Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w Orange Free

Nowości w Orange Free

Q! 10 Lipca 2012 11:44

0 0

Od 10. lipca w Orange Free dostępne będą nowe pakiety internetowe wraz ze zniżkami na abonament. Przedstawiamy szczegóły oferty.

W ramach oferty Orange Free użytkownik będzie miał do wyboru następujące pakiety danych:
Orange Free 19 z pakietem danych tylko w nocy,
Orange Free 39 z 2 GB danych,
Orange Free 59 za 49 zł z 4 GB danych,
Orange Free 79 za 59 zł z 14 GB danych,
Orange Free 99 z 20 GB danych,
Orange Free 159 z 38 GB danych.

Wszystkie nowe plany taryfowe, poza Orange Free 39, dostąpne są również w technologii CDMA.

Każdy nowy Klient otrzyma dualną kartę SIM/RUIM oraz modem w promocyjnej cenie. Każdy obecny Klient, aby móc skorzystać z oferty powinien wymienić posiadaną modemową kartę, z której dotychczas korzystał, z SIM na RUIM - wymiana karty jest bezpłatna. Klient będzie mógł również nabyć modem w cenie poza promocją.




Nowe plany tylko dla klientów przedłużających umowę to:
Orange Free 44 z 5 GB danych,
Orange Free 77 z 20 GB danych.

Oprócz tego dostępna jest oferta Orange Free na próbę, w której testować można usługę przez 14 dni, bez kosztów rezygnacji z niej.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 244 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: internet | orange

w sumie: 42
  • 0

    24.  2012-07-10 15:31:01

    @23 W smartfonie nie trzeba wyłączać a na kompie łatwo wyłączyc dodatkiem do przeglądarki internetowej Modify Headers.

  • 1

    25.  2012-07-10 15:48:27

    rudylisie czy łatwo wyłączyć czy nie to po cholere kompresują jak ktoś by chciał kompresje to wtedy by sobie włączył a nie za ludzi wybierać!

  • 0

    27.  2012-07-10 17:33:04

    Rudy, jak się to cholerstwo wyłącza w Operze?

  • 0

    28.  2012-07-10 17:47:19

    nie trzeba wyłączać, bo trzeba się przyzwyczaić do grafiki z pegazusa

  • 0

    29.  2012-07-10 18:29:09

    To teraz każda opcja może dodatkowo korzystać z CDMA czy jak? Poza tym: lipna oferta bez modemu. Ponad 2 lata temu miałem Orange Free 39 i pół i miałem 2 GB za 29,63 zł miesięcznie (-25%).

  • 0

    30.  2012-07-10 18:30:09

    Dodam, że umowa tylko na rok.

  • 0

    31.  2012-07-10 18:49:08

    Co do CDMA już doczytałem. Czyli taryfa 39 to tylko licha zapchajdziura.

  • 0

    32.  2012-07-10 22:06:31

    @toms Nie wiem, ja używam firefoxa i gorąco polecam go każdemu. W firefoxie tak wyłączam kompresję, nie wiem czy opera obsługuje takie dodatki, bo chrome chyba tak: http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=23714

  • 0

    33.  2012-07-10 22:09:04

    @Mordrag Co mi po internecie z pleja bez kompresji, skoro ta sieć nie ma w ogóle żadnego zasięgu poza metrem warszawskim... Jest tysiące km tras kolejowych, gdzie plej nie istnieje. A bełkot marketingowy zrobił, robiąc zasięg w metrze.

  • 0

    34. ~konrado7  2012-07-10 22:27:46  host: systemy130.toya.net.pl

    W plusie za 49 zł jest 7GB danych a dla klientów Plusa 8GB, za 29,90 jest 2GB a dla klientów Plusa 3GB a za 50GB 10 lub 12GB. Do tego w każdej z tych taryf 50GB w nocy, a zasięg Plusa+ zasięg Cyfrowego Polsatu jest naprawdę dobry. W plusie dużo taniej i internet stabilny.

  • 0

    35. ~  2012-07-10 22:37:11  host: z23-09.opera-mini.net

    mam w Plusie za 25zl 8GB na przedluzeniu dostalem. Chyba nie jest zle

  • 0

    36. ~ktry  2012-07-10 22:43:04  host: 77-253-134-197.adsl.inetia.pl

    W Orange to ja mam tylko EDGE w dodatku bardzo kiepski w porównaniu z Plejowym.3G pleya wymiata wszystkich w mojej okolicy.

  • 0

    37.  2012-07-10 23:08:17

    Dlatego ja mam pomysł, żeby Orange korzystał z roamingu danych w sieci Play - bo też mam tylko EDGE od Orange.

  • 1

    38.  2012-07-10 23:14:04

    Czyli teraz CDMA jest dostępne w standardowych planach taryfowych - czy to oznacza, że mając abonament w Orange mogę korzystać z ich wszystkich technologii przesyłu danych? To bardzo w porządku wobec tego.

  • 0

    39.  2012-07-11 01:26:05

    A nowości w orange free na kartę nie będzie?...

  • 0

    40. ~Abdulah  2012-07-11 03:16:06  host: gqp42.internetdsl.tpnet.pl

    ja mam neta w Orange FrEE na karte i nie narzekam ... dodatkowo chciałem zauważyć ze niezależnie jaka sieć i tak dobrze działa w dużych miastach i okolicach poza nimi to ssie ... dziękuje dobranoc

  • 0

    41.  2012-07-11 08:30:31

    @38 CDMA już od dawna jest dostępna w planach Free, nic nowego. Jedyne czego trzeba to odpowiedniego modemu.

  • 0

    42.  2012-07-11 13:43:35

    @RudyLis co mi z zasięgu na dworcach kolejowych skoro Play ma zasięg 3G na A2 Warszawa - Świecko. 3G jest również na A1 i S7. Do tego prawie całe mazury pokryte są U900

  • 0

    43. ~xy  2012-07-11 15:49:21  host: ip-37-209-132-41.free.aero2.net.pl

    Podobno już nie działa ten dodatek na komprechę w Firefoxie, ale przede wszystkim to niby dlaczego miałbym używać akurat tylko tej jednej konkretnej przeglądarki? Wolę programik do zarządzania kompresją ze strony rumuńskiego orangutana. Ale też nie wiem czy on jeszcze działa, gdyż ostatnio niemal zupełnie nie korzystam z orange.

  • 0

    44.  2012-07-14 00:44:12

    @43 Modify Headers działa na firefoxie, bo właśnie używam.

Dodaj swoją opinię