Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w poczcie głosowej Play

Nowości w poczcie głosowej Play

Q! 28 Czerwca 2012 12:08

0 0
Play wprowadza nowe funkcje w swojej poczcie głosowej.

W Poczcie Standard po odsłuchaniu wiadomości pojawi się możliwość przesłania jej na swój telefon za pomocą MMS-a. Druga z nowości to możliwość wysłania osobie, która pozostawiła wiadomość, powiadomienia o odsłuchaniu nagrania (dostępna jest konfiguracja tej opcji).

W związku ze zmianami wszystkie zarchiwizowane wiadomości będą dostępne przez 14 dni pod numerem 790 201 201 oraz *201.


Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    4. ~aero2forum.pl  2012-06-28 12:32:41  host: ip-37-209-140-245.free.aero2.net.pl

    Ja tam nie używam poczty głosowej.

  • -3

    5. ~lord  2012-06-28 12:33:45  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    naboje sie p4 skończyły więc wymyślają to coś :) w heyah , t-mobil i orange jest KTO TAM czyli jak miało sie zajęty tel przychodzi es że taki a taki nr próbował sie s kontaktować i po sprawie :)

  • 0

    6. ~password  2012-06-28 12:54:22  host: ip-37-209-137-203.free.aero2.net.pl

    @lord To żeś nowość obwieścił. Już nawet Plus ma usługę KTOŚ DZWONIŁ.

  • 0

    7. ~_  2012-06-28 13:05:47  host: 178-37-25-143.adsl.inetia.pl

    Ciekawe, kiedy wprowadzą coś pożytecznego, np. możliwość wyłączenia usługi "Kto dzwonił" oraz usługi "Już w zasięgu". Ja u swojego operatora wyłączyłem odpowiednik tej drugiej, bo nie chcę, aby każdy, kto do mnie dzwonił i zastał wyłączony telefon, wiedział, kiedy ja ten telefon włączam (nie z każdym mam ochotę rozmawiać). Możliwość wyłączenia usługi "Ktoś dzwonił" oraz wszystkich usług, które wysyłają SMS-y byłaby przydatna osobom, które nie korzystają z komunikacji tekstowej w telefonach (np. moja babcia).

  • -4

    8.  2012-06-28 13:23:21

    To ktoś jeszcze używa poczty głosowej. Chyba lamy tylko

  • 0

    9. ~  2012-06-28 13:37:42  host: 178-36-179-94.adsl.inetia.pl

    a ktoś używa jeszcze poczty głosowej ? Mnie to tylko denerwuje. Moi znajomi w większości też mają wyłączoną pocztę gł. Ale może ktoś jeszcze potrzebuje. A co do zasięgu to używam orange i play jednocześnie i w żadnej z tych sieci nie mam problemów z zasięgiem. Więc nie ma co powtarzać jakiś bez sensu raz powiedzianych rzeczy które mijają się z prawdą. Pozdrawiam:)

  • 0

    10. ~  2012-06-28 13:42:07  host: aelu149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Poczta głosowa, kto tego używa? A, prawda, moja żona ma włączoną, na wypadek wyciszenia telefonu, gdy ktoś ze szkoły dzieciaków by dzwonił.

  • -1

    11.  2012-06-28 14:37:26

    Czy ktoś JESZCZE używa Poczty Głosowej. A co to za głupie, wciąż powtarzające się pytanie? A niby dlaczego ma nie używać, skoro to bardzo praktyczna i przydatna funkcja? A ktoś jeszcze, do tej pory nie używa Poczty Głosowej?

  • 2

    12.  2012-06-28 14:45:28

    Pytanie o pocztę głosową - bezsens sam w sobie! Używa ten, kto potrzebuje albo nie potrzebuje, ale nie umie wyłączyć. Co to - ktoś ogłosił modę na nieużywanie poczty? A z tym zasięgiem Play to już nudne. Przez takich "mędrców" sam bałem się Playa jakiś czas, aż sprawdziłem i nie sądzę, żebym szybko od nich odszedł.

  • 0

    13.  2012-06-28 14:47:26

    7, Akurat dla mnie to twoja postawa jest z lekka "dziwna". Skoro mam telefon, to dlatego, że chcę świadomie z niego korzystać i chcę też żeby inni mieli kontakt ze mną, nie "ukrywam" się przed nimi. Ta usługa jest przeznaczona dla ludzi chcących ułatwić kontakt ze sobą swoim znajomym. A to, że zawsze może znaleźć się ktoś, z kim nie chcemy rozmawiać lub wręcz jakiś nękający nas oszołom, to inna kwestia. Ale to nie wina samej usługi, a tego osobnika. I jak będzie chciał nas nękać, to i tak będzie to robił niezależnie od tego, czy akurat będzie wiedział, że mamy włączony telefon. A skutek może być wręcz odwrotny, bo nienawidząc o tym, będzie wydzwaniał co chwila, a nie dopiero wówczas, gdy dostanie potwierdzenie z systemu, że jesteśmy już w sieci. Ja jak nie chcę z kimś rozmawiać, to zwyczajnie nie odbieram i nie tłumaczę się później komuś, dlaczego to niby nie odbieram, skoro jestem dostępny w sieci. Ja wychodzę z prostego założenia, że to ja jestem panem swojego wolnego czasu i telefonu, a nie on moim. ;-)

  • 1

    14. ~Witold Gruszka  2012-06-28 15:28:58  host: dyy12.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja popieram #7 - te usługi powinny być sterowalne, jednym pasują, innym nie. W Play da się wyłączyć te usługi, ale nie przez Play24, tylko trzeba męczyć konsultantów. "Kto tam" jest przydatne zamiast poczty, która z kolei powinna być domyślnie wyłączona - kto chce to sobie włączy.

  • 0

    15.  2012-06-28 16:15:48

    Ja mam w abonamencie w Play pocztę głosową przez MMS i sobie bardzo chwalę.

  • 0

    16.  2012-06-28 16:17:39

    Witold Gruszka (14), a tak z tym się w pełni zgadzam.

  • 0

    17. ~  2012-06-29 09:44:51  host: user-46-113-115-248.play-internet.pl

    jak czytam pogardliwe pytania kto uzywa poczty głosowej, to nie dziwię sie, ze ten kraj jest taki dziki... jak to kto - cywilizowani ludzie - tylko dzikusy łacza sie z kimś, odsłuchuja komunikatu, ze mozna zostawic wiadomość i rozłączają sie - takie dzieci PRL (majace takze po kilkanascie lat). tak lubicie byc na smyczy i na kazde gwizdniecie? najbardziej wkurzaja mnie rózni młodociani konsultanci - własnie wychowani na takich dzikusów, którzy nie zostawiaja informacji, ze jakas firma cos chciała. Ludzie bywaja zajeci, albo nie maja ochoty na kazdy dzwonek odpowiadać!!!!!!

  • 0

    18.  2012-06-29 11:18:45

    Alergicznie nie trawię poczty głosowej i wszelkie modyfikacje tego ustrojstwa są dla mnie bez jakiegokolwiek znaczenia. Zawsze można zostawić wiadomość sms, czy spróbować ponownie zadzwonić. Być może dla kogoś to pożyteczna funkcja, mnie nigdy nie odpowiadała. Szczególnie do szewskiej pasji doprowadza mnie sytuacja, w której osoba do której dzwonię, jest poza zasięgiem i natychmiast włącza się to ustrojstwo. A jeśli nie mam ochoty, czy możliwości w danej chwili rozmawiać, to jest jeszcze klawisz " wycisz " i po sprawie.

  • 0

    19.  2012-06-29 11:47:56

    To coś jak z czekami... Popularne w Stanach a u nas... Tak samo z pocztą głosową jest. Są przypadki używania, ale generalnie ludzie nie korzystają. Jak się gdzieś zgłosi, to i tak się nie nagrają. Ja - ponieważ nie znoszę nagrywania się komuś - sam mam deaktywowane przekierowanie na pocztę. I za bardzo mnie nie obchodzi co tam nowego wymyślają ;-)

  • 0

    20.  2012-06-29 11:50:01

    17. - równie dobrze można by było powiedzieć o dzikości kraju kiedy ja chciałem czek dać komuś ;-) Równie dziki kraj jest kiedy nie mogę 7 zł kartą zapłącić za pieczywo w pierkarni za rogiem - akurat tu nie problem bo nawet jak nie mam gotówki to na kreskę mi dają- właśnie wiedząc, ze chętnie kartą bym zapłacił, bo i 5 zł czasem w portfelu nie mam ;-) Ale dzikość widoczna gołym okiem...

  • 0

    21.  2012-06-29 11:55:26

    DanielR - ja też jestem panem swojego czasu, telefonu i skrzynki głosowej ;-) nie muszę poświęcać swojego czasu na odsłuchiwanie nagranych tam wiadomości ;-) A jak komuś nie pasuje sprawdzanie czy już jestem dostępny czy nie - nie musi w ogóle do mnie dzwonić. Powiem tylko, ze na pewno nie wyłączam telefonu kiedy wiem, ze może zadzwonic do mnie (i co ważniejsze - ma prawo) klient. No chyba, ze muszę wyłączyć. Ale wtedy wdzę, ze ktoś dzwonił - i z oczywistych względów oddzwaniam zapytać z jaką sprawą dzwoni. Jednak poczta głosowa... No nie ;-)

  • 0

    22. ~JustMe  2012-06-29 14:20:19  host: 93-186-23-80.rdns.blackberry.net

    Ale bajeczne te uslugi w Polsce.Ale moze lepiej jak obniza ceny telefonow i dodadza wiecej minut w abonamencie...To byloby cos.

  • 0

    23. ~Mrówczak  2012-07-09 17:03:06  host: user-31-174-143-12.play-internet.pl

    Ja mam dwa służbowe telefony jeden w Play a drugi w Orange. Orange ma fajniejsza pocztę bo można wysłać poprzez stronę orange własne powitanie - np zakupione czytane przez profesjonalnego lektora (są już takie usługi) - w playu nie da się tego zrobić. No i Orange ma coś takiego jak "powitanie na czas dłuższej nieobecności". To - rewelacja bo standardowo mam nagrane firmowe powitanie o godzinach pracy (po godzinach nie odbieramy) a jak wyjeżdżam na urlop to mogę dodatkowo włączyć swoje własne nie kasując tamtego - firmowego.

Dodaj swoją opinię