Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w ofercie telefonów w Orange

Nowości w ofercie telefonów w Orange

sirmark 21 Maja 2008 18:52

0 0

Orange wprowadza do oferty dla klientów prywatnych oraz biznesowych dwa nowe telefony.

W ofertach abonamentowych wprowadzone zostały telefony: SonyEricsson T280i oraz Samsung SGH-U900 Soul, którego oficjalną prezentację na naszym rynku producent planuje na 30 maja. Zmiany cen dotknęły telefony takie jak: LG KE970 Shine, Samsung SGH-J700 oraz SonyEricsson W380i.




Zobacz: cennik telefonów w ofercie Nowy Twój Plan.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie Orange Premium.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie Nowy Twój Mix.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie Plan na Rozmowy.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie Nowy Orange dla Firm.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5. ~Darek  2008-05-21 21:09:07  host: sewer.pl

    A od poniedziałku dołaczy do oferty jeszcze Nokia 6500 Classic.

  • 0

    6. ~  2008-05-21 21:45:59  host: f143-049.opera-mini.net

    4 oręcz ma też exkluzywne ceny połączeń i fonów, w dodatku to złodzieje. 5 nokie to szmiry

  • 0

    7. ~tux  2008-05-21 22:03:15  host: gw.ms.lnet.pl

    Mnie nie okradli. Wystarczyło czytać umowę, którą się podpisuje.

  • 0

    8. ~  2008-05-21 22:51:55  host: public-gprs42080.centertel.pl

    Operator to usługodawca. Każdy wybiera swojego. O co te kłótnie? Ja mam orange, paru kumpli inną sieć i jakoś nie skaczemy do siebie kto ma lepiej, a kto gorzej. Pseudokibice nie wystarczą? Trzeba głupotę wszędzie pokazywać?

  • 0

    9. ~  2008-05-21 23:25:51  host: f142-050.opera-mini.net

    Komentarze 11 i 16 są moje. Jak pisze z telefonu nie podaje mojego nicka. WojtekX

  • 0

    10. ~kwistas  2008-05-21 23:29:47  host: w3cache.wignet.pl

    wreszcie ktoś oczyscił te irytujace posty, moderator brawo!

  • 0

    11. ~  2008-05-21 23:31:34  host: f142-056.opera-mini.net

    Co na to alfa - omega: denis?

  • 0

    12. ~berdys  2008-05-22 00:02:56  host: ip-89-174-122-97.multimo.gtsenergis.pl

    niech sie lepiej zajma spamem na MultiBoxie ;)

  • 0

    13.  2008-05-22 10:04:35

    Fajnie, ze zaczynaja brac sie za lepszy wybor sluchawek. Najpierw iPhone teraz U900. Sam korzystam z orange, ale telefony kupuje osobno, dzieki temu mam tanie ceny uslug...

  • 0

    14. ~znawca  2008-05-22 15:13:33  host: 87-205-58-38.adsl.inetia.pl

    Nie ma co operatorzy starają sie... na allegro są tańsze te telefony jak u nich przy umowie... poprostu wielki_żal.pl

  • 0

    15. ~  2008-05-22 16:11:33  host: w3cache.wignet.pl

    ~znawca ameryki to ty nie odkryłes.

  • 0

    16. ~denis  2008-05-22 18:49:38  host: nat.mtk-tv.pl

    # 11 liże rany...a co stęskniłeś się?

  • 0

    17. ~oli  2008-05-22 19:49:52  host: 078088214249.wlb.vectranet.pl

    znawca-nikt ci nie każe kupuwać są inny co kupią i jakoś nie narzekają, debile dla was tylko cena telefonu sie liczy

  • 0

    18.  2008-05-22 20:00:41

    A wiecie że operator sieci komórkowej kupuje od producenta telefony drożej niz zwykły klient,który przyjdzie do salonu firmowego.

  • 0

    19. ~  2008-05-22 20:09:29  host: awc116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    18: czy ta różnica wynika z kosztów zakładania simlocka?

  • 0

    20. ~~  2008-05-23 12:31:33  host: cjl254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Sony Ericsson T280i to tylko w Planie Rodzinnym, czy dają też w innych?

  • 0

    21. ~gigi  2008-05-23 13:20:39  host: dxh56.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~~ 2008-05-23 12:31 cjl254.neoplus.adsl.tpnet.pl nie ma takiego planu.

  • 0

    22. ~j  2008-05-23 16:36:30  host: nat-tar.aster.pl

    Polecam telefon SE W380i.mam go od kilku dni i jestem zachwycony .nie spodziewałem sie ze tak bardzo mi sie spodoba.Do tej pory nei miałam jeszcze SE ale od dzisiaj zmieniam zdanie.Rewelacyjne telefony.

  • 0

    23. ~model  2008-05-24 17:54:10  host: acpp72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja bym polecil sony ericssona w380i, bo ma swietny odtwarzacz mp3 noi caly diesign jest wypasiony :)

  • 0

    24. ~kawka  2008-05-27 00:55:15  host: acpu139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja jak bede wymieniac teraz telefon to wezme sobie tego sony ericssona w380i, przyda mi sie bo to jest z tej seri walkman, i nie bede musiala mptrojki nosic :)

Dodaj swoją opinię