Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w Mix Plusie

Nowości w Mix Plusie

sirmark 1 Sierpnia 2008 23:29

0 0

Od 4. sierpnia Plus wprowadza nowe promocje "Music Pack", związane z wprowadzeniem serwisu muzycznego Muzodajnia. Wprowadzone zostaną także nowe odsłony promocji "Telefon Lata".

W ramach promocji "Music pack" promowane będą trzy telefony Motorola ROKR E8, Nokia 5310, Nokia 6500 slide oraz Sony-Ericsson W880i. Dostępne będzie także 10 innych telefonów.

Zobacz: regulamin promocji "Music Pack" (40).
Zobacz: regulamin promocji "Music Pack" (60).
Zobacz: regulamin promocji "Music Pack" (100).




Do promocji "Telefon Lata" wprowadzone zostają trzy nowe telefony: Motorola RAZR2 V8, Samsung SGH-L170 oraz Nokia 6500 slide. Zostaną obniżone także ceny kilku innych modeli.

Zobacz: regulamin promocji "Telefon lata" (30).
Zobacz: regulamin promocji "Telefon lata" (50).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 39
  • 0

    21.  2008-08-02 19:46:37

    18- no tak milionow legalnych mp3...

  • 0

    22.  2008-08-02 21:49:55

    Widzę, że ktoś skasował mój komentarz. @11 Sam ładuje średnio konto 60-90zł, tylko mam zamiar po skończeniu umowy przejść na abonament. Wydaje mi się, że jak ktoś ładuje konto więcej niż 100zł miesięcznie to powinien mieć abo. Zawsze znajdą się chętni na np. Neo256 w umowie na 3lata.

  • 0

    23.  2008-08-02 21:54:55

    @11 Suchoj: da sie przejść na nową ofertę bez konieczności całkowitego wywiązywania się z oferty na którą mamy umowę w mixie. Po przejściu na nową ofertę po prostu mamy jedno doładowanie więcej. Jest nawet o tym info na stronie plus.pl

  • 0

    24. ~titq  2008-08-02 22:03:10  host: 87-205-227-140.adsl.inetia.pl

    @23: zgadza sie, ale ta zmiana dotyczy tylko zmiany z mixplus i mixplusII na obecna mixplusIII, natomiast klienci ktorzy maja taryfe mixplusIII moga ja zmienic na inna tylko na takich warunkach jak napisal Suchoj.

  • 0

    25.  2008-08-02 22:26:00

    @24 to się okaże jak wejdzie mixPlus IV czy aby nagle zasady się nie zmienią ;-) Bo pewnie się zmienią :-)

  • 0

    26. ~mirekb  2008-08-03 02:05:22  host: apn-77-114-80-73.gprs.plus.pl

    mixplus 3 to ciekawa taryfa..ale na Boga 72 gr do wszystkich wola o pomste do nieba,chociaz niech zmienia na 66gr,nawet to byloby znaczące,nie mniej istotne są ceny za rozmowy w roamingu/miedzynarodowe,z taryfy easy w simplusie PLUS oplata za min do obcych sieci.Eurotaryfa to nie to samo,zgodnie z regulaminem/cennikiem.od 1 wrzesnia pewnie zmienią cennik,bo musza,ciekawe jak to sie odbije na kliencie koncowym..

  • 0

    27. ~  2008-08-03 06:50:27  host: f143-061.opera-mini.net

    w mix+ idzie ku lepszemu :-)

  • 0

    28. ~titq  2008-08-03 11:00:00  host: 77-253-134-83.adsl.inetia.pl

    a mimo to, jest to najlepiej sprzedajaca sie oferta w Plusie. Lepiej niz postpaid zarowno biznesowy jak i indywidualny. Najwyzej 10% klientow ktorzy kupuja u mnie mixa pyta o koszt polaczen. Najwazniejsze kryteria to zeby telefon byl za zlotowke, zasilenia 30zl i ewentualnie pakiet minut. Paradoks co nie?

  • 0

    29. ~Jollo  2008-08-03 11:52:46  host: 194.146.253.22

    @10 - nie prędko.Mixplus jest na starej platformie bilingowej.

  • 0

    30. ~sit  2008-08-03 14:41:45  host: india691.server4you.de

    @28 ale tylko czesci ludzi zalezy na modelu telefonu. wiekszosci chodzi raczej o jak najnizsze oplaty. a w tej ofercie sie tego nie znajdzie.

  • 0

    31.  2008-08-03 20:55:25

    SimPlus ostatnio ma lepszą ofertę niż MixPlus. To tańszy roaming, to wakacyjny pakiet minut...

  • 0

    32.  2008-08-03 21:07:47

    @Marens: Ja bym nie powiedział że lepszą. Dla mnie w MixPlusie jest taniej. Roaming - ja z tego nie korzystam.

  • 0

    33. ~KT&T  2008-08-04 00:37:38  host: che133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To jak w końcu z tym mixPlus IV?? Należy się go spodziewać w najbliższym czasie??

  • 0

    34. ~mirekb  2008-08-04 08:05:56  host: hii228.internetdsl.tpnet.pl

    @ 33 z kolesiem z salonu jak gadalem w zeszlym tyg mowil ze juz maja jakies mgliste niuanse co do stawek jakie podał @16,ale zacznie sie ponoć przepadanie kasy,ale jeszcze nie wiem po jakim okresie.najpierw poczekajmy na regulamin i cennik

  • 0

    35. ~seve  2008-08-04 13:01:35  host: 86-98-n1.aster.pl

    Fajnie...wszystko polaczone od razu z muzodajnia...i tak powinno byc.Jak cos kupuje to che miec wszytsko w jednym.Swoja droga bardzo fajny telefon ta motorolka.

  • 0

    36.  2008-08-05 09:27:01

    @ Mariusz9A Mam z 75% znajomych w Plusie, więc MAXI MINUTY są dla mnie bardziej korzystne, bo są całą dobę. Liczę na taryfę MixPlus IV oraz na bonusowe zasilenie przy przedłużaniu umowy...

  • 0

    37. ~magic  2008-08-05 11:44:28  host: aavl54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hmm a ja wczoraj się pytałem w plusie o nowego mix plusa i mi nic w galerii mokotów nie powiedzieli, ciekawe kto będzie miał racje;) a odnośnie music packa to bardzo fajne wreszcie tele dali do mixa, nokia 6500 czy 5310 no i format mp3, bez drm i za 20 zł 250 utworów. łądna kombinacja

  • 0

    38. ~norbert  2008-08-05 12:50:55  host: 86-98-n1.aster.pl

    magic ja sie ciesze z tej nowej uslugi tym bardziej ze jeszcze weszła muzodajnia a tam w połaczeniu np. z telefonem motorolla mam niezly zestawik muzyczny.

  • 0

    39. ~CHUCKYCIECHANOW  2008-10-10 22:01:08  host: aayu216.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zmiana taryfy na MIXPLUSIV KOSZTUJE 10ZL NIE MA ZADNYCH DOATKOWYCH OPLAT ANI ZASILEN ABY ZMIENIC TARYFE WYSYLAMY SMS O TRESCI MIX NA 2699 PO CHWILI OTRZYMAM SMSA BY POTWIERDZIC ZMIANE TARYFY WYSYLAMY W TEDY TAK I POCHWILI MAMY TARYFE MIX IV

  • 0

    40. ~sebo46  2008-11-09 11:48:52  host: bih185.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Siema mozecie mi cos doradzic z pakietem minut w mixplus IV darmowe popoudnia i weekendy chyba juz nie dzialaja ... Prosze o pomoc ! D:

Dodaj swoją opinię