Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w Play 12 grudnia

Nowości w Play 12 grudnia

orson_dzi 6 Grudnia 2017 14:17

9 3
play konfa

Na 12 grudnia została zaplanowana konferencja sieci Play.

O godzinie 10, 12 grudnia Play organizuje konferencję prasową, podczas której odbędzie się prezentacja nowych produktów. Na konferencji będzie obecny Bartosz Dobrzyński, członek zarządu odpowiedzialny za marketing.

Co Waszym zdanie Play może zaprezentować podczas konferencji?


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 84
  • 0

    70. ~  2017-12-06 22:28:27  host: chaos.tpnet.pl

    Co to CMO?

  • 0

    71. ~Punk  2017-12-06 23:30:53  host: apn-77-114-18-130.dynamic.gprs.plus.pl

    Niech dadzą jakiś pakiet minut do UE tak z 300-600 minut za 40 zł plus no limit w PL oraz roaming i wybiorę ich zamiast Lyca Mobile.

  • 0

    72. ~Mietek  2017-12-07 00:49:31  host: user-94-254-225-90.play-internet.pl

    Ja czekam na koniec umowy w mix i jak nic się nie zmieni a pozostało mi 9 m, to też ucieczka!!!

  • 0

    73. ~  2017-12-07 01:17:45  host: public-gprs351845.centertel.pl

    @63 Łykaj dalej ten bełkot fioletowy Przeviez w ilościach sim oszukują Na telko o tym był artykuł gdzie ponad 2mln kart sim w play to w sumie są martwe

  • 0

    74.  2017-12-07 01:37:04

    @73 Za to inni są super uczciwi w tej kwestii.

  • 0

    75. ~  2017-12-07 06:03:12  host: user-94-254-165-70.play-internet.pl

    Dla mnie mogą zwijać się z rynku. Od stycznia będę u innego operatora, bo ich bylejakości mam dosyć

  • 0

    76. ~Mobi  2017-12-07 07:38:46  host: 89-65-181-232.dynamic.chello.pl

    @73 przecież wszyscy tak robią. W tym chyba przoduje Orange. Drugie jest T mobile, mam od nich kartę która już dwa lata powinna być nieaktywna a ona ciągle aktywna.

  • 0

    77. ~nick  2017-12-07 09:29:49  host: host-176-221-120-138.dynamic.mm.pl

    obstawiam komercyjne wejście do sprzedaży ruterów zewnętrznych odidu które były testowane od lipca i przeszły najśmielsze oczekiwania Działają rewelacyjnie z zasięgu 0 robi się 10-20mb i to na dużej odległości od nadajnika.

  • 0

    78. ~  2017-12-07 18:50:37  host: 83.218.103.174

    pewnie będzie jak zwykle jedno wielkie nic - czyli pewnie dodanie do play jakiś usług typu ubezpieczenia czy usługi bankowe (parabankowe) - jednak jest też inna opcja. Coś UPC pisało swego czasu że jeszcze w tym roku reaktywują MVNO UPC na zasięgu właśnie playa. Niby na pytanie czy przejmą playa napisali nie bo nie mają nawet 20% rynku polskiego a aby wejść z MNO to musieliby mieć dużo większy zasięg kabli UPC w Polsce. Jednak skoro Solorz kupił netię to UPC zmieniło zdanie?
    I będą łączone oferty UPC i PLAYa? No nic - to chyba nierealne...?

  • 0

    79. ~  2017-12-07 21:16:28  host: 83.218.103.174

    ale po przemyśleniu playowi bliżej do http://tlp.is/fpl niż do polączenia playa z UPC

  • 0

    80. ~do widzenia  2017-12-08 04:56:25  host: user-94-254-246-195.play-internet.pl

    Za 5zł podladowania dali ważność karty na 5dni a rozmowy w cenie tylko 29gr/minuta

  • 0

    81. ~Macc  2017-12-08 17:04:08  host: 188.146.167.230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Ja też po 7 latach wracam do macierzy (t-mobile)

  • 0

    82. ~Macc  2017-12-08 17:07:40  host: 188.146.167.230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Zasięg na trasach kolejowych to dramat w play. A widzę ze t-mobile profesjonalnie trktujebswoichbklietow z iphonami. (Wii calling, volte) to mi wystrparczy. A gruszka nawet volte nie zapowiedział. Ziekuje za 7 lat w play. Dzięki wam połączenia stały się tańsze. Dziękuje za tidalu i show max. Dziś jednak dla mnie to za mało. Potrzebuje stałego zasięgu i mam nadzieje ze t-mobile mi go da.

  • 0

    83. ~Gość  2017-12-10 09:55:05  host: 037008231113.dynamic-zab-08.vectranet.pl

    Ciekawe czy to będzie oferta na kartę

  • 0

    84. ~elo  2017-12-11 09:30:48  host: 165.227.157.134

    mogliby zrobić w ofercie na kartę jedno konto dla kilku kart sim dla paru urządzeń tablet telefon i rodziny, ze współdzieleniem internetu. Ale to chyba zbyt daleko idące marzenia.

  • 0

    85. ~Sławków  2017-12-11 13:26:52  host: user-94-254-177-23.play-internet.pl

    Kilka m-cy temu przeszedłem na taryfę odNowa czy już dożywotnio muszę być w tej taryfie? po wybraniu kodu *163# wyskakuje info; Brak dostępnych taryf na które można by dokonać migracji.

  • 0

    86. ~Gość  2017-12-11 18:28:08  host: 037008231252.dynamic-zab-08.vectranet.pl

    Albo niech odświeża formule UNLIMITED na kartę. Cenę obniża i niech dodadzą więcej GB

  • 0

    87. ~Stary  2017-12-11 20:56:29  host: public-gprs364082.centertel.pl

    Wiadomo, że to będą usługi ubezpieczeniowe a żadne zmiany w prepaid, postpeid czy mix. Nie liczcie na zmiany w ofertach.

  • 0

    88. ~  2017-12-11 21:14:52  host: 83.218.103.174

    do 87: Stary - masz rację - oferta będzie dno. Nawet na swoim blogu play ani słowem o tej konferencji nie wspomnieli. Tak jakby się wstydzili tego co mają zaproponować jutro o 10tej....

  • 0

    89.  2017-12-11 23:13:31

    @85: Menu w Play24: "Twoja obecna oferta: Play na Kartę odNOWA. Zmień ofertę na: 1. Play na Kartę, 2. Play na Kartę Lubię to!, 3. Formuła Play na Kartę ".

Dodaj swoją opinię