Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w ofercie "blueconnect"

Nowości w ofercie "blueconnect"

sirmark 18 Kwietnia 2007 14:04

0 0
Od 19 kwietnia obniżeniu ulegają ceny modemów w promocjach "blueconnect 39" oraz "blueconnect 99" w ofercie Ery.

Dostępne modemy tanieją o 100 lub 200 zł.

Zobacz: szczegóły promocji blueconnect 39.
Zobacz: szczegóły promocji blueconnect 99.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1.  2007-04-18 14:13:36

    "blueconnect 39" oraz "blueconnect 39" :)

  • 0

    2.  2007-04-18 14:14:34

    za dużo 39 :)

  • 0

    3. ~  2007-04-18 14:27:32  host: abrr104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Drugie chyba powinno być 99 :)

  • 0

    4.  2007-04-18 14:37:37

    a moze 69 ;) , dzieki fixed

  • 0

    5.  2007-04-18 15:54:34

    Ja najpierw poproszę EDGE od Ery w mojej okolicy a potem się zastanowię czy kupić tani modem ;-)

  • 0

    6. ~pocoloco  2007-04-18 15:57:52  host: ip-83-238-103-62.netia.com.pl

    Proszę wyjaśnijcie mi dlaczego modem USB jest tańczy generalnie od kart PCMCIA?

  • 0

    7.  2007-04-18 16:29:06

    Czy ktoś może dać "cynk" kiedy era uruchomi komercyjnie bts 29122 w Rąbieniu ? Od 2 tygodni jest już kompletny ale sygnału oficjalnie nie daje ... A szału już dostaje jak 2,5km od niego mam sygnał -95-100dbM i edge 5-10kB/s !!! Niby antena jest w moją stronę i już nie mogę wytrzymać jak sygnał się mi poprawi ... Piszę niby bo po drugiej stronie miasta w przeciwnym kierunku 2km odemnie także jest bts Ery 6130 i sygnał z niego także jest na poziomie -90-100dbM - TRAGEDIA...

  • 0

    8.  2007-04-18 16:52:17

    ~pocoloco - tańszy? Bo pewnie mniej wyrafinowane podzespoły do jego konstrukcji były wykorzystane ;-)

  • 0

    9. ~pocoloco  2007-04-18 17:02:06  host: ip-83-238-103-62.netia.com.pl

    Rozumię, ale czy jest jakaś istotna różnica w uzytkowaniu? Wydaje mi sie że USB jest wygodniejszy, choć moze być problem z uzyskaniem odpowiedniej prędkości HSDPA przy braku USB 2.0 - wtedy wąskim gardłem może być USB.

  • 0

    10.  2007-04-18 17:03:27

    pocoloco: no bez przesady. ;) Na razie żaden modem chyba, nawet na USB, nie wyciąga więcej niż 7,2 Mb/s. To o wiele mniej niż przepustowość starego USB 1.1...

  • 0

    11.  2007-04-18 17:07:37

    ja mam GC85 - cały czas w porcie - nie wystaje, nie trzeba pamiętać... Antenę trzeba trzymać tylko w okolicy komputera ;-)

  • 0

    12. ~pocoloco  2007-04-18 17:10:03  host: ip-83-238-103-62.netia.com.pl

    WitekT: Teoretycznie tak bo cytując WIKI "USB 1.1 Urządzenia spełniające warunki tej specyfikacji mogą pracować z prędkościami 1.5 Mbit/s lub 12 Mbit/s", moje wątpliwości mogą wynikać z tego, że miałem incydent z kopiowaniem plików po USB 1.1 i szło strasznie wolno(wolniej niż 1,5 Mbit/s, ale może wina leżała po stronie wadliwego sprzętu/kofiguracji portu. Dzieki za odpowiedź.

  • 0

    13. ~Skorupa  2007-04-18 18:06:14  host: 87-205-203-33.adsl.inetia.pl

    moim zdaniem dobrze by zrobili, gdyby wprowadzili coś w rodzaju SIMDATY. Brakuje mi takiego rozwiązania w Erze

  • 0

    14. ~stonka  2007-04-18 19:10:35  host: eproxy.pl

    skorzystam z blueconnect jak bedzie po 30 zl brutto, i to nie tylko ja

  • 0

    15.  2007-04-18 22:56:17

    ~Skorupa - jeśłi by wprowadzili, no sorry - ale co by to zmieniło? Simdata śmierdzi czy co? Po co to samo robić? Nie będzie taniej "w sieci" ;-) Chyba, że rzeczywiście nie 30 a 10 groszy za megabajt zaoferują to owszem. Ale jak ma być to samo to po co właśnie? Że zasięg EDGE? U mnie Era wyświetla E na wyświetlaczu telefonu, tylko też nie wiem po co skoro transfery są na poziomie zwykłego GPRS? I nie więcej!!

  • 0

    16.  2007-04-18 23:53:52

    szalony: do trzech miesięcy w praktyce (dużo zależy od nadzoru budowlanego i pozwolenia na użytkowanie)

  • 0

    17.  2007-04-18 23:55:47

    #13: Zmień sieć. Mi osobiście tego nie brakuje w Erze:)

  • 0

    18.  2007-04-19 09:44:00

    Szalony - przed oddaniem do użytkownia , po zakończenu budowy, są procedury - wiele organów musi zostać poinformowanych, muszą zająć stanowisko, czasem któryś wyrazi sprzeciw, bo dopatrzy się jakiegoś braku... To też trwa.

  • 0

    19.  2007-04-19 13:11:56

    każda obniżka jest dobra.I to chyba nie musi byc jakoś komentowane.

Dodaj swoją opinię