Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w promocjach biznesowych Plusa

Nowości w promocjach biznesowych Plusa

sirmark 3 Listopada 2007 04:17

0 0

Od 5. listopada rusza nowa promocja dla biznesu w Plusie - Elastyczna bepłatna piątka, a także nowa odsłona promocji Elastyczna.

W promocji Elastyczna zmianie uległ cennik telefonów. Natomiast w ramach nowej promocji Elastyczna bepłatna piątka abonent może bezterminowo uruchomić usługę "Bezpłatna Piątka" umożliwiającą bezpłatne połączenia z wybranymi (co najwyżej 5) numerami w sieci Plus . Opłata aktywacyjna za usługę wynosi 6,10 zł. Promocyjna miesięczna opłata za jeden numer w ramach usługi wynosi 6,10 zł.




Zobacz: szczegóły promocji Elastyczna.
Zobacz: szczegóły promocji Elastyczna Bezpłatna Piątka.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 37
  • 0

    18. ~  2007-11-03 22:50:13  host: apl66.internetdsl.tpnet.pl

    Lipa straszna. Plus jako operator rządowy nie może być innowacyjny i ciekawy. Lipa i tyle.

  • 0

    19.  2007-11-03 23:39:27

    Marek czy mógłbyś napisać w jakiej taryfie i cenie ?

  • 0

    20. ~animix  2007-11-04 11:00:57  host: acpd194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    18, ale dałeś posta, dla kogo pracujesz? ery czy orange? byś się przyjrzal troche blize to byś zauważył że dla biznesu plus daje najlepsze warunki a i dla innych też niczego sobie-np. cafe plus dla kobiet -niskie ceny za długe rozmowy razem z serwisem dedykowanym cafe.plus.pl. kto takie coś u Twoich pracodawcow zrobił? narazie

  • 0

    21. ~Dzik  2007-11-04 11:16:04  host: 91-90-57-34.sttb.pl

    Czy 6,10 zł schodzi z pakietu kwotowego czy też jest dopisywane do abonamentu ?

  • 0

    22.  2007-11-04 11:29:03

    ***Dziku niestety jest dopisywane ;(

  • 0

    23. ~  2007-11-04 11:36:17  host: p11-06.opera-mini.net

    Mając telefon w Plusie pośrednio popiera się partię "rest in PiS". Tu się zgodzę z komentarzem numer 18. Widzę, że niektórzy są tu za młodzi by pamiętać, że obecny prezes Glapiński w 92 roku szedł ze swoimi ziomalami z PC w marszu, który miał obalić Wałęsę. Spalili też kukłę Wałęsy. A ziomale z PC to bracia K, którzy ukradli księżyc a teraz chcieli nam ukraść Polskę. W marszu z 92 roku szedł też Lutek Dorn, ale on to inna bajka ;)

  • 0

    24. ~Lolo  2007-11-04 12:56:15  host: apn-100-176.gprsbal.plusgsm.pl

    #23 - spoko spoko, przyjdzie nowa ekypa, Glapinski sie zmieni na kogos nowego. Bez obaw, to byl jego pierwszy i ostatni kongres technologiczny ;) #11 - no troche poleciales ;)

  • 0

    25. ~gre  2007-11-04 13:03:39  host: eku162.internetdsl.tpnet.pl

    Z raportu UKE za 2006 r. wynika że najniższe miesięczne koszty za telefon generuje ERA, potem jest bodajże Plus i Orange.

  • 0

    26.  2007-11-04 14:20:47

    23. - i co z tego? Polkomtel to też inna bajka...

  • 0

    27. ~titq  2007-11-04 14:21:16  host: 87-205-58-183.adsl.inetia.pl

    aha, znaczy jak sie jest w erze to sie popiera niemcow a jak w orange to francuzow? super logika :>

  • 0

    28.  2007-11-04 14:31:03

    licytowanie sie kto ma lepsza oferte itp jest bez sensu, kazdy w swojej taryfie widzi to co chce widziec, kiedys gdy bylem w erze na koniec 4 roku zadzwonila do mnie pani ze swietna oferta, przedluzenia na 2 lata bez telefonu jakies dodatkowe minuty, a jak no klienta indywidualnego mialem rachunki duze, zniechecilo mnie to ze jesli nie wezme telefonu to i tak musze umowe na 2 lata podpisac, dowiedzialem sie ze w plusie moge takie umowy podpisywac na rok i tym "mnie kupili" i maja od paru lat, teraz mam abo 66zl w ktorych mam 180minut i dzieki temu moje rachunki wynosza niewiele ponad 100zl, bo wykorzystuje okolo 240-250 minut miesiecznie DO WSZYSTKICH a kase ktora zaoszczedzam w miesiacu przeznaczam na to aby raz w roku kupic sobie nowy telefon i nie jest to jakas nokia 6020 czy sony ericsson k310, bo rocznie zostaje mi w kieszeni zaoszczedzone minimum 1000zl a stary/roczny telefon tez mozna sprzedac za ladne pieniadze, wiec dla niektorych fakt ze mozna przedluzyc umowe na rok bez telefonu jest malo wazny, a dla niektorych jest to bardziej oplacalne, a taki raport UKE nie przemawia do mnie bo jest to tylko na podstawie zwyklych abonamentow

  • 0

    29.  2007-11-04 16:00:44

    Ja wam powiem że użytkowałem przez ponad 10lat wszystkie sieci - nie liczę Play bo niestety nie jest dla mnie ze względu na internet i połączenia przychodzące ... Nie wiem czy to przypadek ale na dziś zostałem z Era i Plusem z tym że chyba jednak Era jest lepsza jeśli chodzi o ofertę ale psują to ten zasięg Ery - dlatego wciąż mam Plusa - jeśli Era znacząco poprawi swój zasięg i technicznie sieć (wydolność) to będzie najlepszą bez dwóch zdań - Orange chyba zawsze już będzie u nas 3eee ...

  • 0

    30.  2007-11-04 16:32:31

    Szalony - oferta... Aktualna oferta Mercedesa nie jest dla mnie ;-) Z dwóch powodów - jednym z nich jest cena oczywiście ;-) To jest tak samo jak z kolorem samochodu czy ubioru albo rozmiarem buta - każdy lubi i potrzebuje czego innego. Oferta Ery nie wiem sam jak by musiała być dobra, żebym się zdecydował... Przy moich 50-60% czasu połączeń do Plusa ;-) Tak samo wybierający Erę - ma kolegę, który tylko mnie i swojego brata ma poza siecią. Jednak czas połączeń jaki ralizuje na nasze telefony nie uzasadnia w żaden sposób zmiany operatora. I tak samo nie będzie miało znaczenia że np. era ma po 2 grosze w sieci a Plus 5 groszy na to samo. Bo to pięć i tak będzie taniej niż 2 ;-) Co innego jak firma kupuje kilk, kilkanaście czy kilkaset aktywacji i na połączeni firmowe najwięcej czasu przeznaczają... To oczywiście inacze się to analizuje.

  • 0

    31. ~mikro  2007-11-04 19:31:30  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    kiedy do ciezkiej cholery zrobia cos z zasiegiem plusa i gdzie te obiecane nadajniki umts. szajs nie siec

  • 0

    32.  2007-11-04 19:35:47

    ~mikro - proponuję nie denerwować się i po prostu kup telefon w innej sieci. Na pewno zasięg jest lepszy i nadajników UMTS też mają więcej ;-)

  • 0

    33. ~BOB  2007-11-04 22:25:30  host: gaja.tpnet.pl

    plus to bardzo dobra siec z dobra ofertą ale słuchawki querva to juz dramat czekam na swiateczne promocje moze wskoczy cos godnego uwagi np. SE K850 ...

  • 0

    34. ~Gigi  2007-11-05 10:23:38  host: 195.117.208.112

    ~animix 2007-11-04 11:00 acpd194.neoplus.adsl.tpnet.pl też mi najlepsze, w orange te same bezpłatne numery są od lat :p Kawa plus ? tez od miesięcy w Orange. Najlepsze to oni mają reklamy tylko;P 33 - a kto by czekał na swięta ! od jutra k850i w Orange:]

  • 0

    35. ~uszatek  2007-11-05 12:04:43  host: edh66.internetdsl.tpnet.pl

    jak widać era coś robi dla klienta biznesowego a z tego co widzę i śledzę to np plusik coś kiepsciutko z tymi taryfami dla firm a w tv inwestują och nie rozumiem ich czasami

  • 0

    36.  2007-11-05 12:10:28

    ~uszatek - kiepściutko... tzn. co jest takiego kiepskiego?

  • 0

    37. ~Luki  2007-11-05 16:51:40  host: nat-tar.aster.pl

    ja nie moge złego słowa powiedziec na Plusa , z zasiegiem zero problemów, duzy wybór telefonów, teraz super serwis Plus.pl, nie zamieniłbym Plusa na zadnego innego operatora

Dodaj swoją opinię