Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w Multi Boksie i sklepie Orange

Nowości w Multi Boksie i sklepie Orange

WitekT 21 Maja 2006 21:17

0 0
Według informacji, które udało nam się uzyskać, niedługo Orange Multi Box zostanie wzbogacony o nową funkcjonalność – możliwość wysyłania SMS-ów głosowych na numery stacjonarne. Każdy abonent będzie miał limit 10 szt. miesięcznie.

Niedługo w ofercie sklepu internetowego Orange powinna też pojawić się oferta Premium – nie wiadomo, czy podobnie jak podstawowe plany, w wersji e-Premium.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1.  2006-05-21 21:37:15

    Ciekawe dla jakich uzytkownikow mboxa bedzie ta usluga, bo napewno dla tych co korzystakja z Golda!

  • 0

    2.  2006-05-21 22:05:54

    ja korzystam z multi boxa, chociaz nie korzystam z orange. po prostu kiedy do celow doswiadczalnych kupilem starter popa i sie zarejestrowalem. karta juz jest nie wazna z rok (albo i dluzej), a mam darmowe smsy i mmsy co miesiac :D. wydanie tych 10 zlotych bylo bardzo oplacalne :D

  • 0

    3.  2006-05-21 22:42:06

    Heh :)

  • 0

    4.  2006-05-21 23:05:58

    brawo!! Oferta Premium w E-sklepie! :) Tylko na to czekałem! :) Złoty numerek + Nokia N70 + przywileje Premium, nie można mieć lepiej :) ...wreszcie coś mi się podoba w tej całej Orange :)

  • 0

    5. ~berdys  2006-05-22 00:24:25  host: cba118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jeszcze pojawil sie folder spam ;) chyba tego wczesniej nie bylo .... hm nie zagladam tam czesto ;) niech ktos mnie naprostuje jak sie myle.

  • 0

    6.  2006-05-22 00:54:57

    SPAM to akurat zakręcona sprawa. Mam 2 konta w MultiBoxie i w jednym koncie mam folder SPAM a w jednym NIE, hehe. Obydwa MultiBox'y są oczywiście z Mbox Standard. Nie wiem od czego to zależy...

  • 0

    7.  2006-05-22 08:28:52

    D@rio - ten złoty numerek to w orange niczego nie wart, trzeba na prawdę dobrą pamięć mieć, żeby go nie zapomnieć... Zresztą sieć tych numerów jakoś strasznie nie ceni, skoro w proficie za 100 punktów daje...

  • 0

    8. ~Arek Gl  2006-05-22 09:35:54  host: ip163-c14.gl.digi.pl

    mi sie podoba wogule multi box moge tam orange online sprawdzic wszystko itp i sa miesiecznie 30 smsy i moge go wyslac se swojego numeru i to jest dobre wlasnie a nie z bramkowego:)

  • 0

    9. ~Czytek Newsów  2006-05-22 13:05:42  host: buka.umcs.lublin.pl

    No nie wiem... MultiBoxa zrobili a i obsługują jacyś dziwni "fachoffcy"... :-/// Nie wspomnę o wywalaniu się na początku, i potem po rebrandingu. Ale tak ogólnie. Sama koncepcja niby do rzeczy. Wszystko w jednym, aliasy - wyśmienite w dobie totalnego spamu - zamiast konfigurować od zera nową skrzynkę zmieniam alias, i gotowe. Ale jak w Idei zrobili, co rzadkie na publicznych portalach, coś mądrego - webmailer otwierał maile w HTML-u tekstowo, i tylko na życzenie (link) HTML-owo, to Orange zaraz musiało to ostro spieprzyć. I to po chamsku - używałem webmailera do bezpiecznego otwierania wątpliwej poczty (zamiast linuksowych elm-ów, mutt-ów czy odpowiednio skonfigurowanego "wiewióra"), i nagle - w równie chamski, a zarazem debilny sposób jak regulaminy Profitu, czyli bez uprzedzenia - webmailer w mB zaczął malować mi HTML-owe obrazki. Równie głupio i chamowato wprowadzili antyspamer. Włączyli bez uprzedzenia. Zorientowałem się jak cała (!!! ;-))) ) poczta wysyłana na mB sms-ami z c.d.n.

  • 0

    10. ~Czytek Newsów  2006-05-22 13:07:48  host: buka.umcs.lublin.pl

    c.dalszy: z Tak-Taka i abo erowych poszła do spamu... ;-)) Dajcie spokój... Jak już w końcu coś im chociaż z grubsza działa, to lepiej niech nie kombinują... ;-PP

  • 0

    11. ~romantyk  2006-05-22 15:54:55  host: dpr194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawe. To mówicie, że ktoś z tego korzysta? Bo ja dowiedziałem sie że coś takiego wogóle istnieje, tak mi to do zycia było niezbędne

  • 0

    12. ~bigman  2006-05-22 17:17:38  host: aab234.internetdsl.tpnet.pl

    romantyk: ja np. korzystam i to z najbogatszej wersji - Platinum (przywilej w Orange Premium). Bardzo wygodne a do tego programik do wysylania sms-ow na kompie via Multi Box i w ogole super wychodzi - zwlaszcza ze sms-y sa wysylane tak jak gdyby szly z wlasnej komorki. Multi Box mial ciezki start (zarowno jak sie pojawil w Idei, jak i pozniej po rebrandingu w Orange) ale obecnie dziala na tyle sprawnie ze warto dac nawet te pare zl na miesiac za jego funkcjonalnosc (wczesniej oplacalem go jak mialem Twoj Plan). Boje sie tylko troche tego antyspamu gdyz jak wyslalem mms-a na e-mail do Orange to wlasnie tam trafil (???). Ogolnie jest OK. Polecam innym aktywowanie komercyjnej wersji Gold - duzo wieksze mozliwosci od Standard w sumie za smieszne pieniadze.

  • 0

    13. ~  2006-05-22 17:38:01  host: apn-99-86.gprspla.plusgsm.pl

    a jak działa to wysyłanie faxów via MultiBox Orange?

  • 0

    14. ~bigman  2006-05-23 00:48:16  host: aab234.internetdsl.tpnet.pl

    13.~: albo komponujesz tekst albo wrzucasz zeskanowany dokument w formacie *.TIFF

  • 0

    15.  2006-05-23 10:16:40

    Mam cala rodzinke w Multi Boksie (jeszcze w idei) polecam. 30 sms, 5 mms,poczta e-mail to jest wszystko w standarcie.

  • 0

    16.  2006-05-23 21:32:43

    z mboxa kozystam juz bardzo dawno i powiem ze jest super sprawa tylko do niedawna strasznie przeszkadzal mi spam ktory tam przychodzil okolo 50-100 meili dziennie teraz od kiedy sjest folder spam i ropoznawanie takiej poczty dziennie uda sie przedrzec do normalnej poczty okolo 5 wiadomosciom niechcianym. Zaczynalem przygode jeszcze z poczta idea . net i bardzo mi odpowiada to rozwiazanie.

Dodaj swoją opinię