Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w Orange dla firm

Nowości w Orange dla firm

Ringu 2 Marca 2011 13:48

0 0

Orange w ofercie przeznaczonej dla klientów biznesowych wprowadził nową promocję oraz obniżył ceny kilku modeli telefonów.



Optymalny abonament - ze specjalnej oferty mogą skorzystać klienci, którzy nie mają obecnie żadnego głosowego abonamentu w Orange (za wyjątkiem ofert: Optymalny Abonament, Orange Stacjonarny oraz usług dostępu do Internetu).

Klienci mogą wybrać plan taryfowy z serii Oferta Dopasowana (od 60 do 515 zł netto), o których pisaliśmy więcej w tej wiadomości.

Następnie należy dokonać wyboru pierwszego bonusu:

25% więcej minut do wszystkich sieci,
50% więcej minut do Orange, lub
25% więcej pakietu kwotowego do wykorzystania na połączenia w roamingu

Drugim bonusem jest rabat na abonament:




25% rabatu przez 4 miesiące przy umowie na 24 miesiące z telefonem lub 12 miesięcy bez telefonu,
25% rabatu przez 5 miesięcy przy umowie na 30 miesięcy z telefonem,
30% rabatu przez 4 miesiące przy umowie na 18 miesięcy bez telefonu,
35% rabatu przez 4 miesiące przy umowie na 24 miesiące bez telefonu.

Co ciekawe klient sam może wybrać konkretne okresy rozliczeniowe, które będą miały obniżoną cenę.

Orange obniżył ceny wybranych modeli aparatów. W cenniku standardowym Orange dla Firm:
Emporia ELEGANCE
Apple iPhone 3GS 8GB
Samsung S5230 Avila
Sony-Ericsson Spiro
Sony-Ericsson W995

W promocji iPhone Optymalny obniżono ceny modeli:
Apple iPhone 3GS 8 i 32 GB

W cenniku wyprzedażowym obniżono ceny modeli:
iApple iPhone 3G (8 GB i 16 GB)
Apple iPhone 3GS (16 GB i 32 GB)
LG KM900 Arena
Nokia 5800
Nokia 6303 classic
Nokia E51
Samsung SGH-i900 Omniaa
Sony-Ericsson C702 (z Navifonem i pakietem akcesoriów samochodowych)
Sony-Ericsson W595s
Sony-Ericsson XPERIA X1 (8GB z nawigacją)
Sony-Ericsson Yari

Zobacz: cennik telefonów w ofercie Orange dla Firm - 24.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie Orange dla Firm - 30.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie Orange dla Firm - 36.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie iPhone Optymalny.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie wyprzedażowej - 24 m-c.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie wyprzedażowej - 30 m-c.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7.  2011-03-02 14:40:57

    Orange pretenduje do miana najbardziej zamotanej oferty, którą sprzedaje się klientom jako najbardziej dopasowana. Takie pakieciarstwo to większa szansa, że abonent czegoś nie wykorzysta, a wtedy efektywna stawka za minutę idzie w górę.

  • 0

    8. ~d  2011-03-02 15:21:42  host: plus-96-192.polkomtel.com.pl

    plus za 300zl netto daje 3800min do wszystkich, wiec w przeliczeniu na minute wychodzi taniej. Bezlik dla firm 1200 z pakietem bezplatnym do wszystkich 1200min + za przedluzenie 200min + za 5zl 1200 do wszystkich

  • -1

    9. ~idiota  2011-03-02 16:02:40  host: z30-02.opera-mini.net

    Zgadza się, że Plus daje najwięcej, we wszystkich swoich ofertach. Orange jest słabym operatorem. Zasięg kulawy, bardzo wysokie ceny, niewyszkoleni pracownicy. Zawsze gdy coś dawali niby za darmo, to się okazywało, że jest to wzamian za doładowanie, bądź za wyższe zobowiązanie, na dodatek do wykorzystania tylko w sieci i przez bardzo krótki okres. Z takimi cwaniakami trzeba uważać, a najlepiej się trzymać się od nich z daleka i przenieść numer do Plusa.

  • 1

    10.  2011-03-02 16:06:25

    "9" nick prawdę ci powie....

  • 0

    11. ~mju  2011-03-02 16:15:34  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    do nr 8 to jakaś bzdura minuta w abo za 366zł kosztuje 44gr :)

  • 0

    12. ~nju  2011-03-02 16:19:24  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    http://dlafirm.playmobile.pl/pl/promocja/play-abonament/nieogran iczone-rozmowy-w-play-i-na-stacjonarne/index.html#firmowa250

  • 0

    13. ~mju  2011-03-02 16:20:45  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    http://www.era.pl/pl/biznes/taryfy/nowa_firma/taryfa_nowa_firma? tab=2

  • 0

    14. ~mnju  2011-03-02 16:21:14  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    era i play naj oferta dla biznesu

  • -1

    15. ~  2011-03-02 17:14:28  host: z24-04.opera-mini.net

    14, mając do wyboru era i play oczywiscie wybralbym bez namysłu ere ale plus tez ma bardzo dobre warunki

  • 0

    16.  2011-03-02 17:57:10

    czekamy na zmiany animalsow teraz...

  • 0

    17.  2011-03-02 18:11:13

    @16: Myślisz że zmiany będą na lepsze? Nie byłbym wcale tego pewien. Sam na lepsze taryfy (naprawdę lepsze, a nie "lepsze", tj. lepsze dla.. operatora) naiwnie czekałem około roku. Nie doczekałem się więc jestem w trakcie przenosin (30 dniowy okres wypowiedzenia) do konkurencji..

  • 0

    18. ~agrafka  2011-03-02 19:36:35  host: afhb167.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Trochę przestarzałe te telefoniki mogliby dać np. ten telefon 3D od LG to dopiero byłby szał!

  • 0

    19.  2011-03-02 20:34:37

    @17 gdzie uciekasz? ja czekam i licze ze animalsu odmienia albo wprowadza jakas innowacje

  • 0

    20.  2011-03-02 21:15:11

    @19 zgodnie z trendem :) tam gdzie stadnie inni klienci się przenoszą. Tyle że nie w ramach owczego pędu ale bardzi dokładnej kalkulacji. Pozostawać w Orange w żaden sposób mi się nie opłacało. Po przenosinach koszty będę miał +- podobne, tyle że sporo więcej za podobne wydatki otrzymam, będę miał usługi praktycznie prawie idealnie w punkt dopasowane.

  • 0

    21. ~aha  2011-03-02 21:17:00  host: 87-206-150-176.dynamic.chello.pl

    @19 to powodzenia, troche bedziesz czekał :)

  • 0

    22.  2011-03-03 08:42:33

    z tą oranżadą to chyba tylko przyzwyczajenie, że tu jeszcze jestem... chociaż testując zasięg firmy, która najwięcej teraz przyjmuje obcych kart to byłem niemile zaskoczony, że są problemy przy ustawieniu na wyszukiwanie sieci automatyczne i to w zasadzie mnie powstzymuje, nie moge sobie pozwolic na to, ze bede bez zasiegu...

  • 0

    23. ~  2011-03-03 10:59:42  host: z03-02.opera-mini.net

    22@ też mialem z tym problem. I to z 4 numerami. Każdy który kupiłem miał z tym problem a dokładniej po 6 godz system jakby usypiał i były problemy. Ręczna próba dawała rezultat za 3 razem i było super do 6 godz i tak w kółku. zgłosiłem wszystkie 4 numery i po 2 tyg. zaczęło działać bez problemu i do tej pory działa.

  • 0

    24.  2011-03-03 11:19:21

    "13" - oferta ery fakt za 95 zł: 600 minut w orange za 100 zł jest 500 min. ale jak patrze na ceny Smartfonów to strach: SGS w Erze kosztuje 970 zł !!! a w orange 1.23 zł.... To już ja podziękuję za te minuty (jak i tak mi starcza 500 min...)

  • 0

    25. ~Madzior  2011-03-07 12:07:32  host: dpd78.neoplus.adsl.tpnet.pl

    widzę że Orange systematycznie rozwija swoją ofertę biznesową. Najpierw wprowadza możliwość określenia co do złotówki abonamentu, teraz daje nowe bonusy do wykorzystania. Pytanie tylko, czy to wystarczy aby zachęcić klientów biznesowych do swoich usług.

  • 0

    26. ~mimfor  2011-05-19 19:47:45  host: ip-79-110-5-206.static.tvk.wroc.pl

    taka emporia to jedynie w sieciach komórkowych się opłaca bo jest za 1 zł. w sklepach jest po 500- 600 zł co jest wybitnym nieporozumieniem

Dodaj swoją opinię