Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w ofercie utrzymaniowej Ery dla prywatnych

Nowości w ofercie utrzymaniowej Ery dla prywatnych

WitekT 31 Sierpnia 2005 21:51

0 0

Sieć Era specjalnie z myślą o stałych abonentach przygotowała nowe przywileje.

Są to:

1. Benefity dla aneksów bez telefonu - upust 40% przez cały okres trwania aneksu na dowolne oferty na taryfie Era Nowy Komfort.

2. Benefity dla aneksów z telefonem:
upust 33% przez cały okres trwania aneksu na promowany zestaw Ofert Uniwersalnych (1 lub 2 Oferty Uniwersalne) na taryfie Era Nowy Komfort,
dla klientów zainteresowanych innymi zestawami niż Oferty Uniwersalne zostaje przedłużony upust 20% przez pierwsze 12 m-cy na minimum 2 dowolne Oferty na taryfie Era Nowy Komfort.




Dodatkowo wyłącznie dla Stałych Abonentów niższe ceny wybranych modeli telefonów w aneksach z taryfą Era Nowy Komfort z 2 ofertami:
SonyEricsson K700i za 1zł brutto,
Motorola V547 za 149zł brutto,
Nokia 6230 za 549zł brutto,
Nokia 6230i za 599zł brutto,
Motorola V3 za 599zł brutto.

3. Specjalny benefit urodzinowy w postaci jednorazowego bonusa 200 minut wymienialnych na 800 SMS-ów do wszystkich sieci do wykorzystania w trakcie trwania aneksu dla wszystkich aneksów z taryfami Era Classic i Era Nowy Komfort (na taryfie Era Nowy Komfort z telefonem oraz bez telefonu z minimum 2 Ofertami).

4. Lista dostępnych aparatów w puli HRL zostaje poszerzona o 3 nowe modele w atrakcyjnych cenach:
Sagem myX2-2m – 1zł brutto,
Siemens CF62 – 59zł brutto,
LG B2050 - 1zł brutto.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 59
  • 0

    40.  2005-09-01 15:15:16

    WitekT: Ja mam informacje z puntktu sprzedaży, gdzie można zrealizować tylko taką ofertę, która jest zapisana na koncie klienta. Salony firmowe mogą mieć nieco inne procedury. Ostatnio nawet byłem bardzo ździwiony, gdy ktoś miał wymianę aparatu przy ofercie i 12 i 24 miesięcznej. Byłem również raz świadkiem, jak klient dość agresywnie wywalczył sobie ofertę 12-miesięczną na infolinii.

    Picnic: Upust 40% na rok był do wczoraj, a od dziś już jest zmiana o czym informuje news.

    Yagi: Tak, nowi klienci mogą podpisać nową umowę z telefonem na 2 lata, bez telefonu na rok, 2 lata lub na czas nieokreślony [minimalnie na 1 pełny cykl rozliczeniowy].

  • 0

    41. ~picnic  2005-09-01 15:57:12  host: va76.internetdsl.tpnet.pl

    WitekT: Pisałem o ofercie utrzymaniowej.

  • 0

    42.  2005-09-01 15:59:02

    picnic: hmmm.. no to już nie wiem. Informację, którą zamieściłem w komentarzu, dostałem od pracownika salonu.

  • 0

    43.  2005-09-01 16:03:30

    WitekT & Picnic: jak pisałem w poprzednim komentarzu-na stronie jeszcze niezaktualizowali oferty. Potwierdzam 24 miesięczny upust na taryfach Nowy Komfort w ofercie bez telefonu.

  • 0

    44. ~picnic  2005-09-01 16:03:48  host: va76.internetdsl.tpnet.pl

    WitekT: poczytaj stronę Ery. Choć może prawdą jest to co pisał pigus tyle ze nie zmienili jeszcze info na stronie.

  • 0

    45.  2005-09-01 16:28:21

    Picnic: ja od dzis sprzedaje w tej ofercie, wiec na 100% prawda :)

  • 0

    46. ~cin  2005-09-01 18:16:33  host: alm66.internetdsl.tpnet.pl

    Kiedy wchodzi ta oferta? ma stronach ery jeszcze jej chyba nie ma...

  • 0

    47.  2005-09-01 18:43:23

    cin: nie patrz na strony www, tylko udaj się do punktu Ery! Serdecznie zapraszam! Oferty dostępne są od 1 września!

  • 0

    48. ~margeo  2005-09-02 14:39:37  host: c120-129.icpnet.pl

    to chyba mam "specjalny status" :) bo podpisywalem aneks na rok, bez telefonu na dodatkowe minuty :) co prawda jakis czas temu,ale mieszcze sie w przedziale 5 lat :) (3lata temu dokladnie,bo we wtorek mijaja 2 lata od ostatniego aneksu,a wtedy bralem tel)

  • 0

    49. ~klug  2005-09-02 16:57:34  host: gk34.internetdsl.tpnet.pl

    Na stronie Ery K700i kosztuje 49zł jeśli wybiorę 2 oferty a wg "źródła: wł" 1zł. Czy ktoś coś wie na ten temat?

  • 0

    50. ~klug  2005-09-02 17:19:44  host: gk34.internetdsl.tpnet.pl

    Na stronie Ery K700i kosztuje 49zł jeśli wybiorę 2 oferty a wg "źródło wł" 1 zł. Czy ktoś coś wie na ten temat??

  • 0

    51. ~Zol82  2005-09-02 17:49:29  host: host-n3-84-176.telpol.net.pl

    ~klug - 49 zł kosztuje dla nowych abonentów, a 1 zł tylko dla podpisujących aneks

  • 0

    52. ~  2005-09-04 18:53:23  host: 195.94.216.178

    Witek T, masz bardzo nie pełne informację. To są tylko podstawowe oferty utrzymaniowe dla klientów sieci Era - tylko podstawowe. W rzeczywistości można otrzymać dużo więcej

  • 0

    53.  2005-09-04 19:00:22

    Ja nigdzie nie pisałem, że to jest wszystko, co można dostać od Ery. :) Wiadomo, że jest to oferta "na dzieńdobry", a resztę trzeba sobie wynegocjować. Dużo też zależy od rachunków. Mimo wszystko ta oferta była warta opublikowania, bo jest dużo lepsza niż poprzednie "podstawowe", co sam przyznasz.

  • 0

    54. ~rox  2005-09-05 10:06:06  host: w3cache.centrum.punkt.pl

    A era już wie że są taki promocje bo jakoś nie mogę znaleźć nic na ten temat.

  • 0

    55. ~ssl  2005-09-05 17:17:24  host: ad-net.com.pl

    Era to pier... cwaniaki i nic sie im nie zrobi nie szanują stałego klijenta lepiej zerwać umowe i podpisać na nowo niż przedłużyć taka jest prawda tylko numeru szkoda :) mimo to ,ze mam abonament uwazam ,ze tt jest leprzy .
    pozdro

  • 0

    56.  2005-09-07 16:17:48

    Era mnei wkurzyla pierw przyslali mi oferte ze dla taryf proponuja mi telefony w takeij cenie :
    A - Era Classic Partner 1000
    > > B - Era Classic Partner 200
    > > C - Era Classic Partner 130
    > > D - Era Classic Partner 70
    > > E - Era Classic Partner 30
    > >
    > >
    > > modele: ceny brutto
    > > A B C D E
    > > Nokia 6230i 1,22 1,22 21,96 229,36 717,36
    > > Nokia 6610i 1,22 1,22 1,22 1,22 180,56
    wiec zaraz zamowilem nokie 6230i za 229,36 a dla drugiego nuemru 6610 za 1,22 a Ci mi odeslali ze oferta ulegla zmianie ( w ciagu 3 godzin ) i ze dla jednego numeru moge wziasc tylko minuty a dla drugiego dadza mi 6230 za 595 :/ co jest grane??

  • 0

    57. ~maximus  2005-09-08 02:39:44  host: afk90.internetdsl.tpnet.pl

    Nie umiesz sie targowac!

  • 0

    58.  2005-09-08 13:29:22

    targowac sie umiem ale to oni w ciagu trzech godzin nie wiedziec czemu zmeinili oferte na znacznie gorsza nei wiedziec czemu :/

  • 0

    59. ~Leo  2005-09-12 09:08:49  host: azw244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Trochę po niewczasie. Ja zrezygnowałem po 6 latach bo człowiek z ulicy dostawał o niebo lepsze warunki niż mnie oferowali (w zasadzie nieoferowali :( ) po tylu latach. No ale jak mówi stare powiedzenie "Niemiec Polakowi niemcem"

Dodaj swoją opinię