Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w Orange - na gorąco z konferencji

Nowości w Orange - na gorąco z konferencji

sirmark 9 Listopada 2005 20:27

0 0

Na dzisiejszej konferencji w Klubie Foksal Orange zaprezentował nowe oferty świąteczne. TELEPOLIS.PL przesyła najważniejsze informacje prosto z trwającej prezentacji.

Oferta dla biznesu - Witaj w Orange dla Firm – pierwszy abonament za 1 zł.

Orange wprowadza UMTS. Na początku w 4 miastach oprócz Warszawy, gdzie sieć już działa: Gdańsk, Katowice, Kraków i Poznań, na razie głównie w centrum. Dotychczasowa oferta Business Everywhere EDGE/WLAN za 99 zł zostanie poszerzona o UMTS.

W ofercie po raz pierwszy pojawia się karta PCMCIA GlobeTrotter 3G/EDGE/GPRS/WLAN. Polska jest pierwszym krajem, w którym jest ta karta dostępna. Dostępne będą też urządzenia z Windows Mobile - SPV M3000.

Oferta świąteczna dla klientów indywidualnych wchodzi w przyszłym tygodniu.

Oferta Świąteczna dla klientów indywidualnych:
darmowe rozmowy w Twoim planie, prawdopodonie połączenie z 1 numerem, rozmowy za darmo przez 6 miesięcy dla nowych klientów,
użytkownicy usługi Twój Mix otrzymają 100% więcej tego co zakupili do wykorzystania w sieci Orange (połączenia głosowe, SMS, MMS),
dla wszystkich abonentów: Pakiet FOTO za 5 zł miesięcznie do końca stycznia: 500 SMS lub 250 MMS do sieci Orange (aktywacja do końca roku, wykorzystanie do końca stycznia).

W ofercie pojawią się też telefony z Orange Menu, m.in. Motorola V360, Samsung SGH-D600, SPV M3000. Bez Orange Menu pojawią się też Alcatel OT-E256 oraz Nokia 6030. Orange chce mieć najbardziej wyselekcjonowaną paletę telefonów.




W Orange GO:
Darmowe rozmowy – 1 darmowy numer w sieci Orange (numer można zmieniać) za 15 zł miesięcznie do końca stycznia z wyłączeniem 24. i 31 grudnia oraz 1. stycznia,
Starter za 9 zł,
Siemens A70 w cenie 199 zł.

W ofercie POP
Na święta Eksta Bonus na doładowania – 30% więcej jeśli doładowanie nastąpiło do 25 dni od ostatniego doładowania.

TELEPOLIS.PL zapytało także o sprawy problemów z funkcjonowaniem sklepu internetowego Orange. Orange przeprasza za problemy z działaniem swojego sklepu. Zapewnia, że stara się jak najszybciej poprawić niedoskonałości. Zapewnia jednoczenie, że całość ma działać w pełni automatycznie na każdym etapie obsługi zamówienia.

Na nasze kolejne pytanie Orange potwierdził, że jest przygotowany także do przenoszenia numerów NMT.

W Biurze Prasowym pojawiła się nowa osoba – Marcin Gruszka, który wcześniej pełnił funkcję rzecznika prasowego w NOM i Tel-Energo.

Nasza redakcja dowiedziała się także ze Orange wprowadzi dla klientów indywidualnych ofertę na kształt Business Everywhere. Oferta będzie wchodzić stopniowo.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 85
  • 0

    66. ~kalafior  2005-11-12 23:41:08  host: awp182.neoplus.adsl.tpnet.pl

    darmowy numer jest przez 6 miesiecy,a potem trzeba płacić 15zł do konca umowy,ale mozna zmienic na wieczory i weekendy.ale 6030 jest przy 25 zł abon. za 49,to nie tak źle..

  • 0

    67. ~elkanguro  2005-11-13 10:41:47  host: 81.15.157.170

    Czy jeśli teraz mam Jedną Idee Mix 50, to jak przejde na Twój Mix to bede miał 50zl + 50zl do Orange???????????????

  • 0

    68. ~ehmm  2005-11-13 18:41:43  host: bns244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czyli jednak zlikwidują te smsy za 1gr w POP:(??

  • 0

    69. ~asaas  2005-11-14 14:55:45  host: xdsl-3470.jgora.dialog.net.pl

    A ciekawe z jakim hitem wyjdą na Wielkanoc, może zaczną się reklamować pod nowym hasłem : Gdzie kolwiek byś nie był, kim kolwiek byś nie był i tak u nas najdrożej.

  • 0

    70. ~jaca691  2005-11-14 22:10:04  host: host105.sopot.wirt.pl

    na stronie internetowej orangu w dziale konferencja prasowa w linku o promocjach swiatecznych mozna przeczytac ze wprowadza 15 nowych telefonow..a tutaj powyzej widzimy tylko pare..fajnie by bylo gdyby wprowadzili nowe konkretne telefony a nie jakies sagemy itd. czekam na to z niecierpliwoscia bo moge sobie przedluzyc umowe ale nie widzi mi sie placic 800zl za nokie 6680

  • 0

    71. ~  2005-11-15 08:35:37  host: external.ciech.waw.pl

    "Na nasze kolejne pytanie Orange potwierdził, że jest przygotowany także do przenoszenia numerów NMT."

    I co? Dają się zweryfikować pod *555 ???

  • 0

    72. ~o  2005-11-15 09:47:10  host: ccx210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W BOK orange nic nie wiedza o promocji oto co mi dzisiaj odpisali "w odpowiedzi na zgłoszenie informuję, iz na dzień dzisiejszy nie posiadam informacji potwierdzajacych opisana przez Pana ofertę. Strona internetowa zamieszczona poniżej nie jest stroną operatora www.orange.pl stąd też informacje na niej zawarte na dzień dzisiejszy nie sa potwierdzone.

  • 0

    73. ~bysio  2005-11-15 19:05:07  host: gprs5.orange.pl

    KU PRZESTRODZE - JAK OKRADA ORANGE!
    Chcecie wiedzieć to przeczytajcie. Miałem taryfę w śp IDEI MEGA 150 z pakietem 250 sms oraz naliczaniem sekundowym. To wszystko za 50 zeta. Było to w ramach "propozycji", teraz otrzymałem fakturę gdzie za ww usługi dodatkowe została naliczona opłata 65 zeta. Pani w Biurze Obsługi powiedziała, że skończył się okres 12 m-cy promocji, ale nie pytając mnie czy jestem skłonny ją przedłużyć w takim lub innym planie taryfowym naliczyli mi odpowiednie kwoty na kolejny okres rozliczeniowy, chociaż jak pisałem wcześniej umowa ta obowiązywała na 12 m-cy. Jak widać promocja dla klienta skończyła się, ale nie dla ORANGE! To się nazywa KRADZIEŻ. Wyłączyli mi promocję ale nie wyłaczyli usług nią objętych. TAK TRZYMAĆ!

  • 0

    74.  2005-11-15 19:22:35

    bysio: umowy u wszystkich operatorów są dwojakie - albo bezterminowe (z okresem 12 miesięcy objętych specjalnymi warunkami), albo terminowymi, które później przekształcają się w bezterminowe. Polecam dokładnie poczytać regulaminy i papierki, które podpisywałeś...

  • 0

    75. ~bysio  2005-11-15 22:37:08  host: gprs8.orange.pl

    Coś mi to śmierdzi...Pani z BOK-u powiedziała, że umowa była na 12 m-cy tzn pakiet dodatkowych usług na tyle obowiązywał. Kiedy podpisywałem to na takich własnie warunkach, na taki okres. Mogli przedłużyć abonament, ale dlaczego wybiórczo przedłużyli cos na co nie wyraziłem zgody i co nie miało nic wspólnego z zawartą umową?

  • 0

    76. ~pachuc  2005-11-16 00:30:53  host: host-81-190-253-96.elk.mm.pl

    co z tym GO( darmowy numer za 15zl)? jeszcze nic nie piszą na stronce orange.. to juz dziala?

  • 0

    77.  2005-11-16 20:09:17

    Orange GO i darmowy numer już działa - sprawdziłem osobiście..serio nie ściąga kasy z konta :), a newsy na ten temat już są na www orange.

  • 0

    78. ~KuSiu  2005-11-18 17:52:06  host: 80.50.20.106

    Pakiet "Foto" jest tylko w Twoim Planie .. a nie dla wszystkich :/ Znow Mix pomineli :/

  • 0

    79. ~2005  2005-11-18 23:40:14  host: dzd92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nowości w orange - jak to śmiesznie brzmi :)

  • 0

    80. ~lol  2005-11-19 11:34:03  host: host-195.206.115.184.telsat.wroc.pl

    E yam nie dali SPV M3000. Jest tylko SPV C600, który wygląda jak .... To już SE P910i jest lepszy.

  • 0

    81. ~www.smszagrosza.prv.pl  2005-11-23 20:47:56  host: host26.ternet.com.pl

    www.smszagrosza.prv.pl 23 Listopada 2005 roku kończy się promocja SMS za 1 gr w Orange !!! Nie dajmy się !!! Wspólnie damy rade przywrócić tę promocję !!! Wejdź na stronę: www.smszagrosza.prv.pl i podpisz się pod petycją, a następnie wyslij ten adres wsyztskim znajomym !!! Razem damy rade !!!

  • 0

    82. ~nika  2005-11-24 17:03:48  host: c213-100-166-81.swipnet.se

    i co?

  • 0

    83. ~Stanlej  2005-11-28 18:24:42  host: du154.solaris.ds.polsl.gliwice.pl

    Ma ktos pojecie czy jest jakis odpowiednik tego darmowego numeru w Jednej Idei Mix??

  • 0

    84. ~WAR  2005-11-29 15:08:43  host: aoc106.internetdsl.tpnet.pl

    pod jaki numer wysyla sie tego smsa WIECEJ zeby miec 30% wiecej przy doladowaniu?

  • 0

    85. ~HERMES1984  2006-01-08 23:53:30  host: warink00.chello.pl

    HE darmoew rozmowy w twoim palnie sa przez pol roku a po pol roku placisz 15zl za numer. z tym ze jezli wezniesz 3 numey to niby za 30zl a po pol roku kaza placic 15zl za numer czyli 45zl za 3 numery sciema.

Dodaj swoją opinię