Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w ofercie bez aktywacji w Erze

Nowości w ofercie bez aktywacji w Erze

WitekT 6 Kwietnia 2007 01:21

0 0

Od 11. kwietnia Era wprowadzi nowe pozycje do swojej oferty bez aktywacji - cztery telefony, jeden zaawansowany smartfon i jeden modem USB.



Nowe telefony to:
Motorola FONE F3 w cenie 189 zł,
Nokia 2310 w cenie 269 zł,
Nokia 6288 w cenie 1209 zł,
SonyEricsson W200i w cenie 619 zł.


Nowy smartfon to MDA Ameo (za - bagatela - 4499 zł), a modem USB to Huawei E220 (HSPDA/EDGE za 809 zł).


Ceny brutto (z VAT).


Zobacz: pełny cennik telefonów bez aktywacji w ofercie Ery.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 41
  • 0

    22. ~SS  2007-04-06 17:31:09  host: abyo14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To ja SS. Michu gadamy 1-2 h dziennie po 22, policz koszta:( a nie chce nam sie czekac do 22 chce rozmawiac rano :).

  • 0

    23. ~RC  2007-04-06 18:01:16  host: abbz235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w e-markecie nokia 6288 kosztuje 1111 to to jest za promocja - drożej i z simlockiem

  • 0

    24. ~michu  2007-04-06 18:11:21  host: apn-99-34.gprspla.plusgsm.pl

    no to zrozumiale ze chcesz abo;) SS ja sie boje tylko tego ze oni zlikwidują darmowy numer, a wtedy będzie żałoba!

  • 0

    25. ~SS  2007-04-06 19:45:17  host: abyo14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A czemu mają zabrać go?? no co ty to koniec dla Ery???

  • 0

    26. ~t-bag  2007-04-06 20:11:21  host: nat-mo2.aster.pl

    niezle foty w niezlych cenach fajnie ze cos zrobili na swieta dobrego

  • 0

    27.  2007-04-06 21:49:59

    Michu - darmowego już nie zabiorą, hmm nie powinni. a Jak zabiora to skonstruują kolejna inna lepszą oferte;) Numerki za grosze w TT to jest fajne ale tylko po 22 ;(, a mi się nie cche za bardzo na tą porę czekać, no i koszt romozy po 22 1h= 1.8zł x 30dni - stanowczo za drogo porównując abonament w którym pałcimy 35zł i mamy za free 2000min... ja zeswoją Myszką przegadałem w marcu ok 2500min. Ona i ja dzwoniliśmy do siebie głównie po 22. - Za duże koszta, a opcja z abonametem i ciezar spłacania 24 rat;( ojj! żeby można było oddać te 2000min za inny pakiet -taka wymiana... :(:(

  • 0

    28.  2007-04-06 21:55:01

    Mozna kupic przez neta (sklep internetowy ERY) na 12 miesiecy, ale trzeba pracować:( ja nie pracuje jestem studentem:(, chyba ze się myle :(?

  • 0

    29. ~era  2007-04-06 23:07:39  host: b1b7-atm.krak.tke.pl

    jako student tez mozesz...

  • 0

    30.  2007-04-07 09:33:35

    jesteś pewny, tam pisze o wymaganych dokumentach?

  • 0

    31.  2007-04-07 09:36:40

    potrzebują 4 dokumentów: nic nie pisze o legitymacji studenckiej? pisze że chcą dowód, wyrażenie zgody o przetwarzaniu danych osobowych i zaświadczeniu ze pracuje:( - a ja student wieć moge czy nie?

  • 0

    32.  2007-04-07 11:49:33

    ps. michu a Ty nie jeździsz może oplem astrą ;P ?

  • 0

    33. ~Michu  2007-04-07 11:54:17  host: apn-100-189.gprsbal.plusgsm.pl

    hehe;)nie jeżdze astrą, a skad takie podejrzenia?

  • 0

    34.  2007-04-07 12:06:59

    ;P bo ja smigam :D i widziałem na jednym serwisie kogoś z tym nickiem co ma astre ;P :D. A wiesz moze jak wygląda sprawa z kupnem abonamentu przez neta w sklepie Ery? jestem studentem i nie wiem czy moge?

  • 0

    35. ~michu  2007-04-07 12:16:22  host: apn-100-189.gprsbal.plusgsm.pl

    hmmm w erze nie jestem pewien najlepiej zadzwonic i sie zapytac. Ja bralem kolo 1.5 roku temu w orange i byl zapis ze trzeba przedstawic zaswiadczenie o zarobkach, w praktyce wystarczyło pokazanie legitymacji studenckiej.

  • 0

    36.  2007-04-07 12:19:47

    hmm.. no tak w końcu legitymacja powinna wystarczyć, co ich obchodzi czy jestem wypłacalny czy nie, nie bee płacił będzie kara:) dla nich na rękę:) zadzwonie i się spytam, poczeka może ktoś na forum odpisze albo mi na emaila BOA odpowie ;P

  • 0

    37. ~michu  2007-04-07 12:20:21  host: apn-100-189.gprsbal.plusgsm.pl

    brałem oferte przez internet- dla jasnośći

  • 0

    38.  2007-04-07 12:25:19

    o w morde:( odpisali mi z BOA na mail: nie moge wziać musze pracować:( na chwile obecną :/. Hmm żeby można było wziąć ta umowe w salonie na 12 miechów:( - co robić ?? :(

  • 0

    39. ~Michu  2007-04-07 12:32:35  host: apn-100-189.gprsbal.plusgsm.pl

    ja na tych wszystkich procedurach zbytnio nie znam się. Zadzwoniłbym do BOA erci i probował coś negocjować - może się uda.

  • 0

    40.  2007-04-07 12:38:32

    hmm zobacze jeszcze:( bo wbijać się na 24 miechy to tez lipa, może mój ojciec rencista by mógł wziać na siebie abonament? nie wiem? Wkurze się to zostane w TT :(

  • 0