Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w ofercie Orange

Nowości w ofercie Orange

sirmark 19 Listopada 2006 04:04

0 0
Od 20 listopada w ofercie Orange dostępne będą nowe modele telefonów. Będą to: Alcatel OT-E801, Nokia 2610, Nokia E61, Sagem my600X, Samsung SGH-X680, Sony-Ericsson W710i. Dodatkowo kilkunastu telefonom zostanie obniżona cena.

Obniżono z 10 zł do 5 zł cenę startera Mini StartPOP + pakiet 16. Starter posiada na koncie kwotę 8 zł do wykorzystania do wszystkich sieci. Dodatkowe 16 zł do wykorzystania w Orange zostaje przyznane przy pierwszym doładowaniu konta kwotą min. 25 zł.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7. ~cienki  2006-11-19 11:15:30  host: s3-dobra.ust.tke.pl

    Ktoś może wie kiedy w Orange bedzie SE k610i???????

  • 0

    8. ~tia  2006-11-19 11:18:48  host: 82.139.175.223

    nigdy :D hehe uzytkownik heyah i ...orANGA - ble ble ble

  • 0

    9. ~  2006-11-19 11:48:42  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    Orange obniżył cenę startera! Dozgonna wdzięczność! Dozgonna wdzięczność! ;-D

  • 0

    10. ~Filozof  2006-11-19 11:53:53  host: 193.111.174.150

    Wcale bym się nie zdziwił jak jutro w ORANGE nikt nie będzie chciał potwierdzić tej promocji a tym bardziej podac cen... Po błazenadzie z Nowym Twoim Planem którego Cennik nosi datę 30.10.2006 a pojawił się w oficjalnym serwisie WWW ORANGE dopiero 15.11.2006 NIC mnie już nie zdziwi z ich strony. Poczekajmy zatem czy tradycji trzymania w niepewności stanie się zadość i tym razem...

  • 0

    11.  2006-11-19 11:57:45

    A czy znane są ceny Noki E61 w ofercie Orange Premium?

  • 0

    12. ~orangeee  2006-11-19 13:04:34  host: cjw19.neoplus.adsl.tpnet.pl

    JEZUS!!!!! mam nadzieje ze przed gwiazdka bedzie jakas rozsadna promocja -.- orange powinno sie uczyc od ery spraw z telefonami :)

  • 0

    13. ~mirekb  2006-11-19 13:06:16  host: apn-100-189.gprsbal.plusgsm.pl

    200pln drozej niz w erze;-))a co do starterow za 5 z8pln na koncie i 16pln do wykorzystania w orange(20min liczsc po80gr/min;-))to byly juz miesiac temu ale w tej firmie panuje taki balagan ze znowu wracaja do tego-to tak jka z nowym twoim planem..

  • 0

    14. ~doda  2006-11-19 14:43:51  host: apn-99-33.gprspla.plusgsm.pl

    i oni mysla ze ludzie sie polasze na te ich promocje?? chyba zartuja sobie

  • 0

    15. ~marcin  2006-11-19 17:24:58  host: eds138.internetdsl.tpnet.pl

    Woow cene startera obnizyli...coz za promocja..hehe. Ja za swoj z Tak Tak-a, musialem przeplacic ponad dwukrotnie. Kupowalem na allegro i dla mnie za dosc ladny numer z prefiksem 600 zaplacilem 20 zl a jest to starter za 10 zl... Marketingowscy z Orange liczy sie oferta!!!!!!!a nie cena startera..:D:D

  • 0

    16. ~Jural  2006-11-19 18:22:10  host: bug18.internetdsl.tpnet.pl

    Czym różni się SonyEricsson W710i od W300i ?

  • 0

    17. ~  2006-11-19 19:58:00  host: abcm161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Podobno obniżka w &ftp na komórkowe stała się faktem z datą wsteczną. WitekT - wiesz coś o tym?

  • 0

    18.  2006-11-19 20:19:57

    Przedchwilą oglądalem cenik tel. orange i musze powiedziec ,że to sa jakies jaja telefony w abonamentach do 50zl podrożaly prawie o 50zl.Prezent na święta?np.nokia 1100 nie jest juz dostępna za 1zl tylko 49.To samo jest z innymi telefonami,to jakieś kpiny,mydlenie klijentom oczu nowymi lepszymi taryfami i ofertami a ceny i tak rosną.

  • 0

    19. ~mila  2006-11-19 21:17:43  host: 80.51.131.1

    ceny znacznie spadły - teraz mozna naprawdę w niezlej cenie cos kupić przy abo juz 40 zł _np: 25+10 zł 3 przyjaciół (4 godziny) - co wazne: za miesiąc mozna sobie to zmienic na, np: WiW15... Nieźle !!!

  • 0

    20.  2006-11-19 21:23:42

    Jural. W710i ma aparat 2MPX a W300i VGA :P to największa róznica W710i to telefon przeznaczony głównie dla sportówców

  • 0

    21. ~ww  2006-11-19 21:44:23  host: eat17.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a gdzie jest ten nowy cennik???

  • 0

    22. ~Wolna polska  2006-11-20 00:48:27  host: 217.116.110.190

    Jestem w stanie zrozumiec wiele rzeczy m.in.minute video-call za ponad 1zl w orange,ale tego co oni teraz zrobili nie jestem w stanie zniesc! W orange world wprowadzili...oplate za ogladanie przedstawianych tam kanalow i programow,oplaty,ktorej kiedys nie bylo. I to jakiej oplaty! 60 gr za minute i do tego jeszcze dochodzi oplata za pobrane bity z internetu wap! To jest zlodziejstwo,rabunek w bialy dzien! Co wy uwazacie na ten temat?czy to nie lekka przesada?

  • 0

    23. ~h3k  2006-11-20 10:32:34  host: xdsl-1657.bielsko.dialog.net.pl

    do Wolna polska: Jasne ze to jest przesada. Ale oczywiscie bedzie sie orange tlumaczyc ze mozna sobie wykupic Pakiet TV za 16zl

  • 0

    24.  2006-11-20 14:47:53

    i wciąż najdroższy operator.NIc się nie uczy.

  • 0

    25. ~szef  2006-11-20 18:23:58  host: aiy106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie ma co sie tak jarac 2-megapixelowym aparatem, mms'em i tak nie przesle sie zdjecia w max rozdzielczosci, a po to chyba jest aparat w telefonie... poza tym w komorce zdjecia w max rozdzielczosci czy w VGA wygladaja prawie tak samo... a za cyfrowke to i tak taki telefonik nie posluzy...

  • 0

    26. ~  2006-11-21 16:09:00  host: acqm198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hej...a w cenniku nie ma będu?? W710i tyle samo kosztuje co W300i~!!!!

Dodaj swoją opinię