Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w promocjach dla biznesu w Erze

Nowości w promocjach dla biznesu w Erze

WitekT 7 Września 2005 19:48

0 0

Pojawiły się nowości w promocjach dla klientów biznesowych w sieci Era. Niestety, nie są one tak atrakcyjne jak te dla klientów indywidualnych z okazji 9. urodzin sieci Era.

W promocji Super Komfort Biznes przy wyborze taryfy Komfort Biznes Standard 160 (i tylko dla tej) Era oferuje 50% upustu na abonament miesięczny przez 6 pełnych pierwszych cykli rozliczeniowych. Zmienił się cennik i wachlarz dostępnych telefonów.

W promocji Era Partner Biznes nie są dostępne żadne dodatkowe gratisy oprócz telefonów, których ceny i asortyment trochę się zmieniły.




W promocji Plan 15 Ekstra do wyboru jest abonament za 10 zł netto, w którym utrzymuje się 15 minut wymiennych na 60 SMS-ów. Dodatkowo, za 3 zł można wybrać numer, do którego połączenia będą do 15. paźdzernika kosztowały 1 gr za minutę. W promocji dostępne terminale, jednak w mało atrakcyjnych cenach, choć pojawia się telefon za 1 zł.

Regulaminy promocji dostępne są w dziale Promocje.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1.  2005-09-08 07:25:35

    sobre dobre, ale mnie interesuje KIEDY SIE POŁĄCZY IDEA Z ORANGE i czekam na jakies sensowne promocje :) pozdro

  • 0

    2. ~Maly  2005-09-08 10:06:45  host: nat07.piotrkow.net.pl

    prezes zobacz na to http://www.gsmonline.pl/news/?link=show_details.php?id=12435

  • 0

    3. ~Patt  2005-09-08 10:44:08  host: dge96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ceny telefonów w Era Partner Biznes są okrutnie wysokie w porównaniu z promocją urodzinową. Oczywiście chodzi o dwa najtańsze plany taryfowe.

  • 0

    4. ~telemaniak  2005-09-08 11:11:44  host: dqr101.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ceny telefonów w Erze i tak wychodzą najtaniej na rynku. A w biznesie podejrzewam może to być jeszcze indywidualnie negocjowane. Tak więc troche nie rozumiem atakowania ery za zbyt drogie ceny fonów. Co z innymi opami, gdzie ceny są dużo niekiedy wyższe

  • 0

    5. ~Kylo  2005-09-08 11:56:02  host: 212.182.51.244

    Czyzby Erze juz nie zalezalo na klientach biznesowych? Do tych ktorzy pisali ten tekst: Co oznacza to ze w "W promocji Era Partner Biznes nie są dostępne żadne dodatkowe gratisy "? Mozna prosic o rozjasnienie?

  • 0

    6.  2005-09-08 11:59:26

    Kylo: znaczy to, że nie ma zniżek na abonament, dodatkowych minut, itp. Zwykłe taryfy + telefony. Nic więcej.

  • 0

    7. ~Kylo  2005-09-08 12:06:10  host: pc244.zs1.lublin.pl

    WitekT: a od kiedy w Era Partner Biznes byly jakies znizki albo dodatkowe minuty?

  • 0

    8. ~Kylo  2005-09-08 12:13:19  host: pc244.zs1.lublin.pl

    jak dobrze pamietam byly tylko "Tanie polaczenia z 3 num. w sieci Era" + "grosz za minute z wybranym num. w sieci Era" i jakas tam siec korporacyjna jeszcze. Czyzby juz tego nie bylo?

  • 0

    9.  2005-09-08 12:41:44

    Kylo: to było porównanie do Super Komfort Biznes, gdzie jest zniżka na jedną z taryf. Co do sieci komrporacyjnej - jest. Proponuję poczytać regulaminy promocji. :)

  • 0

    10. ~Kylo  2005-09-08 15:49:00  host: pc210.zs1.lublin.pl

    OK :-)Dzieki. Tak na marginesie, fajny portal ;) ...pierwszy raz na Nim jestem i mi sie juz podoba:D;))
    Pozdrawiam ;)

  • 0

    11.  2005-09-08 15:54:50

    Kylo: bardzo nam miło. :) Pozostajemy do usług.

  • 0

    12.  2005-09-08 17:43:04

    W sumie do promocji Era Partner Biznes to ja nic nie mam :) Moim zdaniem to dobra promocja bylaby gdyby nie ten punkt "(punkt 6) Połączenia z numerami wybranymi w usłudze Tanie rozmowy pomniejszają pakiet bezpłatnych minut zawartych w abonamencie." i "Połączenia z wybranym numerem w usłudze Grosz za minutę pomniejszają pakiet bezpłatnych minut zawartych w abonamencie." Bez tego to by byla naprawde fajna promocja :) ...bo w sumie darmowe min. moznaby bylo wykorzystac na inne polaczenia a nie tam gdzie sie najwiecej dzwoni zeby sie one marnowaly:(( Bez sensu...

  • 0

    13. ~  2005-09-08 19:52:10  host: bwe164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja dzis podpisalem aneks do dwoch najnizzych taryf.Dostalem dodatkowo 30min przez 12m-scy i
    K700i za 1,22 przy taryfie Standart i T630 za 58 przy Kontakt :)

Dodaj swoją opinię