Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w promocjach biznesowych Plusa

Nowości w promocjach biznesowych Plusa

WitekT 13 Lipca 2007 20:00

0 0

Od 16. lipca Plus wprowadza zmiany w cenniku telefonów w ofercie biznesowej - pojawia się 8 nowych modeli, a 24 tanieją.



W niektórych promocjach pojawiają się także dwie nowe taryfy - Biznesklasa 75 oraz Biznesklasa 150.




Nowe pozycje w cenniku telefonów to Nokia 2610, Nokia 6080, Nokia 6300, Nokia 9300i, Nokia E61, Nokia E65, Nokia N73 oraz Samsung SGH-D900i.

Średnio o 100 zł spadły ceny następujących modeli:
Motorola: KRZR K1, SLVR L6 i RAZR V3,
Nokia: 6070, 6103, 6230i, 6233, 6280, 6288, 9300, E50 i N70,
Samsung: SGH-D600, SGH-D900, SGH-E570, SGH-E900, SGH-X510, SGH-X520, SGH-X530, SGH-X680, SGH-X700 i SGH-X820,
SonyEricsson: K800i i W880i.

Zobacz: szczegóły promocji Biznesklasa dla klientów Plusa.
Zobacz: szczegóły promocji Biznesklasa Ekstra.
Zobacz: szczegóły promocji Ekstra godziny do wszystkich.
Zobacz: szczegóły promocji Biznesklasa Bezpłatna Piątka.
Zobacz: szczegóły promocji Rozmawiaj taniej w Biznesklasie.
Zobacz: szczegóły promocji Oszczędzaj jeszcze więcej.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~Sb  2007-07-13 20:12:07  host: bug18.internetdsl.tpnet.pl

    Wreszcie ! To już chyba na wejście Vodafone nowe modele wprowadzili...

  • 0

    2. ~r  2007-07-13 20:15:23  host: chello087207229190.chello.pl

    2610 dla biznesu? No oczywiście. Wszyscy na to czekali hehehe

  • 0

    3. ~miliard  2007-07-13 20:24:10  host: 195.116.35.23

    No pięknie. Wiedziałem, że jak wezmę PWA to stanieją. Co 2 lata ta sama akcja.

  • 0

    4.  2007-07-13 20:36:21

    miliard: u mnie to samo, ale nie narzekam, raczej i tak bym wzial to co mam i sprzedal na allegro... kolejne PWA w lutym to moze sobie cos zostawie w koncu:)

  • 0

    5. ~g300  2007-07-13 20:37:52  host: oo9.ipartners.pl

    JAK ZWYKLE, NA PORTALU REGULAMINY JUŻ SĄ, A HALNDLOWCY NIC NIE WIEDZĄ.

  • 0

    6. ~Nick  2007-07-13 21:02:14  host: staticline679.toya.net.pl

    A od października taryfy biznesowe w Play. 34 aktywacje z Plusa pójdą do P4 aż miło :)

  • 0

    7.  2007-07-13 21:48:41

    nic nowego ze handlowcy nic niewiedza ale pewnie te zmiany to nie zmiany i tylko pewnie malym szczegolem sie roznia jak zwykle

  • 0

    8. ~plusiak  2007-07-13 22:43:42  host: systemy38.toya.net.pl

    JAK TO "W niektórych promocjach pojawiają się także dwie nowe taryfy - Biznesklasa 75 oraz Biznesklasa 150". PRZECIEŻ TE TARYFY SĄ OD PONAD M-CA A TELEFONÓ MOTOROLII NIE MA W PLUSIE OD 1/2 ROKU, WIĘC MOGŁY POTANIEĆ :-)))

  • 0

    9.  2007-07-13 22:44:19

    ciekawe ile z nich będzie naprawde dostępnych, a ile na papierze

  • 0

    10.  2007-07-13 23:04:14

    Przepraszam czy ktoś może mi napisać w której taryfie/ofercie k800i staniał?

  • 0

    11. ~ozon  2007-07-14 14:23:46  host: cpc1-nmkt1-0-0-cust126.cmbg.cable.ntl.com

    TO jest rozbój w bialy dzien!! Vodafone w Anglii taniej sprzedaje telefony na karte niz Plus w taryfie za 30zł! W Salonie Voda n70 kosztuje 560zł, w Internecie 6230i mozna kupic nowa za 280zł, 6300 za 450zł. Paranoja! http://shop.carphonewarehouse.com/pay-as-you-go/clearance/?RECOR DS_PP=50&SORT=BESTSELLING Jak bym mieszał w Polsce to bym tylko z Play korzystał!

  • 0

    12.  2007-07-14 17:30:07

    Cholera, jaki refleks ze strony Plusa. Wchodzi (wszedl praktycznie juz) komunikator E90, a oni lansuja poprzednio wydany (z rok temu ?) model 9300i... no comments...

  • 0

    13. ~  2007-07-15 09:20:35  host: inet20908na-0.eranet.pl

    Z serwisu mobilnego nie dzialaja linki do promocji !!!

  • 0

    14. ~Użytkownik plusa  2007-07-16 10:11:13  host: amanda.radom.net

    plus nie zaproponował nic nowego. Jeszcze bardzie szchodzi na MINUS.

  • 0

    15. ~Bruno  2007-07-16 11:59:52  host: host90-118.crowley.pl

    ~Nick A od października taryfy biznesowe w Play. 34 aktywacje z Plusa pójdą do P4 aż miło :) NO GRATULUJĘ.AHA.PAMIĘTAJ O WŁĄCZENIU USŁUG OBNIŻAJĄCYCH KOSZTY (KTÓRYCH W PLAYU JEST CO NIEMIARA).NO I O SUPERSZYBKIM I TANIM INTERNECIE.

  • 0

    16. ~dechomenon  2007-07-16 12:28:31  host: gpn190.internetdsl.tpnet.pl

    jak nie ma nic nowego a N73, E65 takich telefonów brakowało w biznesie..bo są ludzie osadzeni w nokii i tylko takie coś ich interesuje! wiec coś tam ruszyło...

  • 0

    17.  2007-07-16 12:28:48

    E65 jest w sumie dość "nowa", ale reszta wyszła od roku do kilku lat temu... Polkomtel widać stawia na to, że jak zrobi jeszcze gorszą ofertę niż obecna, to zacznie masowo zarabiać na swoich virtualnych operatorach :D:D:D

  • 0

    18. ~laleczka  2007-07-16 14:30:40  host: dqk253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a czemu plus wprowadzil w czasie wakacji ta oferte/promocje? przeciez teraz wszyscy sa na urlopie... nie rozumiem

  • 0

    19. ~kruk  2007-07-18 10:13:15  host: crc85.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chcialbym wiedziec gdzie dokladnie sprzedaja nowe 6300 za 450zl. Komuś sie tu chyba cos porąbało w głowie.

Dodaj swoją opinię