 70.

  • 0

    32. ~ds  2007-11-11 14:04:57  host: nat-bem4.aster.pl

    #31: a czy można gdzieś znaleźć więcej szczegółów ba temat tej promocji?

  • 0

    33. ~P3dr0s  2007-11-11 15:12:52  host: host-81-190-153-208.olsztyn.mm.pl

    #32: zapewne jutro na stronie Play :D

  • 0

    34. ~papaszmir  2007-11-11 19:42:39  host: bostoaca.love.blondita.radzionkow.net

    #29 tak, ale pomijam playa, chodzi mi o "wielką trójcę", to Plusa ma najtańsze połączenia, więc jest drugi

  • 0

    35. ~ds  2007-11-11 20:06:47  host: nat-bem4.aster.pl

    @papaszmir: jesteś chyba jasnowidzem, rzeczywiście do południa jeszcze byłem dziś chory. Co do tematu: napisałem przecież, że nie dzwonię do plusa, więc dla mnie jest on najdroższy, bo nie skorzystam z tańszych połączeń wewnątrzsieciowych. Szkoda, że dali ten dodatkowy pakiet minut tylko na 2 miesiące przy dwuletniej umowie i że tylko dla tych, którzy w trakcie trwania tej promocji podpiszą cyrograf. Jakoś niektóre inne sieci potrafią dać coś i nowym i obecnym użytkownikom. Jako, że to pakiet tylko na 2 miesiące, to chyba by to przeżyli...

  • 0

    36. ~r  2007-11-11 21:41:39  host: chello089078085135.chello.pl

    ale promocja - minuty na 2 miesiące. Normalnie zaczynają zżynać od oranżady pomysły na kiepskie promocje.

  • 0

    37.  2007-11-11 23:09:15

    hej ,chyba jest błąd w mix-sie można mieć aktywowany tylko 1pakiet. :-) tak jest w regulaminie.

  • 0

    38. ~frytko  2007-11-12 00:19:39  host: apn-100-126.gprsbal.plusgsm.pl

    no wlasnie - teraz w plusie dzieja sie dziwne rzeczy - Zajebisty nacisk na plany, zmiana opiekunow regionalnych, oferta coraz gorsza :). no ale wiadomo ze dobry sprzedawca sprzeda wszystko i plus sprzedaje :P. i ja tez mam plusa i jestem zadowolony. gdybym nie byl, to bylbym w orangutanie, dlatego ze mam tam duzo znajomych, a teraz z nimi gadam w realu z rodzina gadam w plusie za darmo bo jestem u znajomych a nie w domu.

  • 0

    39. ~frytko  2007-11-12 00:24:30  host: apn-100-126.gprsbal.plusgsm.pl

    "czasem wytrzymacz" do sierpnia i zobaczymy co dalej, jesli nie bedzie nic ciekawego, to wybieram oferte najciekawsza ze wszystkich dostepnych opcji.

  • 0

    40. ~mirekb  2007-11-12 08:14:34  host: hii226.internetdsl.tpnet.pl

    kubala to chyba pijak tworzacy oferte na oślep ;-)

  • 0

    41. ~szalony  2007-11-12 08:48:17  host: apn-100-133.gprsbal.plusgsm.pl

    Plus widze traktuje klientow jak ciemna masa !!! 2miesiace pakiet minut to kpina w bialy dzien !!! Wlo ty pewnie wiesz czemu Plus nie dal tego pakiektu minut np po 10 -50minut miesiecznie przez cala umowe ? ;)

  • 0

    42.  2007-11-12 09:10:13

    ~szalony - wiesz, ze nawet nie czytałem tego regulaminu a nawet nie przeglądałem pobieżnie ;-) Taryfy Kubali mnie nie intersują po prostu - już je oceniłem kiedyś. Natomiast promocje... No mam już tyle aktywacji ile potrzebuję i jeśli mnie interesują to tylko firmowe, bo za miesiąc-trzy mam na dwóch numerach możliwość skorzystania w ramach PWA czy ANU. Kubali - obiektywnie - są naprawdę dla bardzo wąskiej grupy klientów i dla tych, którzy nie mają wyboru (znaczy wybór jest - Play, Rra, Orange - ale uwzględniają połączenia w sieci...). Dlatego rodzinie i znajomym raczej zalecam zachowanie taryfy Godziny.

  • 0

    43. ~papszmir  2007-11-12 15:40:40  host: bostoaca.love.blondita.radzionkow.net

    2 miesiące, bo to jest promocja na święta :D

  • 0

    44. ~seba  2007-11-14 18:04:45  host: ip851480192.gmk.net.pl

    Włączyłem ten pakiet w mixplusie i kiedy wciskam na klawiaturze *121# to piszę mi że brak aktywowanych pakietów :P. "Jak dzwonie to mi bierze minuty z pakietu bo nic za rozmowę nie płacę

  • 0

    45. ~stz  2007-11-20 08:17:14  host: epe34.internetdsl.tpnet.pl

    Nareszcie Plus zaczął wyciągać wnioski po wprowadzeniu taryf Kubali i oddanie pozycji lidera Orange. Stało się to dlatego, że wycofali pakiety minut na stacjonarne (wielki błąd). Jak się okazuje to wracają z powrotem do tych pakietów. Mój ojciec wczoraj przedłużył umowę z nimi i dostał na cały okres umowy pakiet darmowe wieczory i weekendy na Plusa i stacjonarne. Może to jest zapowiedź rychłego wprowadzenia nowych taryf?

  • 0

    46. ~olka  2009-01-07 12:44:07  host: 89.171.166.2

    hej jak sie uryuchami jakim kodem taka promocje że ma się 240 min w plusie do nr w plusie no wtykasowało mi się i nie mogę znależć

  • 0

    47. ~olka  2009-01-07 12:44:59  host: 89.171.166.2

    no wiecie taka * coś tam dalej?

  • 0

    48. ~Olka  2009-01-07 12:46:42  host: 89.171.166.2

    na miesiąc dostaje się te promocję i można tanoio dzwonić zanczy za pakiet płaci się 10zeta,.pamięta ktos albo korzysta?

Dodaj swoją opinię