Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w m.TELEPOLIS.PL

Nowości w m.TELEPOLIS.PL

WitekT 21 Lipca 2005 16:43

0 0
Od dziś w serwisie m.TELEPOLIS.PL możliwe jest dodawanie komentarzy. Zniesiony zostały także restrykcje dotyczące możliwości wejścia na stronę - mogą już na nią wchodzić wszyscy, a nie tylko korzystający z transmisji danych u operatorów komórkowych!

Serwis m.TELEPOLIS.PL przeznaczony jest dla użytkowników czytających nasz serwis na ekranach smartfonów bądź palmtopów.

Szczegóły dotyczące serwisu znajdują się tu.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~Jesito  2005-07-21 18:08:00  host: 194.9.223.113

    Test. Sagem myx7. Wszystko dziala swietnie.

  • 0

    5. ~Danojo  2005-07-21 18:19:00  host: wap.plusgsm.pl

    He he Nokia 6260 super

  • 0

    6. ~Qbek  2005-07-21 19:59:00  host: 194.9.223.113

    Bardzo fajna sprawa :) na alcatelu 735 dziala! :)

  • 0

    7. ~Szalony  2005-07-21 20:54:00  host: gprs6.plusgsm.pl

    Dziękuję panie Witku :-) i działa dobrze :-) tylko ciekawe jak będzie z polską czcionką ??? Test czy można pl czcionkę dodawać Łódź Żabę ŚREDNIĄ :-)

  • 0

    8. ~Szalony  2005-07-21 20:56:00  host: gprs6.plusgsm.pl

    Ważne chyba będzie to by osoba które pisze pl znakami używała punktu dostępu www a nie wap gdyż inaczej będą problemy z pl znakami !!!

  • 0

    9. ~WitekT  2005-07-21 20:59:00  host: gprs1.plusgsm.pl

    Ta opinia to dowód, że nie na problemów z polskimi literkami. :) piszę to z Nokii 6630 z polskim słownikiem T9. :)

  • 0

    10. ~Szalony  2005-07-21 21:09:00  host: gprs6.plusgsm.pl

    Panie Witku tak my używając apn www nie mamy kłopotu z znakami ale boję się że jeśli by ustawić punkt wap i dodać komentarz np z motoroli v600 to będą krzaki !!! Później złapie "normalna" komórkę i zobaczymy co się stanie ? Hmm

  • 0

    11. ~WitekT  2005-07-21 21:14:00  host: host-81-190-128-137.olsztyn.mm.pl

    Szalony: nie sądzę... Charset jest dobrze określony - jak widać dobrze w wiadomości, to i dobrze musi być w komentarzach. :)

  • 0

    12. ~Szalony  2005-07-21 21:16:00  host: wap.plusgsm.pl

    Teraz dodaję tekst z noki 6670 po profilu wap z włączonym słownikem . Choć z drugiej strony to dobra sprawa jeśli dodawanie komentarzy z wap będzie możliwe z polską pisownią

  • 0

    13. ~Szalony  2005-07-21 21:21:00  host: wap.plusgsm.pl

    Tak chyba będzie z komórek że jeśli użytkownik widzi poprawnie polską pisownię to może komentarze tak samo dodawać ale jeśli widzi tekst przekłamany to komentarz też powinien dodawać bez pl znaków gdyż wniosek jest taki że jego komórka źle odczytuje kodowanie strony .

  • 0

    14. ~NG  2005-07-21 21:47:00  host: porsche01.eranet.pl

    Z Siemensa CXT70 oczywiscie ze dziala :D

  • 0

    15. ~Szalony  2005-07-21 21:50:00  host: gprs6.plusgsm.pl

    Ale te SE sa slabe z k500i to sadze z z k700i tu sie nie wejdzie !!! Komunikat - wybierz inne lacze lub nie mozna wyswietlic strony !!!

  • 0

    16. ~LukaszB  2005-07-21 22:34:00  host: 194.9.223.113

    Gratulacje dla Redakcji. Czekamy na więcej. Pamietaj Witek -> "Apetyt rośnie w miare jedzenia" :-)

  • 0

    17. ~LukaszB  2005-07-21 22:43:00  host: 194.9.223.113

    IDEAlny test z abo, przez apn wap.idea.pl - it works :-] śćęłńóźżą

  • 0

    18. ~Szalony  2005-07-21 23:25:00  host: 193.69.116.20

    W końcu z Opery można tu wejść :) wrześniej miałem zakaz :-) ps ja może bym zasugerował by zdjęcia w serwisie mobilnym były trochę większe bo wydają mi się takie strasznie małe.

  • 0

    19. ~WitekT  2005-07-21 23:32:00  host: host-81-190-128-137.olsztyn.mm.pl

    Szalony: niestety, niewykonalne... Muszą być takie same jak w głównym serwisie...

  • 0

    20. ~Tata  2005-07-22 02:59:00  host: wap.plusgsm.pl

    Alfabet  Ó

  • 0

    21. ~Vinkler  2005-07-22 10:56:00  host: 194.9.223.113

    Test z telefonu siemens cx65. Super pomysł, wreszcie mobile zaczyna dorównywac pelnej wersji pod wzgledem funkcjonalności:) Do tej pory korzystałem w pełnej wersji serwisu na swoim telefonie aby mieć możliwość dodawania komentarzy, tyle, że wersja mobile ładuje się z 3 razy szybciej;)

  • 0

    22. ~Bartol  2005-07-22 11:16:00  host: gprs2.plusgsm.pl

    Heh, moj zabytek SX45 nie rozumiec polskie literki. Ale poza tym serwis wyswietla sie poprawnie co jest swego rodzaju ewenementem. ;-)

  • 0

    23. ~jwader  2005-07-23 00:33:00  host: gprs6.idea.pl

    Dziala? Z P900 :)

Dodaj swoją opinię