Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w promocjach dla indywidualnych w Plusie

Nowości w promocjach dla indywidualnych w Plusie

WitekT 14 Lipca 2006 20:42

0 0

Od 17. lipca rusza nowa odsłona promocji Rozmowy Godzinami dla abonentów indywidualnych w Plusie. Co ciekawe, pierwszy raz kolejna odsłona promocji nie nosi w regulaminie kolejnego numeru.

W obecnej odsłonie promocji obniżono ceny m.in. Nokii 6020 w taryfie Godziny 40 oraz Nokii 6103 w taryfach Godziny 40 i 55.

Abonenci, którzy podpisują umowę w taryfie Godziny 55 lub wyższej, w momencie podpisywania umowy mogą wybrać jeden z pakietów z usługi Dodawanie Godzin i korzystać z niego nieodpłatnie przez 2 okresy rozliczeniowe od momentu aktywacji karty SIM. Po upływie tego czasu pakiet jest dezaktywowany.




Nadal każdy abonent korzystający z taryf Godziny może uruchomić sobie od jednego do trzech pakietów w ramach usługi Dodawanie Godzin. Opłata miesięczna za jeden uruchomiony pakiet wynosi 10 zł.

Utrzymano również możliwość korzystania ze Swojaków bez ponoszenia opłaty miesięcznej za tę usługę przez 24 miesiące.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1.  2006-07-14 20:58:50

    fajnie :D

  • 0

    2. ~Rambus  2006-07-14 21:14:04  host: cia70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Hmm... Ciekawe. Mialem chrapke na ta 6103 ale mi "tuz przed nosem" dowalili 249zl w Godziny 40. Wiec powiedzialem dziekuje. Teraz jak zdecydowalem sie na Moto V235 to tydzien na nia czekam i dzisiaj sie dowiedzialem ze sa problemy z dostawa od Motoroli do Plusa. Wie ktos cos o tym? PS. jak ktos wie po ile bedzie chodzic 6103 od poniedzialku w godziny 40 to niech napisze.

  • 0

    3.  2006-07-14 21:54:48

    Rambus - nie bierz Motoroli w żadnym wypadku! Będziesz mial duze problemy podczas pisania SMSow - ma niewygodny iTap :/

  • 0

    4. ~  2006-07-14 22:28:31  host: apn-99-86.gprspla.plusgsm.pl

    iTap mozna wylaczyc ;-)

  • 0

    5. ~Rambus  2006-07-14 22:34:32  host: cia70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    olek_skype - telefon ktory teraz posiadam (od 2 lat) jest dla mnie pierwszym ktory ma polski slownik T9 i powiem ci ze jakies pol roku sie bawilem w pisanie ze slownikiem. Dzieki za przestroge. Jesli chodzi ci tylko o slownik to nie bede go i tak uzywal.

  • 0

    6.  2006-07-14 22:37:57

    Rambus - w zakładce promocje jest już nowy cennik telefonów, N6103 w taryfie godziny 40 kosztuje 199 zł

  • 0

    7. ~Rambus  2006-07-14 23:04:56  host: cia70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kamel - dzieki za pomoc. Przeczytalem to akurat u konkurencji telepolis'a przed chwila. Sorki ze problem robilem. Ale myslalem ze telepolis jest najszybsze i ze nie ma co do konkurencji zagladac. Albo chociaz w dzial promocje. A propos ceny. Ja sie jeszcze jednak zastanowie. Ale w erze jest chyba przy porownywalnym abo drozszy.

  • 0

    8.  2006-07-14 23:10:05

    Rambus: my w dziale promocje mamy zgromadzone wszystkie cenniki, a ten plusowy opublikowany był razem z tą wiadomością - szybciej niż konkurencja. ;)

  • 0

    9. ~Rambus  2006-07-14 23:23:44  host: cia70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mozliwe, nie bede sie klocil. I tak bede uwazal was za najszybszych.

  • 0

    10.  2006-07-14 23:24:00

    Rambus: miło nam, staramy się. :)

  • 0

    11.  2006-07-15 00:15:47

    jak już się tak każdy czegoś czepia w tym portalu, to ja się czepię słowa "deaktywowany", które powinno być napisane inaczej - dezaktywowany, bo literka "z" wchodzi przed samogłoską, jak np. w wyrazie dezaprobata, a nie deaprobata.

  • 0

    12.  2006-07-15 08:20:24

    Tomek_19: tak, masz rację. Dzięki za zwrócenie uwagi, już poprawione! :)

  • 0

    13.  2006-07-15 09:26:15

    w Porownaniu z ofera ERY "Wiecej lata" Godziny sa slabiutkie....

  • 0

    14. ~Krzyś  2006-07-15 17:03:14  host: chello084010048089.chello.pl

    A ja mam juz na to wyjeb.... bo wczoraj podpisalem umowe z plusem i kupilem sobie nokie 6822 i jestem zadowolonu z zakupu

  • 0

    15.  2006-07-15 17:45:20

    ~Krzyś: jesli mozna wiedziec w jakim abo i za ile ?

  • 0

    16.  2006-07-15 20:06:39

    Bez rewelacji ta promocja.czyli dają 20 zł w promocji?bo tyle wyjdą te gratisowe pakiety.jakoś tak nie mają pomysłu na coś naprawde ciekawego.

  • 0

    17.  2006-07-16 23:15:43

    ***Rambus - jak da sie wyłączyć iTAP to dobrze ale jest jeszcze coś - bateria - jest bardzo słaba:/ jak mialem w zeszlym roku V 545 nad morzem to tragedia! 1,5 dnia i to jak nie gadalem za duzo - a gadalem bo wakacje i jeszcze pakiety w TT no i dziesiątki SMSów:/ chyba ze bedziesz bral ktoras z tych cienich SLVR CZY CUS - ne maja dobre :) tylko te klawiatury:/ ale to jest de gustibus non diputadum est:) pzdr:)

  • 0

    18.  2006-07-16 23:16:46

    sorry V547 - blad w druku:)

  • 0

    19. ~blue  2006-07-17 18:21:22  host: chello087207147190.chello.pl

    po pierwsze na stronie plusa jest nadal stary cennik-wiec nie wiem juz co obowiazuje? a po 2gie jesli nokia 6103 w taryfie "40" kosztowala 199 a teraz kosztuje 199 to chyba sie cena nie zmienila,czy tylko mi sie zdaje?

Dodaj swoją opinię